Eşimin tiktoktaki izleme geçmişi

Bende tiktok kullanıyorum. Ama profilim dizi kesitleriyle dolu. Part 1 sonra merak ediyorum yorumlarda part 2 derken sonra dizinin ismini bulup netflixten ya da YouTube den izliyorum sararsa. Benimki tamamen dizi tutkunluğu🤣

Hep söyledim yine söylüyorum bu tarz şeyleri izlemeyen erkek yok. Sadece izlediğini iyi saklayan erkek var. İzlediğini iyi saklayan erkeklerin eşleri ve sevgilisi de benim ki asla izlemiyor diye kendini kandırıyor 🤷 sağlam bir kavga sebebi olabilir ama boşanma sebebi değil bana göre.

Kadın öyle açık saçık gelmedi bana attığınız fotolara bakarak.

Tiktok kullanıyorum ve uygulamanın aynı kişiyi defalarca keşfetime art arda düşürdü oluyor. O yüzden bence direkt eşinizi suçlamayın. Bazen dünya çapında çok fazla izlenmeye başlayan insanları ama çoğunlukla sizin ilk videosunu tamamen izlediğiniz insanları çıkarıyor karşınıza.

Ben bu kadını ilk defa görüyorum. Eşiniz büyük ihtimal ilk iki videosunu tamamen izledi ve defalarca keşfete düştü diye düşünüyorum

Normalde ilgili biridir ama çok yoğun çalışıyor bu ara bir haftadırda zaten çok vakit geçiremiyorduk bu yüzden, sonra bu bana işte sen kendini çok saldın falan dedi ben bakımlı kadın isterim eskiden böyle değildin falan gibi şeyler ama espri yapar gibi ben huylandım o uyurken telefonuna baktım sonrada bunları gördüm
Eşinizin yaptığını doğru bulmuyorum, bakımsız olmanız bir gerekçe değil, daha meşru yolları var.

Bakımdan kastı nedir? Yanlış anlamayın ama bekar olsun, evli olsun kendini salan erkek veya kadını ben de sevmem.

Hani çocuk yokken, evin içerisinde daha kışkırtıcı giyiniyorsun ama, çocuk olunca buna dikkat ediyorsun. Ama temizlik ve bakım (kastım makyaj değil) şart.

Bunu şaka yollu veya direkt pata küte demek yerine, rahatsız olduğu şeyleri konuşmalıydı.

Eşimin sosyal medya hesabı yok, en basiti beraber korku filmi izlerken bile erotik sahneler oluyor. Eğer eşim bunu sadece bir film diye izlemiyor ve imrenerek,arzu ederek izliyorsa bu bir sıkıntı.

Benden bir talebi var ise bunu benimle konuşmalı, ergen gibi videolara bakıp, beni onlarla mukayese edemez. Bunu hissedersem veya görürsem tavrım hiç yumuşak olmaz.

Kadın faktörü her yerde var, gözünü bağlayamam sadece eşimin duruşuna bakarım.

bir kere kız çok güzel ben bile dönüp dönüp baktım fotoğraflarına.
seyretti diye boşanmak istemeniz bence normal değil. çünkü bunları izlemeyen erkek değil kadın da yok. herkes artık sabahtan akşama kadar bi şeyler izliyor.
ama tek sorun size karşı ikiyüzlü davranması. aslında gizli gizli izlerken üstü açık erkek çıkınca değiştirmesi. işte bu çok gıcık. e o zaman madem ortaya çıktı artık böyle şeyler izlediği birbirinize karşı samimi olmayı teklif edin. çünkü diğer türlü gizli gizli yine yapacaktır

Kocan gibi sapıklar ve teşhirci ucuz insanlar yüzünden insanlar tiktoku tamamen böyle zannediyor. Oysa çok büyük bir pazar tiktok. Yıllardır kullanıyorum e ticaret reklamlarımız için de kullanıyoruz.
Bu sapık zihniyet pastanın sadece küçük bir dilimi cehalet işte.
Hiçbir zaman açık sacık biri keşfetime düşmedi.
Rahatsız olan silebilir uygulamayı. Yuvayı yıkan tiktok değil. Yuvayı yıkan pamuk ipliğine bağlı hiçbir şey bilmeyen araştırmayan bilgi sahibi olmayan dar gözlükle bakan kendilerinden başka her şeye bahane atacak kişiler.

Eşinizin izlediği de, söylediği de hoş değil ama, asıl hoş olmayan şey, evli insanların tiktok kullanması bence.

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gündür eşim bana tuhaf davranıyordu bende az önce eşimin tiktok hesabından izleme geçmişine baktım. 3 gündür açık saçık bir kadının hesabını izlemiş yani videolar arka arkaya var 10 tane cuma günü izlenmiş, 4 tane cumartesi günü . İnkar ediyor elim değmiştir keşfette çıkmıştır diyor ama bende titktok kullanıyorum keşfette evet tesadüf karşına çıkan video kaydediliyo ama üst üste aynı kişinin farklı videoları çıkmaz diye biliyorum. Bunlar ne diye ona gösterdiğimde zaten hemen geçmişi sildi telefonu elimden alıp. Ne yapmam lazım? Kesinlikle kabul etmiyor yeminler ediyor. Siz ne düşünürdünüz böyle bişey görseniz?

Eşiniz tuhaf davranıyor derken nasıl davranıyor ben orayı anlamadım?
Tiktok hiç kullanmadım nasıl olduğunu bile bilmiyorum ama diğer uygulamalarda en çok neye bakarsam keşvette onlar çıkıyor.

Kocan gibi sapıklar ve teşhirci ucuz insanlar yüzünden insanlar tiktoku tamamen böyle zannediyor. Oysa çok büyük bir pazar tiktok. Yıllardır kullanıyorum e ticaret reklamlarımız için de kullanıyoruz.
Bu sapık zihniyet pastanın sadece küçük bir dilimi cehalet işte.
Hiçbir zaman açık sacık biri keşfetime düşmedi.
Rahatsız olan silebilir uygulamayı. Yuvayı yıkan tiktok değil. Yuvayı yıkan pamuk ipliğine bağlı hiçbir şey bilmeyen araştırmayan bilgi sahibi olmayan dar gözlükle bakan kendilerinden başka her şeye bahane atacak kişiler.
İş hesabı bu arada

bir kere kız çok güzel ben bile dönüp dönüp baktım fotoğraflarına.
seyretti diye boşanmak istemeniz bence normal değil. çünkü bunları izlemeyen erkek değil kadın da yok. herkes artık sabahtan akşama kadar bi şeyler izliyor.
ama tek sorun size karşı ikiyüzlü davranması. aslında gizli gizli izlerken üstü açık erkek çıkınca değiştirmesi. işte bu çok gıcık. e o zaman madem ortaya çıktı artık böyle şeyler izlediği birbirinize karşı samimi olmayı teklif edin. çünkü diğer türlü gizli gizli yine yapacaktır
Evet bunu demek istiyorum

X