Eşimin tiktoktaki izleme geçmişi

Clara007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
318
-1
Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gündür eşim bana tuhaf davranıyordu bende az önce eşimin tiktok hesabından izleme geçmişine baktım. 3 gündür açık saçık bir kadının hesabını izlemiş yani videolar arka arkaya var 10 tane cuma günü izlenmiş, 4 tane cumartesi günü . İnkar ediyor elim değmiştir keşfette çıkmıştır diyor ama bende titktok kullanıyorum keşfette evet tesadüf karşına çıkan video kaydediliyo ama üst üste aynı kişinin farklı videoları çıkmaz diye biliyorum. Bunlar ne diye ona gösterdiğimde zaten hemen geçmişi sildi telefonu elimden alıp. Ne yapmam lazım? Kesinlikle kabul etmiyor yeminler ediyor. Siz ne düşünürdünüz böyle bişey görseniz?

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gündür eşim bana tuhaf davranıyordu bende az önce eşimin tiktok hesabından izleme geçmişine baktım. 3 gündür açık saçık bir kadının hesabını izlemiş yani videolar arka arkaya var 10 tane cuma günü izlenmiş, 4 tane cumartesi günü . İnkar ediyor elim değmiştir keşfette çıkmıştır diyor ama bende titktok kullanıyorum keşfette evet tesadüf karşına çıkan video kaydediliyo ama üst üste aynı kişinin farklı videoları çıkmaz diye biliyorum. Bunlar ne diye ona gösterdiğimde zaten hemen geçmişi sildi telefonu elimden alıp. Ne yapmam lazım? Kesinlikle kabul etmiyor yeminler ediyor. Siz ne düşünürdünüz böyle bişey görseniz?

Keşke direk atlamak yerine biraz gözlemleseydiniz.

Bu kadını izlemiş sürekli ve böyle videolar

Eklentiler

• C5346692-9581-4476-B212-DCD9EBC34767.jpeg
    C5346692-9581-4476-B212-DCD9EBC34767.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 354
  • CA1AEF08-1A76-4922-8297-0352DEC05453.jpeg
    CA1AEF08-1A76-4922-8297-0352DEC05453.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 347
  • 1FDDD6B1-9B64-442F-925A-48E815DD396B.jpeg
    1FDDD6B1-9B64-442F-925A-48E815DD396B.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 335
  • 367FE5F0-15A2-4326-99CE-298A29428D3A.jpeg
    367FE5F0-15A2-4326-99CE-298A29428D3A.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 322
  • 369A9A3B-EB88-49E7-AF75-103D513C914F.jpeg
    369A9A3B-EB88-49E7-AF75-103D513C914F.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 314
  • 9BE5C301-92E2-46B3-AE7F-DE682860AE11.jpeg
    9BE5C301-92E2-46B3-AE7F-DE682860AE11.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 308
  • DB1E9D88-A73F-47AA-B176-8902CC5989A4.jpeg
    DB1E9D88-A73F-47AA-B176-8902CC5989A4.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 300
  • F68DE408-D011-4E0C-9A11-E42100BCC6D7.jpeg
    F68DE408-D011-4E0C-9A11-E42100BCC6D7.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 346
Boşanmak istiyorum arkadaşlar haklımıyım sizce?
Bosanmayı istemek için mutsuz olmanız yeterli bir sebep. Mutsuzsanız ayrılın .

Ama sonra tükürüğünüzü yalar, pişman olur, sözünüzde durmazsanız size olan saygısı da biter . Bunlar ciddi konular. Yapabilecekseniz dile getirin sonra söylediklerinizin de tepkilerinizin de bir yaptırımı olmaz.

Yani bir kadın karşısına çıkmış sonra da 3 5 videosuna bakmış . Rahatsız edici bir durum evet, ama ben çok büyük bir felaket göremedim.

Bosanmayı istemek için mutsuz olmanız yeterli bir sebep. Mutsuzsanız ayrılın .

Ama sonra tükürüğünüzü yalar, pişman olur, sözünüzde durmazsanız size olan saygısı da biter . Bunlar ciddi konular. Yapabilecekseniz dile getirin sonra söylediklerinizin de tepkilerinizin de bir yaptırımı olmaz.

Yani bir kadın karşısına çıkmış sonra da 3 5 videosuna bakmış . Rahatsız edici bir durum evet, ama ben çok büyük bir felaket göremedim.
Üzüldüğüm nokta aslında bizim şuanda yaşadıklarımız yani tüp bebekle benim ameliyatımla vesaire ile uğraşırken vede kendisi işkolik bir insan nasıl vakit bulmuşta bakmış çünkü çalıştığı günler telefonda benimle mesajlaşacak vakti olmuyor

Eşinizin size ilgisi nasıl ?
Normalde ilgili biridir ama çok yoğun çalışıyor bu ara bir haftadırda zaten çok vakit geçiremiyorduk bu yüzden, sonra bu bana işte sen kendini çok saldın falan dedi ben bakımlı kadın isterim eskiden böyle değildin falan gibi şeyler ama espri yapar gibi ben huylandım o uyurken telefonuna baktım sonrada bunları gördüm

Üzüldüğüm nokta aslında bizim şuanda yaşadıklarımız yani tüp bebekle benim ameliyatımla vesaire ile uğraşırken vede kendisi işkolik bir insan nasıl vakit bulmuşta bakmış çünkü çalıştığı günler telefonda benimle mesajlaşacak vakti olmuyor
Tiktok kullanmıyorum ama izlediği videolar 10 saniyelik videolardır diye düşünüyorum. Nasıl vakit ayırdı demek için saatler harcaması lazım bence.
Acaba bu aralar kendinizi ihmal mi ettiniz ? Yani izlediği kadın bu kadar bakımlı biri olmasa takmazdınız diye düşünüyorum .
Kendinizi seviyor ve beğeniyor musunuz

Tiktok kullanmıyorum ama izlediği videolar 10 saniyelik videolardır diye düşünüyorum. Nasıl vakit ayırdı demek için saatler harcaması lazım bence.
Acaba bu aralar kendinizi ihmal mi ettiniz ? Yani izlediği kadın bu kadar bakımlı biri olmasa takmazdınız diye düşünüyorum .
Kendinizi seviyor ve beğeniyor musunuz
Kendisini bana çok farklı tanıttı yani bikinili kadın görse Netflix izlerken onu bile değiştiren bir tip veya müstehcen sahne varsa veya üstü açık erkeğe bile bakmamı istemiyor film izlerken yani böyle bi insan dürüstse bana göre ozaman bakmaması lazım günlerce aynı kadına yani iki yüzlü gibi geldi bana oyüzden, tabiki bu aralar benimde moralim bozuk ameliyat olmaktan korkuyorum biraz kendimi salmış olabilirim ama bana destek olacağına kendisi için çok aykırı davranış olan şeyleri yapması üzdü

Normalde ilgili biridir ama çok yoğun çalışıyor bu ara bir haftadırda zaten çok vakit geçiremiyorduk bu yüzden, sonra bu bana işte sen kendini çok saldın falan dedi ben bakımlı kadın isterim eskiden böyle değildin falan gibi şeyler ama espri yapar gibi ben huylandım o uyurken telefonuna baktım sonrada bunları gördüm
Bakımlı kadın isterim demesi çok kırıcı olmuş, bunu söylemenin daha kibar yolları da var. Tiktokta izlediği şeyler boşanma sebebi değil, tonlarca böylesi var tiktokta.. Bazen ben bile bakıyorum kadınların bakımlı olması dikkatimi çekiyor mesela ama çoğu da efekt o bir gerçek :)
Bana göre boşanma sebebi bu değil de size karşı davranışı olmalı; sizi ihmal ediyorsa, cinsellik yoksa, mutsuzsanız vs vs..

Bu adamdan bebek yapmayı tekrar düşünün.

Birde arkadaşlar ben screenshotları ekledim ama aslında onlar video ve videoda kız twerk yapıyor arkasını sallıyo falan yani sadece bakımlı bir kadın için bakıldığını sanmıyorum sapıkça düşünceler için olduğunu düşünüyorum

Birde arkadaşlar ben screenshotları ekledim ama aslında onlar video ve videoda kız twerk yapıyor arkasını sallıyo falan yani sadece bakımlı bir kadın için bakıldığını sanmıyorum sapıkça düşünceler için olduğunu düşünüyorum
Sapıklık olsa daha neler neler izlerdi . Biliyorsunuz internet dipsiz kuyu .

Yani eşinizi savunuyor durumunda olmak istemem siz daha iyisini bilirsiniz . İstediği kadar muhafazakar olsun (ki öylelerinde bu merak hep daha fazladır.) içgüdü diye bir şey var .

Twerk yapan video 1000 erkeğin önüne düşse 1000 i de izler . (1 i geçmişinden siler :p)

Siz kendinizi sevin , yeterli bulun , beğenin . Ve belki bu süreç stresli olduğu için birbirinizle yeterince ilgilenmemişsinizdir. Ve takipte kalın. Bakalım neler yapıyor

X