Eşimin sperm sonucuna bakar mısınız anlayan varsa

Hiç gözükmüyor çizgi direk kan tahlili ver ne uğraşıyorsun bu şekilde

Gününüz gelmeden mi test yapıosunuz
Belirtilerim vardı kuzum evde test vardı sabah 2.idrarla yaptım daha 3 günüm var inanılmaz mide bulantım ,karnımın içi sızladı,akıntı,halsizlik uykusuzluk , kasık ağrısı ve arka bacak çekilmesi yaşadım şüphelendiğim için yaptım . Ama çooook silik bir çizgi var ilk 4-5 dk daha belirdi şimdi karattım belki görünür

Eklentiler

• IMG_2031.jpeg
    646,6 KB · Görüntüleme: 30
buda benm adetim 2 agustosta bende belirtilerle yaptımm erken yapmak zorundaydm cnku pıhtılasma bozklugum var iğneye baslamam lazm acılen

Eklentiler

• IMG_8081.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 28
buda benm adetim 2 agustosta bende belirtilerle yaptımm erken yapmak zorundaydm cnku pıhtılasma bozklugum var iğneye baslamam lazm acılen
MaşAllah sizin baya çıkmış . Peki bende gördünüz mü yaaa kimseye inandıramıyorum gibi hissedemiyorum

evet çook silik var belli daha yeni yarın tekrar yapın koyulasıyor gun gectıkce :)
Ayyy inşAllah daha 3 günüm var . Dün şüphelendim yaptım çıkmadı . Belime bir sızı girdi gece ona nadiren yaptım aslında böyle çıktı sizin cinsiyet belli mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…