Eşimin sperm sonucuna bakar mısınız anlayan varsa

Merhabalar inşAllah değerleriniz eşinizle beraber normale döner ve sağlıklı gebelik yaşarsınız 🥰 bizde 2. Gebeliği istiyoruz ama 1,5 senedir olmuyor ben tsh lh falan baktırdıım doktorum yumurtalıkların normal çalışıyor dedi . Yumurtlama çatlamahepsi oluyor . sperm testi istiyorum eşim için de nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum çünkü oğlum çok küçükken hap kullandım ve yakalandım 😀 şimdi bana kılıf bulursun gibi düşünmesinden korkuyorum. Dün test yaptım negatif çıktı bugün sabah test yaptım böyle çıktı . 3 gün var reglime şimdi yine erken gebelik testi aldım yarın sabah tekrar edicem. Çooook silik
Hiç gözükmüyor çizgi direk kan tahlili ver ne uğraşıyorsun bu şekilde

Gününüz gelmeden mi test yapıosunuz
Belirtilerim vardı kuzum evde test vardı sabah 2.idrarla yaptım daha 3 günüm var 🙃inanılmaz mide bulantım ,karnımın içi sızladı,akıntı,halsizlik uykusuzluk , kasık ağrısı ve arka bacak çekilmesi yaşadım şüphelendiğim için yaptım . Ama çooook silik bir çizgi var ilk 4-5 dk daha belirdi şimdi karattım belki görünür

Eklentiler

• IMG_2031.jpeg
    IMG_2031.jpeg
    646,6 KB · Görüntüleme: 29
Belirtilerim vardı kuzum evde test vardı sabah 2.idrarla yaptım daha 3 günüm var 🙃inanılmaz mide bulantım ,karnımın içi sızladı,akıntı,halsizlik uykusuzluk , kasık ağrısı ve arka bacak çekilmesi yaşadım şüphelendiğim için yaptım . Ama çooook silik bir çizgi var ilk 4-5 dk daha belirdi şimdi karattım belki görünür
buda benm adetim 2 agustosta bende belirtilerle yaptımm erken yapmak zorundaydm cnku pıhtılasma bozklugum var iğneye baslamam lazm acılen

Eklentiler

• IMG_8081.jpeg
    IMG_8081.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 28
buda benm adetim 2 agustosta bende belirtilerle yaptımm erken yapmak zorundaydm cnku pıhtılasma bozklugum var iğneye baslamam lazm acılen
MaşAllah sizin baya çıkmış . Peki bende gördünüz mü yaaa kimseye inandıramıyorum gibi hissedemiyorum 😀

evet çook silik var belli daha yeni yarın tekrar yapın koyulasıyor gun gectıkce :)
Ayyy inşAllah daha 3 günüm var . Dün şüphelendim yaptım çıkmadı . Belime bir sızı girdi gece ona nadiren yaptım aslında böyle çıktı 🥲 sizin cinsiyet belli mi

X