Eşimin memleketine gitmek istemiyorum lütfen yardım :(

Kusura bakmayın nolur, görünce yazmak istedim. Sizi gebelik topiklerinden hatırlıyorum. Hamileymişsiniz, tebrik ederim çok sevimdim. Sağlıkla gelsin inşallah.

Sadece 6 gün ya her gün görmek zorunda kalanları dusunun sabredeceksiniz bitecek. Kendinizi yiyip bitirip doldurmanin bir anlami yok. Hem sac nasıl süpürülür ya. Eşinizin normallik durumu nasıl yani kırmızı oda gibilerse eşinizde pek sağlıklı değildir.

Kepeği yerlere döküp,süpürgeyle çekmek.Tımarhane gibi bir ortam,bu insanlar eşlerinin ailelerini bu kadar tanımadan mı evleniyor?
Keşke yere kepeği dökene kadar direk süpürgeyle kafasını çektirseymiş ben o halıya basamam valla sürekli huylanırım midem bulanır yıkatmadan silsemde içim rahat etmez

Çocuk yapmadan önce çok ciddi düşünmenizi öneririm. Zira ailede hiç kimse normal değil. Kv denize sokma oğlum boğulur dese oğlundan soğurdum. 7-8 yaşındaki oğlan çocuğu gibi davranıyor.

Kaynanan oğluyla göbek bağını kesememiş henüz. Ne garip konuşmalar. Sen arada eşine dedikodunun çok kötü bişey olduğunu söyle, boş muhabbetlerin seni sıktığını söyle. Ama kaynanan için isim verme. Alttan alttan söyle yani. Takılma boş ver diğer şeyleri yılda bir kez eşinin hatrına katlanıver. Görevmiş de sen görevini yapıp döneceksin gibi. Ayrıca bırak ya düğüne kim gelmiş kim gelmemiş, hiç düşünme bunları. Gelenden gelmeyenden Allah razı olsun de evrene bırak. Herkesin canı sağolsun. Sonuçta onlar eşinin yakını o dert etmiyor sen mi dert ediyorsun gelmeyeni. Rahat ol biraz. Allah başka dert vermesin. Yılda 10 gün geçer gider.. ayrıca oğlum boğulur diye konuşacağı kadar ayrıntı verme hiç bişeye...

Güzel yorumun için teşekkürler

Keşke yere kepeği dökene kadar direk süpürgeyle kafasını çektirseymiş ben o halıya basamam valla sürekli huylanırım midem bulanır yıkatmadan silsemde içim rahat etmez
Ee süpürgeyle kafasını çektirmiş ya sonra zaten güya.
Yapmış yani her türlüsünü.
Bana o kadar yarısı gerçek yarısı sallama geliyor ki bu konunun.
Ailenin her ferdinden iğreniyorsun falan ama eşini seviyorsun o ayrı hiç inanamadım.
Eşine yapacağı gitmeyelim savunmalarını burda test ediyor herhalde diyorum artık

Seni inandırmak zorunda değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…