Eşimin memleketine gitmek istemiyorum lütfen yardım :(

Dugununuze gelmemisler ya cenaze kimdi yakin miydi?

6 gün katlanılabilir bence. Sonuçta ailesi o da belki böyle olsun istemezdi ailesini. Keşke siz ailesini önceden tanısaydınız yapamam ben ailesi ile deyip evlenmezdiniz

Anlattiklariniza göre Kayınvalide ciddi rahatsız, malesef yoğun kaygı bozuklugu var diye düşünüyorum, zaten diğer aile fertleri de pek normal değilmiş.
Peki eşiniz bunlarla büyüdüğü halde normal bi karaktermi?
Eşiniz de sizi destekliyorsa bir bahane bulun gitmeyin. Eşiniz yalnız gitsin.

Konu sahibine ne ki?
Düğününe gelmeyen anne,babasını oğlu görmek istiyorsa?
Ne yapsın aa gelmediler sen de görme diye doldursun mu?
Ben zaten eşini kastettim çok ilginç geldi. Madem bu kadar hastalık derecesinde düşkün biricik evladının düğününe nasıl gelememiş hayret ettim Ve eşi niye tepki gösterememiş? Gerçekten garip bir aile

Yok tüm aile kırmızı oda gibi ama bir tek konu sahibinin eşi hiç yara almadan çıkmış o evden.
Öyle bir anlatılıyor ki aile ee sen o aileden yetişen biri ile nasıl aylardır aynı evde kalıyorsun diye sorası geliyor insanın ama hep aynı cevap o benzemiyor onlara:)
Çoğu da eşim yatılı okumuş ortaokulda çıkmış falan diyor

Valla esinizin aile sorunlu cok net esinizde sorunlu tarafa meyilli gibi. 6 gun bisey degilmis evliliginiz icin mecburen cekeceksiniz ama sizi cok iyi anliyorum ben bu sene 1.5 ay kalmak zorunda kaldim esimle evime dondugumde kimsenin yuzunu goresim yoktu

Kepeği yerlere döküp,süpürgeyle çekmek.Tımarhane gibi bir ortam,bu insanlar eşlerinin ailelerini bu kadar tanımadan mı evleniyor?

Sormayin valla ayni seyi dusunuyorum ama cevap nedense hic sasmiyor hepsi evlenince degisiyormus. Bu kadar degisik bir kv.sevgiliyken oglunu hic aramadiysa buna ben inanmam inanan varsa mani olmam.

Bence stres yapmayın alışmaya çalışın uzak kaldıkça daha çok stres yapacaksınız ve gitmek daha çok zorlaşacak sizin için ve eşinizle aranız açılacak eşinizin gönlünü alarak gidin sadece seni sevip saydığım için geliyorum seninde gereken yerde herzaman yanımda olacağını biliyorum inşallah güvenimi sarsmazsın deyin

Ee cenaze vardı düğüne gelemediler demiş ya ordan oraya atlarken yazıda.
Ama kimin cenazesi onu bilmiyoruz.
Öğrenirsek ona göre yorum yaparız.
Birinci dereceden akraba mı komşu mu arada bir alışveriş yaptığı esnaf mı?
Her ne olursa olsun öz çocuğu görüşmek istiyorsa ailesi ile mesela ben niye görüşme deyip kanına girip daha çok kırılmış gibi rol keseyim yani onu anlatmak istedim.
Herkes kendi ailesine baksın.

Adam annesiyle tüm gün telefonda gıybeting yapıyomuş. Hiç de benim adam onlara benzemiyo diyemez Belli ki adamın annesiyle baya bir paylaşımı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…