Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Kadıköy derya deniz ben arkadaşımla rihtimda buluşalım dediğimde bile nerdesin önünde arkanda ne var diye konuşuyoruz
Keza cafelerde ne tarafta oturuyorsun muhabbeti oluyor
Karşılaşma yok,kızımı götüreceğim sen de gel otururuz tarzı sözleşme var ortada bu çok net
Adam illa aşk olmasa bile ilgi duyup muhabbetinden hoşlanmış bu bir gerçek ve oldukça can sıkıcı bir durum dönüyor
Eşinizin iş yerine ziyarete falan gidin derim ben
Kızınızı satranç kursuna beraber götürün
İnce ince takip edin,fake bir instagram açıp eşinizle takiplesin artık son görülme instagramda da var ordan ne zaman girmiş etmiş bakarsınız
Meseleyi unutmuş gibi yapın ama asla unutmayın hep gözleyin
Son olarak bunları eğer yakaladiginiz zaman boşanacaksanız yapın yoksa koyverin gitsin,gerçekten unutun
Allah yardımcınız olsun inşallah

Beni rahatlattı rahatlattin gerçekten.abartiyorum değil mi sacmaliyorum.gece mesajlasmalari ve espriler kafama tajtim
Kendi kendine pimini çekmişsin geçmiş olsun yuları o kadar çok sıkmışsın ki adam özgürlüğünü ilan etmiş, bu saatten sonra zor toplarsın

Emin olsam dusunmem ki.kanit yok insanlar ne der akrabalar .beni suclarlas.esim iş arkadaşım der işin içinden cikar
İşte eğer emin olsan boşanacaksan kesin olarak sesszce takipte olacaksn çaktrmatacaksn arkadaşlıklarına inanmş gbi yapacaksn. Bütün kanıtları tek tek toplayacskn snra da boşanacaksn.
Ama eğer boşanmaycksan bunlara gerek yok kocanın tekrar ilgsni kazanmk için elinden geleni yapcksn. Ya bi insan arkdaş da olsa markte giderken msj atmaz. Okdar ona zaman yaratmaz. Onunla muhabbt etmekten hoşlanıyor

Ya ben haksizsam ya gerçekten iş arkadasligindan öte değilse.ve gitsem kime neyi ispat edecem aşkım denemişler kanıt yok somut[/QUOTE
Size hemen yarın eşinizi boşayın denmemiş. Eşinize açık olarak rest çekin. İş arkadaşı seviyesinde görüşmeye evet ama bu seviyede bir muhabbet görürseniz sizi kaybedeceğini söyleyin. Bu şekilde muhabbete devam edersede sizi kaybetmeyi göze alacagını hatırlatın. Siz uyarınızı yapın eşiniz bu uyarıya uymuyorsa suçlu siz degil eşinizdir.

Kanıt bence aşkım canım demek.bak burda bile bazı kadinlar bunda nevar yazmış kime neyi inandircam
Dogru soyluyorsun adam canim dememiş demek zorunda mi tekrar soyluyorum 10 yillik karsina ragmen evinde huzrsuz olmasina ragmen kızla görüşüyor ha evi terk edemiyorsun ele güne karşı be canım blöf demi yapamiyorsun bi yap bakalim ne tarafı seçecek eşin

Size hemen yarın eşinizi boşayın denmemiş. Eşinize açık olarak rest çekin. İş arkadaşı seviyesinde görüşmeye evet ama bu seviyede bir muhabbet görürseniz sizi kaybedeceğini söyleyin. Bu şekilde muhabbete devam edersede sizi kaybetmeyi göze alacagını hatırlatın. Siz uyarınızı yapın eşiniz bu uyarıya uymuyorsa suçlu siz degil eşinizdir.
Eşim onu takipte olduğumu anladı.simdi yazmazki hiçbir sosyal medyadan

Bugün bi video izledim arada böyle sokak repörtajları izliyorum. Sunucunun sorduğu soru "seviştiğiniz en ilginç yer?" Bir aşiftenin verdiği yanıt ise gayet kahkalı gülerek " karısıyla yaşadığı evde seviştim" diyerek gitti. İnsanlar ne hale gelmiş. O kızın ve adamın yerine izlerken ben utandım kızardım. İnsanlar ne zaman bu kadar ahlaksızlaştı. O yüzden bu şifre değiştirme olayından sonra güvenmeyi bırakın. Bu dünya da güveni hakedecek en son ki varlıklar erkekler. Gerçi kadınlarda güven haketmiyor. Şuna bakın bir kadın kadına en büyük kötülüğü yapıyor. Tıokı evli bir adamla geceleri espirili mesajlaşan işyerindeki o kadın gibi. ..

Aralarında bugün birşey yoksa da yarın olacağı çok belli. Neden her boşlukta, markete gittiğinde msjlasiyor eşiniz, gece gündüz sınır bilmeden, buna izin veren ve hoşnut olan bir eşiniz var. Keşke biraz daha sessiz kalıp takip etseydiniz.

Bugün bi video izledim arada böyle sokak repörtajları izliyorum. Sunucunun sorduğu soru "seviştiğiniz en ilginç yer?" Bir aşiftenin verdiği yanıt ise gayet kahkalı gülerek " karısıyla yaşadığı evde seviştim" diyerek gitti. İnsanlar ne hale gelmiş. O kızın ve adamın yerine izlerken ben utandım kızardım. İnsanlar ne zaman bu kadar ahlaksızlaştı. O yüzden bu şifre değiştirme olayından sonra güvenmeyi bırakın. Bu dünya da güveni hakedecek en son ki varlıklar erkekler. Gerçi kadınlarda güven haketmiyor. Şuna bakın bir kadın kadına en büyük kötülüğü yapıyor. Tıokı evli bir adamla geceleri espirili mesajlaşan işyerindeki o kadın gibi. ..

"Röportaj" ve "kahkaha" düzelteyim de. Türkçeyi katletmeyi sevmem

Eşim onu takipte olduğumu anladı.simdi yazmazki hiçbir sosyal medyadan
Aralarında bir çekim varsa mutlaka iletişime geçeceklerdir sosyal medya yada başka bir yoldan. Eğer iletişim kesilirse eşiniz sizin isteğinize saygı duyuyor demektir.

Size rağmen devam ediyor. Sizi hiç takmıyor. Kanıt ortada aslında. Ben öyle kıskanç biri değilim ama eşim ben istemediğim halde bu kadar laubali konuşacak fena yaparım onu. Bence aralarında bir hoşlanti var yani belli.

Bir insan aldatacak ise aman yapma evladımla durmuyor. Siz diyeceğinizi demişsiniz. Bu konuşmalar normal değil bu kadar samimi olmanızı istemiyorum diye. Hala devam ediyorsa sizin bağırıp çağırmanız kızın saçını başını yolmanız gibi tavsiyeler(!) işe yaramaz. Aksine evimde mutlu olamıyorum hep kavga gürültü bizi sen boşanmaya sürükledin gibi konuşmalarla yine siz suçlanacaksınız.

Hiç bu konuları açmayıp kendinizi geri çekin bence. İş hayatınızda ve sosyal hayatınızda daha aktif olun. Yeni hobiler edinin orada çok iyi arkadaşlıklar kurun. Erkek kadın birçok kişiyle görüşün buluşun. Sürekli işiniz çıksın eve geç gidin.
Mesela gömlek mi ütülenecek zamanınız olmasın ütülemeye(!) eşinizi ilgilendiren ne varsa elinizi çekin. Tarzınızı değiştirin ne bileyim sizi ne mutlu ediyorsa onlarla meşgul olun.

Siz böyle uzak kaldıkça adamın kafasına bir şeyler dank edecek mi bakalım? Bu kadına ne oldu? Neden benimle ilgilenmiyor neden dışarılara kaydı ilgisi? Bağırış çağırış olmadan kimse kimseyi suçlamadan ilişkiniz hakkında konuşursunuz. İsteklerinizi belirtirsiniz. Ama sizin ne yaptığınızla ilgilenmeyip kendine yönelirse zaten o evlilik bitmiş demektir. Sizin sorularınız kesildiğinde daha rahat davranacağı için birçok kanıt da birikir.

Şuan bu dediklerim sizin için sabretmesi ve yapması zor şeyler gibi gelebilir. Ama baskı yaparak kanıt aramaya çalışmak bulamayınca kavga etmek daha zor ve yıpratıcı olur.

Kanıt bence aşkım canım demek.
Onları bire bir takip ettiğini bile bile birbirlerine "aşkım,canım" yazarlar mı sence!!!
Niye eline kanıt versinler ki!!!
Üzgünüm ama birbirlerine karşı boş değiller bence ve ellerine geçen her fırsatı değerlendirecekler.
Sana rağmen, her şeyi göze alıp kızla bu şekilde devam ediyorsa başka şeyler de görmen an meselesi.

Bir insan aldatacak ise aman yapma evladımla durmuyor. Siz diyeceğinizi demişsiniz. Bu konuşmalar normal değil bu kadar samimi olmanızı istemiyorum diye. Hala devam ediyorsa sizin bağırıp çağırmanız kızın saçını başını yolmanız gibi tavsiyeler(!) işe yaramaz. Aksine evimde mutlu olamıyorum hep kavga gürültü bizi sen boşanmaya sürükledin gibi konuşmalarla yine siz suçlanacaksınız.

Hiç bu konuları açmayıp kendinizi geri çekin bence. İş hayatınızda ve sosyal hayatınızda daha aktif olun. Yeni hobiler edinin orada çok iyi arkadaşlıklar kurun. Erkek kadın birçok kişiyle görüşün buluşun. Sürekli işiniz çıksın eve geç gidin.
Mesela gömlek mi ütülenecek zamanınız olmasın ütülemeye(!) eşinizi ilgilendiren ne varsa elinizi çekin. Tarzınızı değiştirin ne bileyim sizi ne mutlu ediyorsa onlarla meşgul olun.

Siz böyle uzak kaldıkça adamın kafasına bir şeyler dank edecek mi bakalım? Bu kadına ne oldu? Neden benimle ilgilenmiyor neden dışarılara kaydı ilgisi? Bağırış çağırış olmadan kimse kimseyi suçlamadan ilişkiniz hakkında konuşursunuz. İsteklerinizi belirtirsiniz. Ama sizin ne yaptığınızla ilgilenmeyip kendine yönelirse zaten o evlilik bitmiş demektir. Sizin sorularınız kesildiğinde daha rahat davranacağı için birçok kanıt da birikir.

Şuan bu dediklerim sizin için sabretmesi ve yapması zor şeyler gibi gelebilir. Ama baskı yaparak kanıt aramaya çalışmak bulamayınca kavga etmek daha zor ve yıpratıcı olur.[
Onları bire bir takip ettiğini bile bile birbirlerine "aşkım,canım" yazarlar mı sence!!!
Niye eline kanıt versinler ki!!!
Üzgünüm ama birbirlerine karşı boş değiller bence ve ellerine geçen her fırsatı değerlendirecekler.
Sana rağmen, her şeyi göze alıp kızla bu şekilde devam ediyorsa başka şeyler de görmen an meselesi.
Olay cuma gunu oldu devam edip etmeyeceğini henuz bilmiyorum.esim sen uzulme diye o kızla yazismayacagim konusmalarima dikkat edeceğim dedi sadece.amana birakio gozlemlemeliyim ama boğuluyorum

Şuan bu dediklerim sizin için sabretmesi ve yapması zor şeyler gibi gelebilir. Ama baskı yaparak kanıt aramaya çalışmak bulamayınca kavga etmek daha zor ve yıpratıcı olur.
Cok sagol dediklerin mantıklı ve evet zor deneyeceğim bunu

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Keşke sezdirmeyip takipte kalsaydıız. Bana birşeyler var gibi geldi.

Size rağmen devam ediyor. Sizi hiç takmıyor. Kanıt ortada aslında. Ben öyle kıskanç biri değilim ama eşim ben istemediğim halde bu kadar laubali konuşacak fena yaparım onu. Bence aralarında bir hoşlanti var yani belli.
Ama devam ediyor mu bilmiyorum henüz.cunku cuma gecesi gördüm mesajı.olay yeni....buarada kız izinde imis

X