Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Sadece çocuklar için katlanacaksanız eğer bu işi pedagog yardımıyla da atlatabilirsiniz düşünüyorum da eğer benim gibi yapılanları unutmayan bi yapınız varsa eşiniz size bakkala gidiyorum dese bile inanmazsanız sürekli acaba acaba şüphe olur kafanızda bu karşı taraftan ziyade sizi yer bitirir, bir insanın bir insana güvenememesi nefret etmesinden daha zor nefretinin sebebi belli güvensizlik ise belirsizlikle acabalar ile yoksalar ile doludur. Bu süreçte kesinlikle irtibat kurmayın derim sizde karşı tarafta sakin kafayla düşünüp hareket etmek herşeyden önce çocuklara hissettirmemek lazım umarım bu zorlu süreçte Allah yardımcınız olur
Teşekkürler ...ben artık bir daha yapar mı acabasinda değilim...megersem çok değerli degilmisim onemsenmemisim ,kadın yerine konmamisim bunun acısını yaşıyorum...yine yapsa umrumda değil artik.artik eskisi gibi değil gozumde mesele o

Affederseniz, ömür boyu içinizde bir kurtla yaşayacaksınız. Kafanız hiçbir zaman rahat olmayacak. Her an aldatılma korkusu yaşayacaksınız. Gergin ve takipte olacaksınız. Her adımını kontrol etmek isteyeceksiniz. Ona eskisi gibi bakamayacaksınız. Huzurlu bir ev ortamınız olmayacak. Ve tüm bunlara çocuklarınız şahit olacak. Çocukları bir de bu açıdan düşünün...

Şöyle de bir alternatifiniz var ki bence mutlaka deneyin,
çift terapisine gidebilirsiniz. Ondan sonra da olmuyorsa yine terapist desteği ile sakin bir ayrılma süreci yaşarsınız. Süreci bir nebze daha kolay atlatmanıza yardımcı olur.

Affederseniz, ömür boyu içinizde bir kurtla yaşayacaksınız. Kafanız hiçbir zaman rahat olmayacak. Her an aldatılma korkusu yaşayacaksınız. Gergin ve takipte olacaksınız. Her adımını kontrol etmek isteyeceksiniz. Ona eskisi gibi bakamayacaksınız. Huzurlu bir ev ortamınız olmayacak. Ve tüm bunlara çocuklarınız şahit olacak. Çocukları bir de bu açıdan düşünün...

Şöyle de bir alternatifiniz var ki bence mutlaka deneyin,
çift terapisine gidebilirsiniz. Ondan sonra da olmuyorsa yine terapist desteği ile sakin bir ayrılma süreci yaşarsınız. Süreci bir nebze daha kolay atlatmanıza yardımcı olur.
Terapistler ne kadar etkili olur bilemiyorum benim içimden cikmadiktan sonra.oyle komik durumdayız ki çocukları eve bıraktım şuan onlara yemek yapiyorum işim bitince otele gidicem.onun gitmesi gerekirken ben gidiyorum.neymis otel odalarını sevmiyormus..yalnız kalmaya ihtiyacım var

İftardan sonra da yeğeni gelecek ziyarete...ben yemek yapıyorum o evde düşünün ne komik dimi..yeğeni evde olmadığımı gorecek yengem nerede deyince ne cevap verecek acaba..şuan konusmuyoruz iki yabancı gibiyiz.hep böyle olacak gibi.ona göre ise zamanla duzeliriz

Bana diyor ki bu olaydan sonra baristik birbirimize sıcak davrandık ne oldu da böyle oldun.spora gitmek istemesi tekrardan ,hattı kapattirmak istemesi beni suohelendirdi geriye dönüş yaptım.onu kızgınlıkla söyledim sürekli takip ediyordun diyor..takip edilmekten korkuyor musun dediğimde beni bunaltiyor diyor..barışıp aramizin iyi olmamasının sebebini ben şoka bagliyorum,konduramamak hala,ve hala kabullenememekti...annem bosanirsam benim güçlü okdugumu basarabilecegimi söylüyor fakat torunlarim hatrina tekrar dene babasız bırakma onları diyor.sen haklısın sonuna kadar ,benim gözümde de eski damat değil ama çocuklar için yap bunu .hiçbir insana güvenme için nsanoglu şaşar beşer çok büyüttün gözünde onu dedi bana.

Bu şüpheyle nasıl yaşanmazi yaşıyorsunuz şuan... Aynı şeyi siz yapsaydınız emin olun eşiniz sizi affetmezdi ama affetse bile sizi evden dışarı çıkarmaz göz hapsinde olurdunuz... ve buna da katlanırdınız... bu yüzden eşinizin size kendini ispatlaması lazım bunu lütuf olarak değil de gerçekten yapması lazım. Lütfen aile terapistine gidin. Sizin söylemleriniz etkili olmuyor bari terapisti dinler eşiniz.
Sizin ruh sağlığınız için bu konu da kapatılsa iyi olur. Her farklı yorum ayrı bir travma yaratıyordur sizde.

Not: Boşanmanızı istemem ama güvenmediğiniz biriyle yol arkadaşlığı yapmanızı da... güveninizi tekrar kazanması lazım eşinizin

Buradaki arkadaşların bosan demesi ile bodanmiyorum yada bazıları bunda ne var iş arkadaşı yazmış .beni etkilemiyor.cunku ben çok iyi biliyorum ki eşim onunla beni bırakıp evlilik düşünmese de çekim hissetti,belki benim tesaduf görmem ile ilerletmediker çekim olduğu kesin.saat başı atılan SMS ler mesai dışı atılan SMS ler var .SMS i tek o kıza atmış.hoslanmiski atmış.bu hoşlanma sevgi olmayabilir belki,hoslanti olduğu bir gerçek.esim ne kadar duygusal hissetmedim diye yemin etse de inanmıyorum ,itiraf etse beni anında kaybettiği gibi mahkemede bir delil olacak tazminat davası açılacak maddi zarara uğrayacak artı elaleme rezil olacak itiraf etmezki.kafama koydum boşanmayı.birakmiyor beni pismanligink dile getiriyor.cocuklara acı diyor.tek dusundugum çocuklar zaten.bazilari demiski çocuklar bahane demiş.asla değil.dun evi terkettim çocukları alıp akşam küçük olan babamı özledim demeye başladı bir gün ayrılığa dayanamadi.kolay mi çocukları bu halde birakmak.benim esimde gördüğüm su eşim duygusal aldattigini inkar ediyor,bosanmak da istemiyor çünkü çocuklarına tapan biri o..otele gittim ondan habersiz akşam beni bulamadı aradı açmadım .gece mesaj attım konuşmak için.tellerimi açmadı.givenligi gönderdim sitenin megersem bayilmis.ayikdiktan sonra otele geldi konuştuk.ve yine aldatmadimlar cocuklarimi ozlerimler falanlar.. bunlari kulahima anlatsın da...gerçekten çocuklar etkilenecek...bu bahane değil çocuklar bu şekilde babasız çok etkilenecek.kesinlikle duygusal aldattı beni.o amaçla yola çıkmasa da bir senelik samimiyet var bir değil iki degil.ayrica kendisi de avukat.sunu çok iyi biliyor ki o SMS leri hakim aldatma saymayacak.illa yatakta yakalanmalari gerek .bakin adalae bu kadar turkiyede
Elbette burda birileri dedi diye boşanmayacaksin. Bu süreç de aklın iyice bulananilir. Su an büyük bi imtihandasin. Umarım selim bi şekilde atlatirsin. Senin konun sona doğru gidiyor. Giriş eşim şüpheli, gelişme ispatlanmış olaylar, sonuç???? Işte o kısım hayatının geri kalanını etkileyecek. Hayat insana yapmam dediği neleri yaptiriyor. Unutamam dersin köprüden ne sular akmis. Unutulmuş gitmis. Büyük konusmamak lazim hayatta. Çünkü sınavın, o büyük lokmalari sindirmekle oluyor.

5 yil önce ne kadar keskin sınırlarım vardi. Hayat bir bir torpuledi. Kim bilir daha neler gosterecek kader. Kadere teslimiyet insanın yükünü alıyor. Herseye artik nasipse kismetse insallah diyerek adim atiyorum. Hayatta"ASLA" kelimesine yer yok.

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
,
Bekara koca boşamak kolay diceksiniz belki haklısınız ama aynı şeyleri 4 yıllık sevgilim(yakında sözümüz olacaktı) yaptı, benim tepkimi bahane edip şifreleri değişti, tanıştırmak da istemedi en sonunda terk edeceğimi anladı heralde ara vermek istedi canı isterse dönecekmiş bana ben bekleyimmiş ben de ayrıldım o beklicem sansın..sizin eşinizin yaptığı da flörtleşmek başka açıklaması gerçekten yok inanın. bi süre sonra o arkadaşlık aşkıma canıma da döner hem de. sevgili olsanız ayrılın derdim ama boşanın deyip günahınıza da girmek istemem. ama yaptığı şey flörtleşmek değil midir acaba diye düşünmeyin ben çok düşündüm gayet ortada yani. flört olduğunu bilerek karar verin kendinizi kandırarak değil

Bu arada çocuklarınıza iyi örnek olmak istiyorsanız zaten terk edin o adamı. Büyüdüklerinde sizi aldatılmaya boyun eğmiş bir kadın olarak bilmesinler, gururlu ayakları sağlam basan bir kadın olarak bilsinler. Anne babam benim de ayrıydı ikisini mutsuz görmektense ayrı ayrı görmeyi tercih edip 8 yaşındayken ben demiştim ayrılın siz diye..çocukların durumu kabullenmesini etkilenmeden atlatmasını bi psikolog yardımıyla çözersiniz dert etmeyin.

Teşekkürler ...ben artık bir daha yapar mı acabasinda değilim...megersem çok değerli degilmisim onemsenmemisim ,kadın yerine konmamisim bunun acısını yaşıyorum...yine yapsa umrumda değil artik.artik eskisi gibi değil gozumde mesele o

Her şeyden önce sen çok önemlisin. Birisinin altin sevmemesi altinin degerini azaltabilir mi?. Sadece sevmeyen altının değerini bilmiyor demektir. 3 çocuğun varmış. Yalnız değilsin onlar sana hep destek olacaktır.

Bu kısmi ayrılmaya kadar verirsen diye yazıyorum. Esin eminim çok iyi biliyor ki aldatma durumunda eşinizin mal.varligini falan almak veya dava açmak için 6 ayın var. Öğrendiğim günden itibaren 6 ay. Daha sonra acılan davalarda zina davası açamaz yüklü para alamazsın. Bana kalırsa malına bir şey olmasın diye seni oyalıyor. Kararını lütfen biraz erken vermeye çalış.

Bir de konuşmalarda ne konuştuklarının bir önemi yok. Kaç kere aradığı mesaj attığı falan mahkemeye yeter. Sen o dokümanı çıkarmaya çalış. Esin uyurken laptoptan bulup bilgisayara o görüntüleri kaydedebilirsen, sonradan bunları delil olarak kullanabilirsin. Ya da mahkemeye başvur onlar çıkarırlar.

Allah yardımcın olsun. Daha önce yazmıştım konuna. Takipteyim

Her şeyden önce sen çok önemlisin. Birisinin altin sevmemesi altinin degerini azaltabilir mi?. Sadece sevmeyen altının değerini bilmiyor demektir. 3 çocuğun varmış. Yalnız değilsin onlar sana hep destek olacaktır.

Bu kısmi ayrılmaya kadar verirsen diye yazıyorum. Esin eminim çok iyi biliyor ki aldatma durumunda eşinizin mal.varligini falan almak veya dava açmak için 6 ayın var. Öğrendiğim günden itibaren 6 ay. Daha sonra acılan davalarda zina davası açamaz yüklü para alamazsın. Bana kalırsa malına bir şey olmasın diye seni oyalıyor. Kararını lütfen biraz erken vermeye çalış.

Bir de konuşmalarda ne konuştuklarının bir önemi yok. Kaç kere aradığı mesaj attığı falan mahkemeye yeter. Sen o dokümanı çıkarmaya çalış. Esin uyurken laptoptan bulup bilgisayara o görüntüleri kaydedebilirsen, sonradan bunları delil olarak kullanabilirsin. Ya da mahkemeye başvur onlar çıkarırlar.

Allah yardımcın olsun. Daha önce yazmıştım konuna. Takipteyim
SavcilSav gittim.bunlarin aldatmaya delil olamayacağını söyledi,SMS içeriğini alamadim velhasili.senden ayrilmayacagim diye tutturdu hala peşimde.hala aldatmadim evet cıvık konuştum ama aldatmadım diyor.sinir krizi gecirdim Dr a gittim.baska Dr a..depresyon dedi ve boşanıp bosanmama sana kalmış aklın var dedi.bu Dr iyi idi yorum yapmadı.sadece öfke kontrolum için ilaç verdi...eşimin ayrılmak istememesi,bunun aldatma değil civikca konuşma olduğunu söylemesi,ailemin bosanmami istememesi,3 çocuk yine beni bu evde tutuyor.unutacakmiyim hayır..üstelik eşime fiziksel şiddet bile iyguladim kriz anında hepsine katlandı başkası olsa sabredermiydi bilmiyorum.bugun eşimin kapattığı face ve Instagram i geri açtım nasıl açıldı anlamadim hani silmisti..bilemiy bile belki bir zaman sonra aciliyordur sonra o kıza arkadaşlık gönderdim Instagram dan ve faceden hepsinden de eşimi engelledi..neden böyle borsey yaptım bilmiyorum.belki kızın gonlunu ölçmek istedim..aptalca ama yaptim.kiz engelledi.siz bu konuda ne yorum yapiyorsunuz arkadaşlar merak ettim.sizce anlıyor mu benim yaptığımı.yalniz ki Instagram adı farklı esimin nasıl böyle oldu anlamadim ne yani iki tane mi idi instagrami ..baktım hiç arkadaş yok.ekledim eski arkadaslarini hepsi kabul etti ama bu kız engelledi yada reddetti anlayamadim.hesabini gizledi yani.yorumuniz nedir

Teknoloji den anlayan biri yazsın lütfen.soyle oldu.esim instagram i ve face i kapatalı bir ay geçti.ben de bugün deneme yaptım şifreyi girdim açıldı.daha önce açılmıyor idi.face i açınca o kız hala ekli idi .sonra face üzerinden intaginsta bağlanmak istedim fakat eski kullanıcı adı ile girilmiyordu.ama kullanıcı adı yerine esimin ismi ve rakam olan bir kullanici adı var idi eski şifreyi yazınca instagrama baglandim.baktim hiç arkadaş ekli degildi sadece bir erkek istek gondermis idi onerkek de işyerinden bir insan idi.inu kabuk etettim ve diğer iş arkadaslarini ekledim.sonra o kızı ekledim kız sanırım engelledi beni.ne diyorsunuz eşimin başka instagram imi var idi bu kullanıcı adı nereden çıktı.ve önce ki kullanıcı adının şifresi ile instagram acabildim biri yardım etsin

Bilerek şifreyi eskisine çevirdiğini düşünüyorum bak hiç arkadasım yok Facebook instagram temiz seni aldatmadım sadece cıvık konuştum imajını vermiş bunlarla da desteklemeye çalışıyor olabilir tabiki karar senin ama karşı taraftaki kıza durumu anlattı belki sosyal medyayı kullanmayalım ortalık durulsun mu dedi yoksa kızla ilişkisini kesti mi emin değilim

Facebook 2 hafta sonra siliniyor, büyük ihtimal dondurdu hesabını 1 ayda silinir, insagrami illa facebooktan bağlı olmayabilir yada iki tane instagram kullanıyor olabilir. Mesela benim instagram Facebook’tan bağımsız.

Kıza istek yolladım.ne takipte ne takipçisi gözüküyor.aratiyorum instagram da artık cikmiyoç.yani hesabını mi gizlemiş yoksa engellemismi sizce

X