Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Az önce baktım istek gönderildi yazmıştı.simdi baktığımda tekrar takip et yazıyor yeniden tikladim.istek gönderildi diyor.yani reddediyor doğru mu..offf napiyorum ben yaa bilmiyorum ki

Bu kızın aynı işyerindeki bayan kankasina istek yolladım hemen kabul etti.artik ne kadar araştırdı İsem kanka oldujlarini bile biliyorum.bakalim kız ne yapacak..bunu yapma sebebim bunca şeyden sonra kız eşimle konuşuyor mu anlamak istiyorum.gerci böyle anlaşılmaz çünkü kız eşimi takip ettiğimi biliyor yani benim yaptığımı tahmin ediyor olabilir

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Gece mi.sanki flört var gibi.ilişkidiyemem ama

Bu kızın aynı işyerindeki bayan kankasina istek yolladım hemen kabul etti.artik ne kadar araştırdı İsem kanka oldujlarini bile biliyorum.bakalim kız ne yapacak..bunu yapma sebebim bunca şeyden sonra kız eşimle konuşuyor mu anlamak istiyorum.gerci böyle anlaşılmaz çünkü kız eşimi takip ettiğimi biliyor yani benim yaptığımı tahmin ediyor olabilir
Canım ablam, Allah yardımcınız olsun, eğer affetmek isteseniz şehir filan değiştirmeniz gerek... sizi gerçekten anlıyorum, ama kendinize Zarar dışında bir bilgiye varamazsınız.

Canım ablam, Allah yardımcınız olsun, eğer affetmek isteseniz şehir filan değiştirmeniz gerek... sizi gerçekten anlıyorum, ama kendinize Zarar dışında bir bilgiye varamazsınız.
Katılmıtorum şehir değişikliği çok radikal.adamın aklında aldatma varsa dünyanın öbü ucunda da bulur.

Hanımefendi ben çok üzülüyorum size. Sizin durumunuzdaki birçok kadın kendini kandırıyor Bazı kadınlar da ayrılıyor direkt ama iki grup da bir şekilde ruh sağlığını koruyor. Ama siz hem gerçeklerin farkındasınız hem de ayrılamıyorsunuz bu sizi aşırı yıpratır. Yoğun uzman yardımı alın lütfen.

Bacim hata sende caktirmadan halletseydin bu kadar icini yiyene kadar kiza msj atsaydin yada is yerine gitseydin hic olmadi kocanla resim cekinip instgrama atsaydin kizin gozune soksaydin yani yada kizi ailesiyle eve cagirsaydin bak biz ne kadar mutluyuz derdin simdi kotu olmus esegin kulagina karpuz suyu kacirmişsin hic yokken

Bu şekilde devam edemezsiniz.
Yapmayın bunu kendinize lütfen.
Kızı yoklamayı bırakın. Kız hakkında bilgi edinmeyi de.
Ya bence ayrılın da. Gerçekten. Daha kötü olamaz cunku.
Çocuklarınızın ruh sağlığı yerinde anneye ihtiyacı var. Bu şekilde devam edemezsiniz.
Kocanız aldattı veya aldatmadı, ölçüsüzlüğünün cezası olsun. Yapacak bir şey yok.

Niye yoruyorsunuz kendinizi? Siz böyle yaptıkça kız kendini bir şey sanmaya devam edecek. Sizin meseleniz eşinizle. Onunla tamam ya da devam kararı almalısınız. Bir şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Ya ben affederim diyip affedeceksiniz ya da ben affetmem diyip boşanacaksınız. Bu şekilde sinirlerinize yazık ediyorsunuz.

Aldatmak sadece cinsellik değil diye düşünenlerdenim. Aklına başkası düştüyse bile benim için aldatma sayılır ki burda ne yazıkki öyle görünüyor. Kimse öylesine biriyle gece yarılarına kadar mesajlaşmaz.

Az önce baktım istek gönderildi yazmıştı.simdi baktığımda tekrar takip et yazıyor yeniden tikladim.istek gönderildi diyor.yani reddediyor doğru mu..offf napiyorum ben yaa bilmiyorum ki

Bu şekilde ne geçecek ki eline? Kendini küçük düşürüyorsun.
Eşinin ve kızın totosu fezaya çıkıyor anca..

Evliyim basima boyle bir sey gelse buyuk konusmiyim ama her seyini kapinin onune koyarim arkadasinda yatsin. Konuşan kadın olsa kimbilir neler yaparlar. Benden uzak olsunlar da ister sevgili ister arkadas kalsinlar. Cocuklarima da yaptiklarini anlatirm bilsinler babalarini. Allah korusun zor tabi tek çocuk bakmak ama kendime olan saygımı kaybetmemek icin bunu yapardim en azından mahkemeye verir belki sonra vazgecerdm. Size bunları asla yapın demiyorum sadece benim basıma gelseyid boyle yapardm.

Lütfen aynaya bak ve şimdi kendinin ne kadar değerli olduğunu fark et. Kız tabii ki farkındadır senin istek yolladığının. Bunu kendine yapma. Sen kendini takipteki kadın konumuna düşürdükçe içindeki öfke artacak. Lütfen bunu kendine yapma.

Ben de aynı durumdayım. Kıza yazmak istiyorum aralarında gerçekten flört oldu mu vs bazen de direkt yazıp sövmek istiyorum. Ama biliyorum ki o kadar ahlaksız bir kız olduğuna göre aralarında bir şey yoksa da var der kıskanıp .. ya da varsa yok diyebilir kendini haklı çıkarmak için. Anlıyorum sizi acınızı paylaşıyorum şu an sıkıştım kaldım ben de. sessizce ayrılmayı da kendime yediremiyorum bana nasıl yaparlar bunu intikam almadan gitmek bana göre değil vs vs vs :KK43:(((

X