Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Arkadaşım zor bir dönemden geçiyorsun bence yardım al... şu an aldığın her karardan pişman olabilirsin gibi geliyor bana. Ve lütfen ilk sayfanda güncelleme yap. Kafa karışıklığını vs belirt ya da konunu kapattır. Çünkğ 100 sayfayı geçmiş herkes her sayfayı okuyamıyor ve buraya yazılan herşey kafanı iyice karıştırıyor bence. Evlatlarını düşün... herkesten uzaklaş kendine zaman tanı ve mutlaka destek al...

Konu sahibi buraya her yazilandan etkilenip de kararlarinizi degistirmeyin iyice dusunun sakinlesin oyle karar verin yoksa esiniz sizi ciddiye almiyacak hakkinizda hayirlisi olsun.

Hicte abartmiyorsun.. hic bi arkadasiyla yazismayan adam birdenbire sosyallesiyo mesajlasio esprilesio. Ayni seyi sen yapsan esin ne der acaba. Ben gorebiliyorum bile... kesinlikle onunu alin. Şifresini de değistrmiş, ohh. Artik rahatt ragat yazişilar.. valla ister geri kafa diyin ister görgüsuz ne derseniz diyin. Ben bu konularda çok cok katiyim. Eşim hal hatir dahi soramaz mesajla bayan arkadaşlarina. Asla izin vermiyorum.

Allah yardimciniz olsun. Kararinizdan dönmeyin kesinlikle.
Esiniz anladi hatasini dün yedigi hurmalar bugun tirmaliyor ama aldatmanin ve siddetin affi olmaz.
Affederseniz devami gelir, hani derler ya yol olur diye. Aynen oyle olur.
Cocuklara yazik eden siz degilsiniz o adam yazik ediyor. Ne demek evli ve 3 cocuklu bir adamin bu tarz hareketler yapması. Bunlari yaparken keyfi yerindeydi. Yakalamasaniz devami da gelecekti siz de uyuyor olacaktiniz.
Herseyden onemlisi birdaha nasi guveneceksiniz bu adama?

Çok zor bir surec allah yardimcin olsun neden spor salonuna veya isyerine gitmedin ben olsam gider kendi gozlerimle gorurdum
Eşin çok hatali ama sana güven vermesi gerekir bu evliligi surdurmesi icin kirilan hic bir sey toparlanamiyor kolayca bu durum da öyle yeterli güveni veremezse bitmeye mahkum ama umarim bitmez diye diledim.icimden
Bir de şu an ayrilmak o kizin ekmegi e yag surebilir artik burda o kadar cok konu okuyoruz ki evli erkeklerle bulusan kizlar vs midemi bulandiriyor bekar bir insanim allahim buyuk konusmakta istemem ama isyerinde kimseye yakin filan davranmiyorum.merhaba merhaba o kadar.

Bu kadar üzülüp dovunecegine bırak onlar üzülsün işyerine git rezil et onları insan içine çıkacak hal bırakma kizida ailesine anlatmakla tehdit et birdaha kocanın semtine bile uğramasın yada BOŞAN

O kadın hala orada hala sporuna gidiyor.esimin dediğine göre hiç konusmuyorlarmis meçhul !
Kadın ne hakla hala orada durmaya devam ediyor ki... İnsan utanır ben onun yerinde olsam istifamı çoktan vermiştim... Soğukkanlı olun asla ama asla taviz vermeyin emin olun o zaman kazanırsın...

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Düşünülünce sen fark ettikten sonra şifresini değiştirmesi anormal. Genellikle birbirini çok seven çiftlerde tartışma bol olur ama çok sakin biri diyorsun öyleyse maden sadece arkadaşlar mesajları sende okuyabilirsin neden değiştirdi şifresini? Yani üzgünüm ama flörtleşiyorlar

Konunu en başından takip ediyorum. Çok zor bi durum. Burda bazi arkadaslar boşan falan yazmış. Bu süreçte radikal bi karar almamandan yanayim. Aldığın her kararın bedelini sen ödeyeceksin. Hayat yolu gibi evlilik yolu da inis çıkışlarla dolu. Önemli olan tekrar düzlüğe cikabilmek. Tabiki o güveni ve saygıyı koruyarak. Evliliginiz keskin bi viraja girmiş. İnsallah hakkınız da en hayırlı olan olur. 3 tane evlat hepsi daha küçücük. cok iyi düşünün. Herşeyin çözümü var hayatta. Kendinizi cok yipratmayin bu süreçte. Sağlıklı adim atmak adına.

Konunu en başından takip ediyorum. Çok zor bi durum. Burda bazi arkadaslar boşan falan yazmış. Bu süreçte radikal bi karar almamandan yanayim. Aldığın her kararın bedelini sen ödeyeceksin. Hayat yolu gibi evlilik yolu da inis çıkışlarla dolu. Önemli olan tekrar düzlüğe cikabilmek. Tabiki o güveni ve saygıyı koruyarak. Evliliginiz keskin bi viraja girmiş. İnsallah hakkınız da en hayırlı olan olur. 3 tane evlat hepsi daha küçücük. cok iyi düşünün. Herşeyin çözümü var hayatta. Kendinizi cok yipratmayin bu süreçte. Sağlıklı adim atmak adına.
Buradaki arkadaşların bosan demesi ile bodanmiyorum yada bazıları bunda ne var iş arkadaşı yazmış .beni etkilemiyor.cunku ben çok iyi biliyorum ki eşim onunla beni bırakıp evlilik düşünmese de çekim hissetti,belki benim tesaduf görmem ile ilerletmediker çekim olduğu kesin.saat başı atılan SMS ler mesai dışı atılan SMS ler var .SMS i tek o kıza atmış.hoslanmiski atmış.bu hoşlanma sevgi olmayabilir belki,hoslanti olduğu bir gerçek.esim ne kadar duygusal hissetmedim diye yemin etse de inanmıyorum ,itiraf etse beni anında kaybettiği gibi mahkemede bir delil olacak tazminat davası açılacak maddi zarara uğrayacak artı elaleme rezil olacak itiraf etmezki.kafama koydum boşanmayı.birakmiyor beni pismanligink dile getiriyor.cocuklara acı diyor.tek dusundugum çocuklar zaten.bazilari demiski çocuklar bahane demiş.asla değil.dun evi terkettim çocukları alıp akşam küçük olan babamı özledim demeye başladı bir gün ayrılığa dayanamadi.kolay mi çocukları bu halde birakmak.benim esimde gördüğüm su eşim duygusal aldattigini inkar ediyor,bosanmak da istemiyor çünkü çocuklarına tapan biri o..otele gittim ondan habersiz akşam beni bulamadı aradı açmadım .gece mesaj attım konuşmak için.tellerimi açmadı.givenligi gönderdim sitenin megersem bayilmis.ayikdiktan sonra otele geldi konuştuk.ve yine aldatmadimlar cocuklarimi ozlerimler falanlar.. bunlari kulahima anlatsın da...gerçekten çocuklar etkilenecek...bu bahane değil çocuklar bu şekilde babasız çok etkilenecek.kesinlikle duygusal aldattı beni.o amaçla yola çıkmasa da bir senelik samimiyet var bir değil iki degil.ayrica kendisi de avukat.sunu çok iyi biliyor ki o SMS leri hakim aldatma saymayacak.illa yatakta yakalanmalari gerek .bakin adalae bu kadar turkiyede

Kadıköy'de neden benden habersiz buluştun neden tesadüf dedin en başta deyince ,killanirdin yanlış anlardın dedi.madem öyle neden karının hoşuna gitmeyecegi şeyi yaptin ,buluşma nedeniniz bile saçma dediğimde cevap vermeyip amacım aldatma değildi diyor.hata idi sadece diyor.ah şu çocuklar olmasa idi ....ahhhh..çocukları ona bıraktım bir hafta otelde kalıp dusunucem okul bitince de ailemin yanına gidcem 2 hafta yalnız kalmam gerek...6 ay süre istedi benden yine fikrin değişmez ise bosanalim süre ver bana diyor.ben de kendimi taniyorsam hiçbir zaman affetmicem

SMS lerin iceriginde birşey yok hakim bir şey çıkarmaz geyikti diyor : ) her şeye lafı var ...SMS lerde buz dağının görünen kısmı ...instagram var goremedigim.sonra her sabah birlikte kahvaltı yapmaları spora gitmeleri var.goremedikkerim var....beni duygusal olarak aldattı net....maalesef 3 çocuğun geleceği söz konusu ...ama bir ay içinde yalnız kalıp netlestirecegim kararımı....

Bosanmamak istememesinin sebebi bence o kıza tam anlamı ile baglanmamis olması gibi geliyor bana .sadece zevk verdi vakit geçirmek ona.ilerlese idi baglanacakti da...netice olarak yaraladı yaralandim aldatildim

Başından beri takip ediyorum.Öyle merhametli ve güzel bir kalbiniz varki.Gerçekten de sizin adınıza çok üzgünüm.Eşiniz hata yapmış kesin.Ama gerçekten sizi seviyor bence.Yoksa çoktan bırakırdı peşinizi.Biraz ayrı durun sizde kırgınlıklarinizi tamir edin ve bir şans daha verin bence.Tabiki çok zor.Ama iyi bir eş olduğunuz kadar iyi de bir annesiniz belliki.

Ve ben ona çok bagliydim babamdan bile üstündü erkek olarak.artik düştü gözümde böyle nasıl bir evlilik olacak bilemedim.kendisine de dedim.boyle evlilik olmaz .hala atlatiriz diyor

Başından beri takip ediyorum.Öyle merhametli ve güzel bir kalbiniz varki.Gerçekten de sizin adınıza çok üzgünüm.Eşiniz hata yapmış kesin.Ama gerçekten sizi seviyor bence.Yoksa çoktan bırakırdı peşinizi.Biraz ayrı durun sizde kırgınlıklarinizi tamir edin ve bir şans daha verin bence.Tabiki çok zor.Ama iyi bir eş olduğunuz kadar iyi de bir annesiniz belliki.
Ayrı kalmamiz lazım bir müddet ve tek dusundugum çocuklar inanın bahane m değil .para kazaniyorum ve ben erkek gibiyimdir kendi işimi halkedebikecek yapidayimdir bosansam yaparım..ama cocukakr

Ya uf çocuklara bir şey olmaz
Çocuğum yavrum diye çok anaç davranıyoruz Türk kadını olarak.
Onlar böyle bir evliliğin içinde daha mutlu mu sizce?
Nereden mi bilmiyorum? 24 yıldur çocuklarınızın yaşadıklarını yaşıyorum
Her gece dua ederim boşansınlar diye

Bunu kendinizden önce çocuklarınıza borçlusunuz !

Ayrı kalmamiz lazım bir müddet ve tek dusundugum çocuklar inanın bahane m değil .para kazaniyorum ve ben erkek gibiyimdir kendi işimi halkedebikecek yapidayimdir bosansam yaparım..ama cocukakr
Bu düşunme sürecinde mumkun mertebe iletişim de kurmayın.Böylece sağlıklı bir karar alabilirsiniz.Rabbim yardımcınız olsun.Dualarim sizinle.

Sadece çocuklar için katlanacaksanız eğer bu işi pedagog yardımıyla da atlatabilirsiniz düşünüyorum da eğer benim gibi yapılanları unutmayan bi yapınız varsa eşiniz size bakkala gidiyorum dese bile inanmazsanız sürekli acaba acaba şüphe olur kafanızda bu karşı taraftan ziyade sizi yer bitirir, bir insanın bir insana güvenememesi nefret etmesinden daha zor nefretinin sebebi belli güvensizlik ise belirsizlikle acabalar ile yoksalar ile doludur. Bu süreçte kesinlikle irtibat kurmayın derim sizde karşı tarafta sakin kafayla düşünüp hareket etmek herşeyden önce çocuklara hissettirmemek lazım umarım bu zorlu süreçte Allah yardımcınız olur

X