Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Eşim geldi yalvariyoy bana bir şans daha ver diye.soz veriyor bu evliliğin daha iyi olması için uğraşacağım diyor.ve hala aldatmadim amacım da o değildi diyor hala.cocuklar mahvolacak diye üzülüyor.eski ben olmayacagim ,bunu kaldırabilecek misin ,kağıt üzerinde kalacak dedim.zamanla düzeleceksin buna inanıyorum,ve sen istemediğin sürece sana dokunmayacagim diyor.beynim sıkışıyor.bosanmayi isteyen tek benim ailem de eşimde kesinlikle istemiyor.bosanmayi istememin sebebi ise sindiremiyorum ben artık eski ben değilim.esim gözümde tepelerde değil artık,o bana göre sinsi yalanci
Çok zor ama madem adam bu kadar pişman zamana birak biraz canım sabirla dua ile bekle bakalım gorelim mevlam neyler. Ama dik duruşunu sakin bozma. Kurallarinda kararlı ol yok spora gitmek filan asla kabul etme

Siz zaten olayı tamamen sindirip affetmedikçe evlilik kağıt üstü olurdu... eşinizin durumu ne peki? Çocuklara yansıtmasanız keşke evdeki durumları şimdilik. Onlar yıpranmasa...
Eşim dün gece bayıldı ya da numara yaptı oralı bile olmadım.sanki kalp krizi geciriyormus gibi idi.sakinlestirici içtim uyudum.o halıda yatiodu.eski ben olsa idim,hemen ambulans cagirirdim ben uyudum tabi ilacın da etkisi vardı.sabah beni uyandirdi,beni bırakma diye sarılıp ise gitti

Çok zor ama madem adam bu kadar pişman zamana birak biraz canım sabirla dua ile bekle bakalım gorelim mevlam neyler. Ama dik duruşunu sakin bozma. Kurallarinda kararlı ol yok spora gitmek filan asla kabul etme
Beni takip et nolur beni bırakma dedi.artik bu da gururuma dokunuyor.onu takip etmek yani.spora da git takip etmeyecegim sen kimsin ki dedim.cocuklar yüzünden elim kolum bağlandı dedim.gercekten onu takip etmek de aptallık gibi artık.ben zaten takip etmeden çıktı bu ortaya.hicbirsey gizli kalmiyor.eger birşey daha yaparsan yıllar sonra ya seni ya kendimi öldürürüm dedim.oldur beni beni bırakma dedi

Hala aldatmadım demesi ,o SMS lerin geyik olduğunu söylemesi ,15 dk ne konustugunu hatırlamıyorum demesi,haberim olmadan bulusmalari güvenimi sarstı bence yalancı biri o.gozumden dustu

Eşim dün gece bayıldı ya da numara yaptı oralı bile olmadım.sanki kalp krizi geciriyormus gibi idi.sakinlestirici içtim uyudum.o halıda yatiodu.eski ben olsa idim,hemen ambulans cagirirdim ben uyudum tabi ilacın da etkisi vardı.sabah beni uyandirdi,beni bırakma diye sarılıp ise gitti

Allah sabır versin size. Şu sahneyi gözümde canlandırdım ve yetişkin olmayan duygusal boşlukları olan ve sanki sizi annesi gibi gören bir adamla evli olduğunuzu dusundum

Allah sabır versin size. Şu sahneyi gözümde canlandırdım ve yetişkin olmayan duygusal boşlukları olan ve sanki sizi annesi gibi gören bir adamla evli olduğunuzu dusundum
Duygusal boşluğunu da o kadınla tamamlamak istedi.neticede aldatildim duygusal olarak istediği kadar inkar etsin

Eşimle hiçbir sorunumuz olmadı ama hep onun annesi gibi olduğumu hissederdim.bir kadın kendine güzel denmesini ister değil mi eşi tarafından o bana soylemezdi.ozel günlerimde hediye almazdı.dogum günü falan.bana saçma geliyor derdi.onu bile sorun etmedim istesem de...ama o kıza avukatlar günümü kutlamadinhala diye mesaj atmış mesai disinda.hani onemsizdi özel gün kutlamak !!!!

Duygusal boşluğunu da o kadınla tamamlamak istedi.neticede aldatildim duygusal olarak istediği kadar inkar etsin

Konunun tamamını okumadım ama o kadınla duygusal boşluğunu tamamlamaya çalıştığını düşünmüyorum. Muhtemelen zor bir ergenlik geçirmiş, şuan da o kızla ergen muhabbeti yapmış. Yakalanınca da suc işlediği ortaya çıkmış ve seni kaybetmek istememiş. Is ileriye gitseydi kadınla yatma boyutuna gelir miydi ? O boyuta gelseydi seni kaybetmeyi göze alıp böyle bir hata yapar miydi ? Ben sanmıyorum ama tabi burda okuduğum bir kaç yorumla değerlendiriyorum. Eşin idare edilmesi çok kolay bir adama benziyor. Sen tarafından da, annesi olsaydı herhalde annesi yönetirdi. Bilemiyorum.

İtiraf etmem gerekirse evet sorunumuz olmadı...ama eşim tarafından kendimi kadın hissetmedim.bunu ona anlatmaya çalışırken susturdu beni .yok sorunumuz dedi.beni böyle kabul et dedi.benim sohbetimi dinlemeyi sevmez sonra da derki yorgunum yoğunum ondan derdi.ne yoğunu ya saat başı SMS atmışlar birbirlerine

O kızla Instagram da yazışmalarını okuduğum gün ben de vatsaptan birşeyler yazıyordum bana aynen şöyle dedi.cok yoğunum akşam konuşalım.yogun adama bak,o gün hep cilvelestiler.lanet olsun .o kadar kötüyüm ki .gitmek istiyorum ama beni bağlıyorlar .boguluyorum

Beni kadın olarak gormuyorsan kızmam çeker gider anlayışla karsikarim kızmam dedim.zorla güzellik olmaz dedim.boyle de vallahi sessizce çekip gidecem hakkımı da helal etcem dedim.birakmiyor yakami..eskisi gibi olmucam dio

Bence çok yorgunsunuz. Zihniniz aşırı yoruldu. Bu olayı kabullenmekte aşırı zorlandınız kabul etmek istemediniz, kabul ettiğinizde ise kaldıramadınız. Belki bu yüzden kabullenmekte zorlandınız. Ancak zihniniz ve kalbiniz aşırı yoruldu. Doğru karar boşanmak olabilir, boşanmamak da olabilir. Belki hiçbir şey düzelmeyecek belki de gerçekten pişman ders almış insan o hatayı bir daha yapmayacak insandır bu sebeple bir daha bu ve benzeri olayların dahi içine girmeyecek. Bu yorgunlukla karar almayın. Akışına bırakın. Bırakın telafi etmeye çalışsın kendi çabasıyla. Olmuyorsa zaman gösterecektir zaten. Kararlar almak için çok öfkeli ve yorgun olduğunuzu görüyorum. Bırakın suyun akışına biraz.

Beni kadın olarak gormuyorsan kızmam çeker gider anlayışla karsikarim kızmam dedim.zorla güzellik olmaz dedim.boyle de vallahi sessizce çekip gidecem hakkımı da helal etcem dedim.birakmiyor yakami..eskisi gibi olmucam dio
Seni aldatıyor ve senin bitirmeni bekliyor. Bu çok bariz. İşin zor. Sana sevgisi kalmamış. Yeni insan teni heyecanlar onun için.

Bu affedilmesi mümkün olmayan bir olay fakat benim bir bayan arkadasim nişanlısını sosyal hesap uzerinden mesajlasarak aldatti hemde çok sevdiği halde hemde kısa bir süre ayri kaldiklarinda yuruyen bir olu gibiydi sonra ne cesaret yapti bunu bilmiyorum ama oda cocuklugunda hic sevgi gormeden buyumus biriydi. Sonra bu olay bir sure sonra ortaya cikti eşi duymadi fakat esine soylemesi muhtemel biri duydu titredigine gözlerimle sahit oldum. Gozlerinde korkuyu gordum. Bir daha öyle birsey yaparmi bana sorarsan asla. Esin seni seviyor belli bu hatanin bir nedeni olmadi bir uzmana gidin gerekirse tedavi gorsun.

Kesin karraliy im ayrılıyorum.buna engel olmaya calisiyor.ama bitti..tek sorunum ailem ,ablam kesin karar verdigimi biliyor.ablam bana hakaret etti ondan ayrılma adam özür diledi daha ne istiyirsun.cocujlari mahvedecek suçlu sen olacaksın diyor.uzerimde baskıları var.kararliyim.dun gitmedi.birazdan gelir işten.mesaj attım bugün git diye tamam dedi.dun kriz gecirdim.sakinlestirici kullandim.gormemem gerek gitmesi gerek bu evden.ama ailem eminim bana kizacak

Konunun hepsini okuyamadım, eşinizin tam olarak ne yapmış bilemiyorum.
Ayrılın ya da ayrılmayın diyemem o yüzden. Ama ayrılmaya karar verirseniz şunu bilin ki bu sizin suçunuz değil.
Eşiniz, aileniz, ablanız kim ne derse desin suçlu, evlenirken verdiği sadakat sözünü tutmayandır. Eşine, çocuklarına haksızlık eden de, perişan eden de, suçlu olan da evlilik birliğine ihanet edendir, ayrılmaya karar veren değil.
Aldatmış sayılması için yatakta basılmış olmasına da gerek yok. Bir ömür geçirmeye söz verdiğin insana yalan söylemek de aldatmaktır. Güven bir defa sarsıldığı zaman yerine getirmek imkansıza yakın.
Affetmiş görünüp istemsizce kötü davrandığınız bir adamla yaşamak mı çocuklarınızı daha çok yıpratır yoksa boşanmak mı bunu düşünün. Boşanmaktan vazgeçtikten sonra gerçek anlamıyla affedemezseniz bu huzursuzluk herkese zarar verir. En çok da çocuklarınıza.
Hiç yaşanmamış gibi hayatınıza devam edebilecekseniz affedin. Başkaları istiyor diye değil.

Senin tepkine rağmen ve üzülmene rağmen devam ediyor durum..aralarında birşey olduğu çok aşikar.çocukmu kandırıyor anlamadım. Benimde şakalaştığım olur arkadaşımla mesajlarda.ama asla bu düzenli görüşmeye dökülmez..bir defa bundan ben rahatsız olurum.evli adamşa sürekli fingirdemek neyin nesidir yani.!!

Arkadaşım zor bir dönemden geçiyorsun bence yardım al... şu an aldığın her karardan pişman olabilirsin gibi geliyor bana. Ve lütfen ilk sayfanda güncelleme yap. Kafa karışıklığını vs belirt ya da konunu kapattır. Çünkğ 100 sayfayı geçmiş herkes her sayfayı okuyamıyor ve buraya yazılan herşey kafanı iyice karıştırıyor bence. Evlatlarını düşün... herkesten uzaklaş kendine zaman tanı ve mutlaka destek al...

Bence hemen ayril evden göz dağı ver bir iki gün ulasamasin akli basina gelir.

X