Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

kizi rezil etmezsen bunlar ayni isyerindeler ve bu kiz yine yaklasa bilir esine
kizi rezil ediceksin ki esini de gozunden dusureceksin.ayrica tehdit de et isden ayril yoksa seni is yerinde de rezil ederim diye
ay uykum.kacti ya kalktim oturdum
Katılıyorum o kız payına düşeni alacak arkadaş yok öyle yağma

Eğer boşanmayacaksan
Aileden kimseye bu konudan bahsetme.
Kocanın ailesine hele hiç bahsetme.
Gün gelir olur ya unutrsun unuttm sanrsn da en mutlu anında yüzüne vururlar.
O ahlaksz kızla da muhatap olma.
Dediğin gibi havalara girebilir..
Kocanı süründür ama yaptığının bedelini bişekilde ödeyecek..
Korkma boşayamaz seni.
Bi tarafa kan gidince beyne gitmemiş bi iş çevirmeye kalkmş başnda yakalndı.
Üzül üzüntünü yaşa sakın içine atma ağlamak geliyorsa içinden ağla bağırmak geliyorsa bağır hissettiklerini sakın bastırma hasta olursn.
Kocana karşı da ben hasta olurm hasta ettn deme.
Gün gelir sen zaten hastasn der.
Yapmak çok zor evet ama ozamanı hissettğnde kocana karşı ilgili ol.
Genelde kadınlar çoluk çocuğa karışınca öncelikleri değişiyor ister istemez.
Erkeklerde en ufak bi boşlukta heyecan peşine düşüyor.
Yapacaklarını kocan için yapıyorsun diye düşünme.
Evlatların var ayrılmak zor biliyorum evlatların için yap.
Allah selamete çıkarsın.

kizi rezil etmezsen bunlar ayni isyerindeler ve bu kiz yine yaklasa bilir esine
kizi rezil ediceksin ki esini de gozunden dusureceksin.ayrica tehdit de et isden ayril yoksa seni is yerinde de rezil ederim diye
ay uykum.kacti ya kalktim oturdum
aynn size katiliyorum.benzer bisey geldi basima.ama esimden yana degilde kadin cok asiliyordu esime.cok kotu gunler yasatti bize.konuyu okuyunca o pislik geldi aklima.kadin resmen aramizi bozmakgan zevk aldi.esine resti ceksin vede kizada ayari ceksin.kizin hosuna gidiyo buyuk ihtimal.rezil etsinde bakalim hosuna gidecekmi

Çok basit bir kelime hiç umru olmaz, ailenle konuşucam bile demeden git konuş oda payına düşeni alsın yanına karmi kalacak
aynn umru olmaz.direk konussun.bi kadin icin cok.zor.o adamin her isini yapihosun cocuklarina bakiyosun.ustu basi tertemiz ise yolluyosun.kalkiyo elin karisiyla cilvelesiyo.

Konuyu uzun sure takip ettim. Esiniz nasil biyerde calisiyor bilmiyorum ama bukada laubalilik fazla. Esiniz bir macera pesine gitmeye calismis eline yuzune bulastirmis. Cocuklar yuzunden affedeceksiniz ve unutacaksiniz mecbursunuz. Ama oncelikle lutfen esinizin is yerine giderek kizin amirlerini bu durumdan haberdar edin.
Baskalarin da cani yanmasin.

Benm de bekarken erkek arkadasim vardi gercekten iyi bir arkadasimdi daha sonra evlendi ve ben tabiki konusmayi kestim diyebilirim ama arkadasim seni esimle tanistrmak istiyorum bahsettim senden falan dedi ve sonra kizla da cok yakin olduk esinizin gercektem kotu bir niyeti olmasaydi tanismaniza karsi cikmazdi..haa bu olayda yanlis anlamayin ama ben sizi biraz korkak gordum ogretmensiniz daha cesur ve net olmaniz gerekirdi hatta esinizi surundurup kiza da bir guzel ayar vermeliydiniz yani siz kondiramiyorsunuz ama kiz da bariz hoslaniyor esinizden yoksa bekar bir kiz evli bir adam bu saatte benle niye konusiyor demez mi ? Bence bu is bu sekilde bitmeyecek esiniz sizin affettiginizi gorup ilerde tekrarlayabilir

Tam uyucakt, yatmadan once bir kk ya girim dedim hortladim sinirden. Kusurabakma hicte masumca birsey degil resmen florflesiyorlar. Cogu arkadasta uyarmis zaten sizi, bunlar baslangiclar. Yahu nevar bunda diyenlere sasip kaliyorum. Bu arkadas gece erkekle mesajlassa boyle esi kabul edermiydi? Kusurabakmasin kimse aksam olunca herkes otursun g.tunun uzerine esine versin ilgiyi. Karisi dururken elalemin kiziyla instalarda fink fink konusmalar espiriler, kiz ona yumurta getiriyor yok bilmem ne. Yok bunlr normal seyler degil. Esiminde benimde isyerinden bayan erkek arkadaslarimiz var, hollandali olmalarina ragmen hayatta aksam yazmazlar, onu gectim ozel mesajlasma bile yoktur, buda bana ve esime olan saygilarindan. Yani bu durum hic ama hic normal degil.

Neden cocuklari icin affetsin unutsun? kocasi kizla fingirdesince cocuklarini ailesini dusunmuyor, bayan yakalamasa aldatmaya kadar gidicekti bu belli. Bayan bunu neden kabul edip unutsun? Bence hicte unutmasin, isi gucu var ayaklarinin uzerindede durabilir, vursun tekmeyi. Cocuklar mutlu ve huzurlu vir yuvayi hakediyor. Cocuklarina verecegi ilgiyi, cocuklarinin annesine verecegi ilgiyi baska kadina veren bir insana bassin tekmeyi...

Konuyu uzun sure takip ettim. Esiniz nasil biyerde calisiyor bilmiyorum ama bukada laubalilik fazla. Esiniz bir macera pesine gitmeye calismis eline yuzune bulastirmis. Cocuklar yuzunden affedeceksiniz ve unutacaksiniz mecbursunuz. Ama oncelikle lutfen esinizin is yerine giderek kizin amirlerini bu durumdan haberdar edin.
Baskalarin da cani yanmasin.

Yahu ne biçim insanlarsınız siz? nasıl böyle bi tartışmayı o küçücük çocukların gözleri önünde yaparsınız? Madem küçük odada duramıyolar ya gidin tartışmayı dışarda yapın ya da uyudukları zaman? Büyük sende küçük bende kalsın diyerek çocuklarınızı kullanıp eşine duygu sömürüsü yapmışsın hem de o bebelerin önünde. Bunu unutacaklarını mı sanıyosun o çocukların?. İnanılmaz acizce davranmışsın kusura bakma. Banlansam da önemli değil. Sen onları yatakta bassan bile boşanmazsın buna adım gibi eminim. Bildiğin aldatılmışsın ya. Hatta bak ben sana söyliyim. Eşin olucak adam kıza muhtemelen çok kötü bi evliliği olduğunu boşanmak üzere olduğunuzu falan söyledi. Bu nasıl adi bi adam ki çocuğunu alıp flörtleştiği o ş...tıyla aynı masada oturdu. Çocuğunun gözü önünde flörtleşmişler. Bundan boşanmayan kadın neyden boşanıcak? Bi daha yapmicam demeleri de yalan. Bu kadınla bitse bile ilerde başkasıyla olur. Nasılsa affettin çünkü. Her ne pahasına olursa olsun o kızla konuşmaman için elinden geleni yapmış kim bilir ne b.klar yedi. Bunları yutucaksın belli ama madem yutuyosun bu konuyu tamamen kapat zırt pırt kavga çıkarıp o minik bebeklerin psikolojisini bozma. Kocişinden ne olursa olsun vazgeçmiyosun diye o çocuklar kavga gürültüyle büyümek zorunda değil.

Keşke çocuklar duymasaydı bunca muhabbeti... boşanacak olsanız da olmasanızda. Size çok kızdım ama büyük sende küçük bende kalsın lafınıza. O arada öyle paylaşım yapılır mı. Ben olsam boşanaacak olsam tüm çocuklarımı alırdım ve onların önünde bu noktaya gelmezdim. Ruh halinizr bağlıyorum bu olayı. Bir de hala boşarsa beni diye korkuyorsunuz ya bunu ona hissettirmeyin sakın cürmü kadar yer yakar. Lütfen aklı selim düşünmeye çalışın artık. Kendinizi önce siz ezmeyin.

Neden cocuklari icin affetsin unutsun? kocasi kizla fingirdesince cocuklarini ailesini dusunmuyor, bayan yakalamasa aldatmaya kadar gidicekti bu belli. Bayan bunu neden kabul edip unutsun? Bence hicte unutmasin, isi gucu var ayaklarinin uzerindede durabilir, vursun tekmeyi. Cocuklar mutlu ve huzurlu vir yuvayi hakediyor. Cocuklarina verecegi ilgiyi, cocuklarinin annesine verecegi ilgiyi baska kadina veren bir insana bassin tekmeyi...
Olmuyor arkadasim olamiyor. Gonul ister ki aynen senin dedigin gibi olsun ama evlat oldu mu cok zor oluyor. Ben gercekci konusuyorum. Kizabilirsin bana haklisin da hem de yerden göğe kadar ama konu sahibinin yazdiklarini oku... o da cesaret edemiyor...
Dilerim kendisi ve evlatlari icin dogru kararlar alir.

Ya soğukkanlı olun, ya cıngara bağlayın olayı.

İkisini aynı anda yapınca karşı taraf blöfünüzü farkeder hiç bi tarafına takmaz.

Allah hayırlısını versin hakkınızda.

Sizin boşanmayacağiniz buradan belli oluyor. Eşiniz de rol yapıyor bırakma beni diye. Blöflerinizi de en sonunda takmamaya başlayacak, alenen yapmaya başlayacak bu yediği haltlari. Siz çocuk bölüşün daha tövbe yarabbim...

Estagfirullah kizmak nedemek, o anlamda yazmadim. Ben size anne babasi ayrilmis biri olarak soyluyorum ben cok mutluydum. Iyikide ayrilmislar cunki onlarin huzursuzluklari bize yansiyordu. Konu sahibi bunu unutamaz ve kavgalar baslar, guvensizlik baslar, sonra bu cocuklara yansir ve bu cocuklar icin saha kotu olur. Bende istemem ayrilmasini, keske boyle olaylar olmasa ama zoruma gidiyor kadinlarin bu duruma dusup affetmeleri. Belki ben cok kolay konusuyorumdur oda olabilir, sizde hakli olabilirsiniz.

Olmuyor arkadasim olamiyor. Gonul ister ki aynen senin dedigin gibi olsun ama evlat oldu mu cok zor oluyor. Ben gercekci konusuyorum. Kizabilirsin bana haklisin da hem de yerden göğe kadar ama konu sahibinin yazdiklarini oku... o da cesaret edemiyor...
Dilerim kendisi ve evlatlari icin dogru kararlar alir.

Şurdaki yorumlara bakınca insan kendini psikopat derecede kıskanç hissediyo yani, sanalda olur böyle şeyler diyip geçiyorum artık, herkesin iş arkadaşı var, herkes sosyal bir çevrede 8 9 belki 10 saat mesai yapıyo, mesaide orda kalsın bi zahmet, zaten günün çoğunda işteyiz eve gelince ben tamamen evime eşime çocuğuma kanalize oluyorum aynı şeyi eşimden de beklerim, ki eşim de aynı kafada,eve gelecek bir de evde goy goy yapılacak vay be

Eşimin iş yerinde evli oda arkadaşı üst katta çalışan yine evli bir kadınla sohbete başlamış, sohbet baş başa yemeğe çaya çorbaya sigaraya çıkmaya gelmiş, artık milletin dikkatini çekmiş arkadaşları uyarmış oğlum kadın evli rahatta bir kadın başına iş alırsın diye, aa dışardan öyle mi görünüyo demiş kişi, öyle göründüğünü bilemez mi tipik bir Türk erkeği

Vay be ne insanlar var uyarilmasa aynen devam edicekler

Kızla goruseceksin uygun bir zamanda söyleyeceğim telefonda yanımda sen de olacaksin soylerken ama kız kabul etmezse bilemem ...ama sonuclarina katlanacaksin sen görürsün

Bunlar Bir plan yapmadan siz habersizce esinizin is yerine gidip kizla tanisin bence

X