Eşimin ilgisizliği

İnsanın kendine saygısı yoksa başkaları niye duysun? Sen kendini paspas yap sonra adam niye başının üstüne koymuyor? Çünkü gözünde değersizsin. Değerini de işte böyle kendin belirliyorsun

Eskiden böyle değilse ki değildi 1 yıldır böyle yazmışsınız vardır bir sorunu. İşleri mi yolunda gitmiyor ? Ailesiyle mi sorunlu , borcu derdi mi var ? Cinsel hayatınız nasıl ? Siz bu genel yargılardan kendinizce bir kanıya varırsınız zaten . Bu aklıma gelenlerin yanında bir ihtimal daha geliyor . Kafası karışıp bi salaklık edipte sevgili yapma eğilimine girmiş olabilir. Erkeklerin bu durumlarda g..tü başı ayrı oynuyor çünkü.

Eşinize sorun önce .
net olun, derdin ne senin hayırdır deyin
Eve gelip çok uyuyan adam ya beni istemiyodur ya evdeki ortamı ki dinlenmenin de bi süresi olur ya hani aşıyorsa kafasındaki durdurmak , görüp duymamak için vakit geçirmeye çalışmak gibi gelir benim için çok uyumak …

Bir mezar kazın buyur burda ebediyen uyuya bilirsin ilgisiz pislik diyin. Neden kovalarsınız böyle insanları anlamam bir insan neyse odur. Bu adam hep böyledir en başından beri. Gözü açılanda sizsiniz önceden kendi kendinize yetebildiğinşz için onun ilgi göstermemiş olması sizi etkilemedi ama artık etkiliyor. Çok ney bir tavır koyun ve bu tavrınızı hissetsin hemebde yumşayıp yelkenleri suya indirmeyin konuşmak konuşmak isterse oturup her şeyi konuşun

Soğumak istiyor musun ? Bu kadar şeye soğumadın yani.
Ya vallahi sabah sabah sinirlerim bozuldu. Bizim ülkenin kadınları mı salak yoksa adamları mı bulunmaz hint kumaşı
Salaklığı karıştırmana gerek yoktu kalbe laf anlatılmadığını bilmiyormusun napim seviyorum sevmek istemiyorum ama elimde değil

Evet kendimi sevmiyorum artık ama benide bu hale o getirdi ama anlamıyorum neden soğuyamadığımı ilk evlendiğim gibide değilim biraz uzaklaştım ama yine de hala ondan çok seviyorum ve bu beni sinir ediyor

İnsanın kendine saygısı yoksa başkaları niye duysun? Sen kendini paspas yap sonra adam niye başının üstüne koymuyor? Çünkü gözünde değersizsin. Değerini de işte böyle kendin belirliyorsun
Ne yapacağımı bilmiyorum uzak durmaya çalışıyorum kaçan kovalanır hesabı onu fark ediyor sen kaçarsan bende 10kat kaçarım diyor iyilikle gel bana diyor

Kayınvalideme bile demiş benim uyumam ona rahatsızlık veriyor uyumamdan sinir oluyor diye artık gerçekten bir tavır koymak istiyorum inş başarabilirim

Ailesiyle hiç sorunu yok gökten düşmüş gibi davranıyorlar ona borca gelince borcu zaten yok ki dükkanın bütün muhasebe işleri evin faturaları bende cinsel hayatımızda berbat hemen boşalıyor tutamıyorum kendimi diyor sinir oluyorum onada ayrı zaten sevgili yaptığını da düşünmüyorum hiç yakalamadım becereksizdir o konularda zaten olsa yakalardım

Benimde eşim aynı bu davranışları gösteriyordu. Sürekli modu düşük ve uyumak isteyen biri olmuştu. Ben yorgunken bana yardımcı olan adam gram umrunda değildi. Sonradan beni aldattığını anladım. Daha doğrusu gözlerimle gördüm. Umarım sizinki böyle birşey değildir. Erkek milletinin çok üstüne düşmeye gelmiyor. Hele ki vazgeçemeyeceğinizi bilirlerse hiç acımazlar.
Onsuz yapamam demeyin. Bende öyle derdim; sınavınız oluyor.

O zaman kendini cinsel anlamda yetersiz de hissediyor olabilir o da büyük bir sorun ama doktora görünmeyi kabul ederse kolay tabii ki

Erkekler için hayat memat meselesi gözü de büyütüp kafasında kuruyor olabilir bu duyguları bastırmak için de ilgisiz , sinirli , hatta çok uyuyabilir ama bunu yinede net bilecek olan kişi eşiniz

Yumuşak bi zamanında tatlı tatlı konuşup derdini anlayın

Konu sahibinin anlattıklarından sonra eşimle çok benzettim bende de genel kanı bu oldu. Günahına girmek istemem ama erkekler karısına ilgisiz ve öfkeli ise genellikle başkası oluyor.
Konu sahibine önerim; şuana kadar ne yapıyorsa tam tersini yapması. O kendini düşünerek yaşıyor. Sizde kendinizi düşünün. İş güç birşeyi bahane edip evden çıkın ve çocuğun bakım ve sorumluluklarını biraz ona verin. Şuan sizi evden ve çocuktan sorumlu hizmetçi gibi görüyor. Şuan karısı gibi görmüyor. Görse sizinle ilgilenir. Lütfen toparlanın ve bekar zamanlarınızdaki o kadın olun

Söyledim gidelim diye ben öyle saçma şeylere gidemem sen psikoloğa git karamsarlığından dolayı deli kadın dedi
Gerçek deliler psikologa gitse zaten onlarin hasta ettigi magdurlar çare aramak zorunda kalmayacak :)

Bu adama ne gibi bi mecburiyetin var seni tutan nedir? Sevilecek bir tane yön saymadin da.

Gerçek deliler psikologa gitse zaten onlarin hasta ettigi magdurlar çare aramak zorunda kalmayacak :)

Bu adama ne gibi bi mecburiyetin var seni tutan nedir? Sevilecek bir tane yön saymadin da.
İyi huylarıda şöyle söyleyebilirim oğluma karşı güzel bir baba gıdıklar sever filan yediğime içtiğime harcadığıma karışmaz ha bende öyle pahalı şeyler almam zaten mesela çok ucuz giyinirim acırım onu zor kazanıyor diye evin temizliğine filan bişry demez bazen yeri geliyor oğlım hasta olunca temizliyemiyorum yemeğe filan ses çıkarmaz yapamadım desem yani böyle de iyi huyları var ama sevgisizlik ilgisizlik bunların hepsini siliyor

Söyledim gidelim diye ben öyle saçma şeylere gidemem sen psikoloğa git karamsarlığından dolayı deli kadın dedi
Be siz bu adamı seviyorsunuz, sizin sevginiz sağlıklı bir his değil , zaten sevgi de değil. Size böyle şeyler söyleyen bir eşi sevmeniz gerçekten akıl sağlığınızla ilgili bir sorun olduğunu gösterir.

Yahu oğlunuz hastayken bi zahmet yemeğe laf etmesin. Niye ucuz giyiniyorsunuz? Yapmayın allah aşkına. Kendinize değer vermiyorsunuz ama onu nasıl yüceltiyorsunuz farkına varın

Oğlunu sevmeye gelince seviyor diye iyi baba öyle mi!? İyi baba ise bi zahmet altını da değiştirmeyi öğrensin

Oğlunu sevmeye gelince seviyor diye iyi baba öyle mi!? İyi baba ise bi zahmet altını da değiştirmeyi öğrensin
Aslında siz böyle söyleyince benim gözüm açılıyor avmde gören insanlar bile zaten oğlumu seviyor kaldı ki babası sevmeyecek o kadar zor bir bebekliği vardıki sütten kesene kadar sabaha kadar uyanıktım emerdi ağlardı uyumazdı bir kere bile kalkıp bakmadı söylediğimdede sen beni beğenme elin adamları sustur o çocuğu git içerde yatın demediğim içinmi böylesin diyordu sorun aramak istersen sorun bulursun zaten diyor gerçekten ondan o kadar soğumak istiyorum ki anlatamam ama yavaş yavaş bişeylerin azaldığını fark ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…