Eşimin geçmişi

geçmiş aslında çokta geçmemiş gibi.. iletişim varsa aldatma vardır.

10 yıldır neden çocuk sahibi olmadınız, eşinizin rahatsızlığı nedir? Adam şehir dışına çıkmıyor, kadın başka şehirde evli ve çocuklu… yüzyüze görüşmediği kadına yıllardır bağlı ise, çok acıdım eşinize net. Ezik, zavallı ve garibanca… ben olsam çaktırmadan takip ederim. Görüşmüş etmişlerse boşarım. Görüşmemişlerse ne ayaksın sen o zaman, amacın ne deyip kavga ederim

bence pusuda bekleyin
ilerde boşanırken elinizde delil olur
adam çocuk istemiyor mırın kırın ediyor
geçmişte kalan geleceğe taşınmaz.

Belli etmeden bir süre takip edin. Elinizde delil olsun. Zira hiç de geçmiş bir olay gibi durmuyor.
Bu sürede de çocuk olayını unutup korunun bence

Uğraşma

10 senelik evli , çocuğunuz olmuyor doktora gitmiyor , elalemin evli kadınlarına mesaj atıyor

Çocuğunuz olsa ne olacak ?
Hamileyken gider başkasına yazar böylesi.

Yol yakın hala dön geri ayrıl derim.

Hissediyorsanız doğrudur. Benim hayatımda hep böyle oldu.

Nasıl ya anlamadım? Bu işler tahsille mi oluyor?

Sorsanız da doğruları söylemeyecek ki. Kadın muhtemelen eski sevgilisi ama güya arkadaşça iletişimde kaldılar. Belki de kadın evliyken, eşiniz bekarken görüştüler bilemezsiniz. Kadın da sizi biliyor, stalklamış. Eşiniz de hala iletişim peşinde. Henüz çocuk yokken yol verin gitsin.

ohoo bence her şey ortada. kadını unutamamış sizinle de bir gelecek planı yok. Çocuk diye zorlamayın sakın

kadını eğitim durumundan dolayı ezmeye çalışmış galiba sanki bu işler eğitime bakıyor
Ezme falan yok, tavsiyem tekrar okuyun. Çok detaya girmek istemiyorum ama öğretmen olsa anlayacağım bir soruyu gitmiş ona sormuş. Kastım kadının ne öğretmenlikle ne de benzeri herhangi bişeyle alakası yok. Arkadaşı bile olmayan, eskide kalan birine herkesin bilebileceği hele hele etrafımızdaki herkesin bilebileceği basit bir soruyu arkadaşı olmayan alakasız birisine sorması. Tekrarlıyorum kadın beyin cerrahı olsa, makine mühendisi olsa vs. Ciddi uzmanlık gerektiren bişey olsa Derim ki mecbur kaldı sordu ama alakası yok. Gereksiz bir hassasiyet göstermiş günahımı almışsınız. Tebrikler

Etrafınızdaki eğitimli çevreden herkesin bilebileceği basit bir soruyu lise mezunu kadına sormuş, ama kadın beyin cerrahı veya makine mühendisi olsa anlayacakmışsınız, o zaman etrafınızda tonla eğitimli insana sormak yerine ona sormasını yadırgamayacakmışsınız. Hımm. Tamam.

Aslında eğitimle ilgili ezmek değil ,'' eger uzmanlık gerektırecek bir konu olsa karsısındaki de o konunun uzmanı olsa belki bir nebze de olsa gecerli bir sebep olur'' diyor.
Ama herkese sorabılecegi , herkesten öğrenebilecegi soruyu o'na yazmıs sormus ,dıyor.

kadını eğitim durumundan dolayı ezmeye çalışmış galiba sanki bu işler eğitime bakıyor
Kaldı ki ister ilkokul mezunu ister yüksek lisans olsun
Siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz ya da kafanız birine bozuk. Lütfen buluşacak başkasını bulun kompleks çekemem.

Çocuk yapma. Belli etmeden takip de kal.Ve her ihtimale hazırla kendini.

Teşekkürler anlayan birisi çıktı çok sevindim. Çevremiz geniş, her konuyu rahatlıkla öğrenebileceğimix insanlar var o kadına sormasını gerektirecek bişey yok. Doktor olsa ciddi tedavi gerektiren bişey çıksa anlarım, derim ki çare arıyor, avukat olsa davalık bir durum olsa ona sorsa derim ki uzmanlık alanı, insanın başına herşey gelir bu hayatta, anlayış gösterebilirim. Ama kastım bu kadının uzmanlığı falan yok. Demek ki dikkatini çekmek istemiş bu da beni üzdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…