Eşimin geçmişi

Ezme falan yok, tavsiyem tekrar okuyun. Çok detaya girmek istemiyorum ama öğretmen olsa anlayacağım bir soruyu gitmiş ona sormuş. Kastım kadının ne öğretmenlikle ne de benzeri herhangi bişeyle alakası yok. Arkadaşı bile olmayan, eskide kalan birine herkesin bilebileceği hele hele etrafımızdaki herkesin bilebileceği basit bir soruyu arkadaşı olmayan alakasız birisine sorması. Tekrarlıyorum kadın beyin cerrahı olsa, makine mühendisi olsa vs. Ciddi uzmanlık gerektiren bişey olsa Derim ki mecbur kaldı sordu ama alakası yok. Gereksiz bir hassasiyet göstermiş günahımı almışsınız. Tebrikler
konuşmak için bahane aramış demek ki burdan bu çıkıyor

Eşinizin sevgisine güveniyorsanız açık açık konuşun ne zmaana kadar birşey yapmasını bekleyeceksiniz yahu aynı yatakta yatılır mı çocuk istemiyor cinsel hayat berbat aldatma şüphesi varken ne zamana kadar vakit dolduracaksiniz ki size yazık değil mi ?
Her şeyi adam gibi aciklamasin biz kadınların biyolojik zamanı var hala bı kadına takiksa sizde boşanır yolunuza bakarsiniz

Bence sakin olmalısınız evlilik öyle iki dakikada silerim boşanırım boşan gitsin demekle olmuyor daha yakından takip etmelisiniz mesajları da kayıt altına alın karşınıza alıp konuşun kadının kim olduğunu sorgulayın

Nereden başlasam bilmiyorum, ağlamak geliyor ağlayamıyorum çünkü anlamlandırqmıyorum.
Eşimle yaklaşık 10 yıllık evliliğimiz var, öncesinde 1 yıl görüştük.söz kız isteme zamanı profilinde bir kadın dikkatimi çekti, arkadaşı değildi ama eski bilgilerinde beğenileri vardı. 6. His gibi baktım profiline. Tam bizim söz isteme zamanlarında yorumları olmuş ama nasıl desem bizim resimlerimize benzer yorumlar falan. Hissettim, ama geçmiş diye önemsemedim. .sonuçta cami avlusunda bulmadım adamı, elbette geçmişte birileri olmuştur. kadın evli de olunca herhalde unutamadı dedim geçtim. Aradan zaman geçti, evlendik, eşimden nu kafına biz evli olduğumuz zamanda gitmiş anlamsız bir mesaj gördüm arşivlerde. Nasıl desem asdlg gibi anlamsız bişey, wşime dedim tepkimi koydum, aradan yıllar geçti, bir gün baktım birisi bir gönderimi beğenmiş geri çekmiş, baktım bu kadın, profilimi incelemiş becerememiş. Ama dün eşimden bu kadına gitmiş 2 mesaj buldum, bir selam vermiş yaklaşık 1 yık sonraki mesajda ise okullarla ilgili bişey sormuş. Kadının lise mezunu olduğu bile şüpheli. Çocuğunu okula gönderen bir yığın arkadaşımız var. Üniversite ise bana sorsun. Deli oldum.
Aklıma tek gelen kadının dikkatini çekmeye çalışıyor ama kadın cevap vermemiş. Cevap vermesini istemiş diye düşünüyorum. Normalde ihanete tepkili biri gibi gözükür ama bunu içime sindiremiyorum. Çocuğumuz yok, olmasını çok istiyorum ama hep bahaneleri var. Ya hasta ya bilmem ne . Doktora git diyorum gitmiyor. Evli barklı kadına mesaj atıyor ama.
Abartıyor muyum yanlış mu düşünüyorum kadınla geçmişini hiç sormadım. Ne yapmalıyım sizce
Görünen manzara iç açıcı değil, eğer sizi aldatmışsa boşanmak düşünülmeli bence. Ama emin misiniz? Yani sizi aldattığınıza kani oldunuz mu? İyice sorun isterseniz. Daha olaylar netleşmeden şunu yapın bunu yapın dememek lazım.

Bilmiyorum ki kafam karışık, gece uyurken bile uyanıp beni sevdiğini söyleyen öpen adam, ismimi de söyler, yani başkasını sevmesi ihtimali bu yüzden hep zayıf geliyor. İnsanın en zayıf hali uyku arası değil midir? O anda bile sarılır öper. Hiç alakası olmasa derim ki tamma ya belliydi zaten, ama ne bileyim cebinde mesela 110 lira kalsın 100 ü bana verir ben 10 lira ile idare ederim der mesela, kendine bişey almaz ama benim aklıma biley gelsin mutlaka gider alır borç bulur olmadı, qileme değer verir, asla eşya taşıntmaz, gecenin körü canım bişey çekse hadi gidelim der alır götürür beni yeriz. Ne bileyim işte böyle Bi adam, zaten sorun da bu, sevmese bu kadar ilgilenmez gibi geliyor.
Canı sıkıldığı için kendini bağlayacak bir şey arıyor bence. Dediğiniz kadar aklı bu evlilikte değil ama bu çok açık. Çocuk bile istemiyor 10 yıllık evlilikte. Hiç istemiyorum demesi daha dürüst olurdu. Bir sorun var, o yüzdrn istrmiyor ama sorun olduğunu bilmeyin diye de bunu açıkça söylemiyor belliki.

X