Eşimin geçmişi

Kadının kim olduğunu öğrenmeye çalışın öncelikle, eşiniz ne amaçla yazmış kadın kim bunlardan emin olmak lazım

Bu ne yazık ki geçmiş değil. Siz hayatınıza girmeden önce göndermiş olması gerekliydi o mesajları o zaman geçmiş olurdu. Eşiniz nabız yokluyor, kadında cevap vermiyor. Kadında sizin profilinize baktığına göre ya normal merakından bakıyor ya eşiniz ona mesaj vs. attığı için istemsiz hala beraber misiniz vs. diye bakmak istedi ya da onunda aklı kaldı. Gerçi aklı kalsa cevap verirdi diye düşünüyorum ama bilemiyorum.

Kadının öncelikle tam olarak kim olduğunu öğrenin. Ya da kendi kafanızda parçaları birleştirin ve geçip karşısına konusun. Normal bir arkadaşı vs. olsa eminim ki tanırdınız adını sanını bilirdiniz bahsederdiniz belkide görüşüyor olurdunuz zaten.

Yaygara kopartılır mı bilmiyorum ama ben böyle şeyler görsem etsem ilk önce karşı tarafın kim olduğunu çok net bir şekilde öğrenirim eğer eski sevgilisi vs. ise her şeyimi bildiğimi attığı mesajları gördüğümü vs. söyleyip yollarımızı ayırmamızın vaktinin geldiğini belirtirdim..

eşinizin aklı kadında kalmış belki de eski sevgililerdi bir anlaşmazlık yaşayıp birbirlerine inat uğruna başkaları ile evlenmiş olabilirler. çocuk istiyorsunuz ve 10 yıllık bir evlilikten bahsediyorsunuz, eşiniz çocuk istemiyorsa istemiyorum desin ama 10 yıl süren yorgunluk uyku hali normal değil üzgünüm ama sizinle bağı olsun istemiyor. şayet kadın bir gün eşinden boşanma cesaretini gösterirse eşinizin sizinle 1 dakika bile evli kalacağını düşünmüyorum. bu hikayede yanan siz olmuşsunuz.

Arkadaşı olsa, uzman olsa anlarım atıyorum beyin cerrahıdır hastalık vardır eski tanıdık dersin sorarsın. İnanın hoş görürüm. Ama kadının lise mezunu olduğu meçhulken etrafında okullu üniversiteli tonla insan var neden o ?

sizin söz zamanlarında nasıl mesajlarını görmüştünüz?

Çevren hep aynı olunca aynı olmayan sana ilginç gelir.

hemen alevlendirmeyin, sessizce takip edip delil toplayın. yoksa gizli kapaklı devam eder size de kuru bir şüphe kalır ki o zaman daha da zor olur sizin için.
düşüncelerinizde haklısınız. herhangi bir arkadaşı olsa ve fikir istese zaten cevap gelir ve normal konuşmalar olur.

Bu kadin kim diye sormayın takip edin konuşmaları vs varsa ekran kaydı alın delil toplayın illa bir açığı vardır.
Tabi umarım hissettiklerinizle karsilasmazsiniz

hesabını soramayacaksınız açmayın bu defteri, size dert olur.
haklısınız haklı olmak sizi mutlu edecek mi

Adam kara sevda galiba, kadına karşı alevleniyor demek ki erkeklik duyguları sadece ki sizi arzulamiyor. Gel de bundan çocuk yap şimdi.

Bence hiç sormayın ne olduğu belli eğer boşanacaksanız o zaman sorun benim eski exin de böyle konusu oldu bana salak saçma anlatırdı araştırmalarım sonucu yakalamam sonucu neler buldum gördüm şimdi boşandım kafam rahat şüpheyle yaşanılmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…