Eşimin geçmişi

Aklı onda sanırım sizin evliliğiniz pamuk ipliğine bağlı bence kendinizi bile yormadan bitirin bu işi ne cinsellik var ne sorumluluk var ne sevgi var.. O bu kötülüğü yapsa da siz kendinize yapmayın. :KK43:

10 yıldır çocuk neden düşünülmedi, siz mi istemediniz, eşiniz mi, bir sağlık sorunu var mı?( Bu konuda oyalanıyor gibisiniz)
Kadınla olan anlamsız mesajlarının normal karşılanacak bir durumu yok. Eşinize sordunuz mu kimdir nedir?

10 yıldır çocuk neden düşünülmedi, siz mi istemediniz, eşiniz mi, bir sağlık sorunu var mı?( Bu konuda oyalanıyor gibisiniz)
Kadınla olan anlamsız mesajlarının normal karşılanacak bir durumu yok. Eşinize sordunuz mu kimdir nedir?
Çok karmaşık. Aklım durdu artık. Anlamsız herşey. Fırsatını bekliyorum. Zamanı gelince soracağım

hemen alevlendirmeyin, sessizce takip edip delil toplayın. yoksa gizli kapaklı devam eder size de kuru bir şüphe kalır ki o zaman daha da zor olur sizin için.
düşüncelerinizde haklısınız. herhangi bir arkadaşı olsa ve fikir istese zaten cevap gelir ve normal konuşmalar olur.
Normal arkadaşı olsa sorun etmem ki, arkadaşlarını tanırım, şifrelerini bilirim. Telefonu açıkta, parmak izim tanımlı, aynı yerde çalışıyoruz. Ama farklı isşmle kaysettiyse bilemem ki

Nereden başlasam bilmiyorum, ağlamak geliyor ağlayamıyorum çünkü anlamlandırqmıyorum.
Eşimle yaklaşık 10 yıllık evliliğimiz var, öncesinde 1 yıl görüştük.söz kız isteme zamanı profilinde bir kadın dikkatimi çekti, arkadaşı değildi ama eski bilgilerinde beğenileri vardı. 6. His gibi baktım profiline. Tam bizim söz isteme zamanlarında yorumları olmuş ama nasıl desem bizim resimlerimize benzer yorumlar falan. Hissettim, ama geçmiş diye önemsemedim. .sonuçta cami avlusunda bulmadım adamı, elbette geçmişte birileri olmuştur. kadın evli de olunca herhalde unutamadı dedim geçtim. Aradan zaman geçti, evlendik, eşimden nu kafına biz evli olduğumuz zamanda gitmiş anlamsız bir mesaj gördüm arşivlerde. Nasıl desem asdlg gibi anlamsız bişey, wşime dedim tepkimi koydum, aradan yıllar geçti, bir gün baktım birisi bir gönderimi beğenmiş geri çekmiş, baktım bu kadın, profilimi incelemiş becerememiş. Ama dün eşimden bu kadına gitmiş 2 mesaj buldum, bir selam vermiş yaklaşık 1 yık sonraki mesajda ise okullarla ilgili bişey sormuş. Kadının lise mezunu olduğu bile şüpheli. Çocuğunu okula gönderen bir yığın arkadaşımız var. Üniversite ise bana sorsun. Deli oldum.
Aklıma tek gelen kadının dikkatini çekmeye çalışıyor ama kadın cevap vermemiş. Cevap vermesini istemiş diye düşünüyorum. Normalde ihanete tepkili biri gibi gözükür ama bunu içime sindiremiyorum. Çocuğumuz yok, olmasını çok istiyorum ama hep bahaneleri var. Ya hasta ya bilmem ne . Doktora git diyorum gitmiyor. Evli barklı kadına mesaj atıyor ama.
Abartıyor muyum yanlış mu düşünüyorum kadınla geçmişini hiç sormadım. Ne yapmalıyım sizce
Terbıyedız adam

Kadin tamam dese sanki eşiniz koşacak gibi. Kendi evli ve karsidaki hanim evli midem bulandı . Carpin ağzına şu adamın bi tane terbiyesiz herif

Kadın da boş değil arada bir görüşüyor olabilirler adamın çocuk istememesi cinsellik olmaması bundan kaynaklı olabilir. Kadında kocasıyla arasında bi yakınlaşma olmadığını söylediyse senin koca da sana yaklaşmıyor olabilir
Farklı şehirdeler eşim şehir dışına çıkmaz, kadınında geleceğinden şüpheliyim
Ayrıca bence hemen ortalığı ayağa kaldırmayın. Sessizce takip edin. Sanırım hesaplarının şifresini bildiğinizi bilmiyor. İyice somut şeyler ortaya çıkınca gerekeni yaparsınız.
Yok biliyor bildiğimi, hiç telefonunu gizlemez, parmak izim eklidir tüm hesapları açıktır. Benim bildiklerim tabi. İnt...bile kullanmıyor telefonunda yüklü değil en azından

Kocanız resmen kadına işaret gönderiyor gibi ya, mailden falan konusuyor olmasınlar telefonunda kayıtlı olmayan bir mail adresinden safariden giriyordur o hesaba da.. cunku on yıldır cinsellık olmaması cocuk da olmaması Garip geldi yani hani sanki o kadın değilse de baska cok buyuk bır sorun var bence

Normal arkadaşı olsa sorun etmem ki, arkadaşlarını tanırım, şifrelerini bilirim. Telefonu açıkta, parmak izim tanımlı, aynı yerde çalışıyoruz. Ama farklı isşmle kaysettiyse bilemem ki
acaba telegram gibi falan farklı uygulamalardan konuşup sonradan uygulamayı mı kaldırıyor? veya kadın telefonunda kayıtlı değildir telegramdan vs konuşuyolardır çünkü o uygulama telefon numarası da istemiyor

Kocanız resmen kadına işaret gönderiyor gibi ya, mailden falan konusuyor olmasınlar telefonunda kayıtlı olmayan bir mail adresinden safariden giriyordur o hesaba da.. cunku on yıldır cinsellık olmaması cocuk da olmaması Garip geldi yani hani sanki o kadın değilse de baska cok buyuk bır sorun var bence
Aynı şehirde olsak neyse, buluşuyorlar derim, eşimde şehir dışına çıkan biri değil. Emaillere de baktım ama daha detaylı bakmalıyım galiba

bu çok ağır bir cevap olmuş. erkekler sevmese de beraber olabiliyor ayrıca arzulamamasıyla bunun ne ilgisi var
Bilmiyorum ki kafam karışık, gece uyurken bile uyanıp beni sevdiğini söyleyen öpen adam, ismimi de söyler, yani başkasını sevmesi ihtimali bu yüzden hep zayıf geliyor. İnsanın en zayıf hali uyku arası değil midir? O anda bile sarılır öper. Hiç alakası olmasa derim ki tamma ya belliydi zaten, ama ne bileyim cebinde mesela 110 lira kalsın 100 ü bana verir ben 10 lira ile idare ederim der mesela, kendine bişey almaz ama benim aklıma biley gelsin mutlaka gider alır borç bulur olmadı, qileme değer verir, asla eşya taşıntmaz, gecenin körü canım bişey çekse hadi gidelim der alır götürür beni yeriz. Ne bileyim işte böyle Bi adam, zaten sorun da bu, sevmese bu kadar ilgilenmez gibi geliyor.

Nereden başlasam bilmiyorum, ağlamak geliyor ağlayamıyorum çünkü anlamlandırqmıyorum.
Eşimle yaklaşık 10 yıllık evliliğimiz var, öncesinde 1 yıl görüştük.söz kız isteme zamanı profilinde bir kadın dikkatimi çekti, arkadaşı değildi ama eski bilgilerinde beğenileri vardı. 6. His gibi baktım profiline. Tam bizim söz isteme zamanlarında yorumları olmuş ama nasıl desem bizim resimlerimize benzer yorumlar falan. Hissettim, ama geçmiş diye önemsemedim. .sonuçta cami avlusunda bulmadım adamı, elbette geçmişte birileri olmuştur. kadın evli de olunca herhalde unutamadı dedim geçtim. Aradan zaman geçti, evlendik, eşimden nu kafına biz evli olduğumuz zamanda gitmiş anlamsız bir mesaj gördüm arşivlerde. Nasıl desem asdlg gibi anlamsız bişey, wşime dedim tepkimi koydum, aradan yıllar geçti, bir gün baktım birisi bir gönderimi beğenmiş geri çekmiş, baktım bu kadın, profilimi incelemiş becerememiş. Ama dün eşimden bu kadına gitmiş 2 mesaj buldum, bir selam vermiş yaklaşık 1 yık sonraki mesajda ise okullarla ilgili bişey sormuş. Kadının lise mezunu olduğu bile şüpheli. Çocuğunu okula gönderen bir yığın arkadaşımız var. Üniversite ise bana sorsun. Deli oldum.
Aklıma tek gelen kadının dikkatini çekmeye çalışıyor ama kadın cevap vermemiş. Cevap vermesini istemiş diye düşünüyorum. Normalde ihanete tepkili biri gibi gözükür ama bunu içime sindiremiyorum. Çocuğumuz yok, olmasını çok istiyorum ama hep bahaneleri var. Ya hasta ya bilmem ne . Doktora git diyorum gitmiyor. Evli barklı kadına mesaj atıyor ama.
Abartıyor muyum yanlış mu düşünüyorum kadınla geçmişini hiç sormadım. Ne yapmalıyım sizce
Ben açıkça konuşurdum. Çünkü kimse için zaman kaybetmeyi sevmiyorum hayatımda. Kimseyi de birşeyler den görmezden gelerek tutmaya gerek yok ama belki hiç sizin düşündünüz gibi birisi değil o zaman gereksiz mesele yapmış olursunuz .

tiksiniyorum böylelerinden iğrenç ya, siz sözlü olduğunuz dönem mi o paylaşımları yapıyordu o kadın?
Evet, imalı paylaşımları vardı, atıyorum yeşil renk varsa yeşil renk geçen küçümseyipci şeyler, örnek vermeye çalıştım tabii bu değildi asıl örnek. Kadın evli anladığım kadarıyla, Bi adamla fotoğrafları var hep, çocuk da var, abisi falan olsa abim falan yazar o da yok, kocasıysa hiç mi demiyor hanım bu ne diye ? Yani öyle bir kadın sevgiliye yazılan sözleri, aşk meşk nasıl yazar paylaşır ? ama altıncı his sanırım anladım, sonrasında da dönem dönem karşıma çıktı bu kadın. Eşimle doğrudan aşk meşk yazışmalarını okumadım. Nasıl desem yapboz parçalarını birleştirmek gibi

Ben açıkça konuşurdum. Çünkü kimse için zaman kaybetmeyi sevmiyorum hayatımda. Kimseyi de birşeyler den görmezden gelerek tutmaya gerek yok ama belki hiç sizin düşündünüz gibi birisi değil o zaman gereksiz mesele yapmış olursunuz .
Bende o duruma düşmek istemiyorum. Doğrudan bu diyebileceğim Bi kanıtlamaya yok. Aralarında aşk meşk mesajları okumadım. Alakasız mesaj var, ama o his yok mu bide yapboz parçaları gibi zamanla birleşiyor herşey. Paranoyak damgası da yemek istemiyorum.

X