Eşimin eski eşine tavrı

Kendi şeyinde mühür var herhalde. O ayrılıp başkasıyla evlenip çocuk yapıp ayrilabilir ama onun mührünün değdiği kişiler zinhar cinsel ilişkiye giremez ne saçma sapan bir insan

Kızım boşan kurtul şu adamdan hayatına biri girerse ileride onu da konuşuruz yazarsın buraya. Adam boşanmayı kabul ettiyse aceleye getir boşan. Normal değil bu adam.
Anlaşmalı boşanmayı kabul ediyor ilk çocuğuna nafaka veriyor + elden para veriyor
Bana şartı nafaka vermem anlaşmalı boşanalım diyor tamam dedim bebeğimin şimdi mama ve bezini alıyor yine alırım ama talep etmeyeceksin diye şart koştu evlilik içinde edindiği herhangi bir malda yok
Benden bisey talep edersen çirkinleşirim dedi en son bisey istemiyorum yeter ki bitsin

Çocuk sorunlu öfke sorunu var eşime ben bas edemiyorum artık demişti Kv kadının çocuğu kendisinin dahi verebileceğini söyledi

Aman ondan gelecek onda kalsın. Annen çocukla ilgilenir aslanlar gibi çalışırsın. Kurtar kendini çocuğunu da öyle kolay kolay alamaz…

Kendi şeyinde mühür var herhalde. O ayrılıp başkasıyla evlenip çocuk yapıp ayrilabilir ama onun mührünün değdiği kişiler zinhar cinsel ilişkiye giremez ne saçma sapan bir insan
Kesinlikle çok haklısınız. Bana bu zamana kadar o kariyer odaklı hayatına birini almaz ama alsa da umrumda olmaz diyordu hep

Çocuk sorunlu öfke sorunu var eşime ben bas edemiyorum artık demişti Kv kadının çocuğu kendisinin dahi verebileceğini söyledi
Anne vermek ister o başka bir şey. Bazı kadınlar yeni kocayı bulunca evde ayakbagi istemeyebiliyorlar, "ben annesiysem o da babasi" diyorlar
Ama düşünsene kaynanan o öfke sorunlu çocuğa bakacak. Bir de senin bebeğine bakacak öyle bir dünya olmaz, kendisi de istemez zaten. Salak salak konuşuyorlar. Bir an önce bosan

Benim burdan öğrendigim. Boşanmış adamla evlenmicen , iyi olsa ilk karisi boşamaz .eskiden olabilir anlaşamaz diyordum. Ama şimdi böyle düşünmüyorum . Türkiye’de boşanmak bir kadın için zor . O yüzden son haddeye gelirse boşuyor kadın. Allah yardımcınız olsun.

Geçen Kv ve görümce ile konuştuk görümce zaten kendi aleminde bebek altı değiştirmeyi bilmez Kv ise normalde asla çocuk bakmayan bir tip baya da kilolu zor yürüyor ama tutturmuşlar alacağız oğlanı diyorlar zaten işte amacı bizi barıştırıp bana vermek heralde

Hayatımın en büyük pişmanlığı çocuklu bir adamla evlenecek biri gördüm mü yakasına yapışıp böyle yapma ben senin gelecekteki halinim demek istiyorum ağlayarak

Çocuğuna para versin. ne demek talep etme. Ne iğrenç adam

Bir avukatla konuştunuz mu

Eski eşiyle ayrılma sebebi neydi özel değilse? Bana dengesiz biri gibi geldi. Siz ondan kolay ayrılamazsınız, bırakmaz söyleyeyim. Ya yakında kıymet anlamasa bile nispet olsun diye yanınızda durar.
İnşallah hayatınız yoluna girer öyle söyleyeyim.

İşin şu bölümünden inanılmaz keyif aldım Allah affetsin ..

Çocuğuma bakarım ama benden mahkemede talep etmeyeceksin yoksa kötü olur dedi
Allah seni kahretsin şerefsiz diyemediniz tabi ki... çükü kopsun pis leş adam. iki çocuğu alsın bakalim kim gotunu toplayacak onun? öyle iki çocuğu da alacagim mangalda kül bırakmayacağım laflarına kanmayın. biri psikolojik sorunlu biri altı bezli ana cocuguna hangi babayiğit bakacakmis acaba? öyle atar tutar iş icraate gelince susar oturur dangalak. iki hanımını boşamış ikisinden birer çocuk yapmış o artık iflah olmaz. kendini tecrit etsin de milletin karısının kızının başını belaya sokmasın bari

Kendisi zaten çok yoğun çalışıyor alıcam laflarını ben de pek anlayamadım ama işte öfkeli baya eski eşine. Kv görümce deseniz ben lohusayken ameliyat geçirdim bir saat bebeğime bakmadılar ay biz yapamayız ay olmaz diye gezip durdular şimdi bile bebek diye max1 saat sevip gidiyorlar bırakın bakmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…