eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1. senin agzin cok bozuk
2. sanane milletin cinsel hayatindan
3. biraz kitap oku kendini gelistir
4. biktirdin ayni konuyu acmaktan
5. senin yasitlarin yuva yikmakla ugrasmiyor, geziyor, eyleniyor, üni. Okuyorlar hayatin tadini cikartiyorla
6. acilen tedavi olmasin
7. meldayi kiskandigin cok belli
Dahada sayardim ama anlamicagini bildiyim icin saymicam, sonucta kapasite meselesi, onda sende yok belliki

Şeytan şok

Yazık ya böyle eski eşin kıllarına,kayınvalidenin laflarına takılarak ve kendinizi mükemmel sanarak geleceksiniz belli yaşa. Sonra eşinizin yeni sevgilisinin başparmak kıllarını falan takmaya başlayacaksınız.
Hayır şimdi para bile yetmemiş kendinizi avutmaya yıllar sonra o da yetmez oralara gelirsiniz diye düşünüyorum.
Artık helallik için arayana siz güzel konuşursunuz aydınlanmışsınız da bugünden o konuda.

Melda, ince, güzel, narin anlamlarına gelir. TDK sözlükte ise Melda isminin anlamı körpe, çok genç demektir.

Kadının ismi bile ne güzel ya Rabbim.

Melda
  1. Peygamberin soyundan gelen, kükreyen.
  2. İyilik, güzellik.
  3. Ümit, hırs, arzu.
  4. İnsan ömrünün yetmeyeceği hülyalar, kuruntular.
  5. Gerçekleştirilmesi zamana bağlı istek.
bunlarda benim ismimin anlamı tatlım

Kız ne güzel yerden yakalamışsin.
Konu sahibinin sosyoekonomik seviyesi yerlerde heralde. 17 yaşında iki kere Nişan atmayı marifet sanıyor. Etrafında 'bu kız daha küçük, ne yapıyorsunuz siz' diyen bile olmamış.
Şaka gibi. En sonunda aielsi yeter ki evlensin diye 30 yaşında,çocuklu adamı kabul etmek zorunda kalmış, adamın ailesinin kızı istemems olmasına rağmen.
Bunlar nasıl hayatlar ya...
Bir de konu sahibi o kadar harika , o kadar güzel ki herkes peşinde.
Ama coluklu çocuklu, fakir fukara, yaşlı başlı adam bulmus. Daha iyisini bulamamış.

2. İyilik, güzellik.
  3. Ümit, hırs, arzu.
Arkadaşın adı emel olduğuna göre..
Melda ve emel kuma arkadaşlar

2. İyilik, güzellik.
  3. Ümit, hırs, arzu.
Ayyy nekadarda uygun isim

Melda' nın hayatını çalarsın ama boş hayaller kuruntular asla bir Melda olamazsın bu bir

İkincisii aynen gerçekleşmesi zamana bağlı sonuçta evli adam ayartmak kolay değil dizilerde görüyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…