eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Peygamberin soyundan gelen, kükreyen.
  2. İyilik, güzellik.
  3. Ümit, hırs, arzu.
  4. İnsan ömrünün yetmeyeceği hülyalar, kuruntular.
  5. Gerçekleştirilmesi zamana bağlı istek.
bunlarda benim ismimin anlamı tatlım 😘
Arkadaşlar ben baktım Emel ismi ile aynı anlama geliyor. Şu anda burada emel isimli arkadaşlar varsa kusura bakmayın 😂

melda ben gibi olmaya çalışıyo aslında eşim bile söyledi bunu
Maşallah eşin de meldayi yakın markaja almis 🧿
Çocuk kadında degil, senin ibiste değil.. yani cocuk için konuşuyor olamazlar. Kadın kaynanasiyla konuşur ,adam da muhatap olmamali.
Demiyor musun, "sen meldayi nereden takip ediyorsun da bana benzemeye çalıştığıni söylüyorsun, boşadığın kadında hala gözün mu var" diye????

Son düzenleme:
Çocuk kadında degil, senin ibiste değil.. yani cocuk için konuşuyor olamazlar. Kadın kaynanasiyla konuşur ,adam da muhatap olmamali.
Demiyor musun, "sen meldayi nereden takip ediyorsun da bana benzemeye çalıştığıni söylüyorsun, boşaldığın kadında hala gözün mu var" diye????
benden sonra meldaya göz koyucak gibi bi durumu varsa zaten defolsun sormaya tenezzül bile etmem

Demiyor musun, "sen meldayi nereden takip ediyorsun da bana benzemeye çalıştığıni söylüyorsun, boşaldığın kadında hala gözün mu var" diye????
Boyle bir dil/klavye surcmesi 😂😂😂 harika yaaa ahahaha

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X