eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
19 yaşındasın, eşim dediğin sevgilinle 1 buçuk yıldır berabersin, 17 yaşından öncede 2 kere nişan attin öyle mi?
Konuyu da eğlenmek için açmışsın ama tam zekanla orantılı bir konu olmuş.
evet attım
Melda ile neden helaleşmek istediniz?
eşim benden boşandıktan 1 ay sonra başka birini hayatına sokarsa çok üzülürüm heralde diye düşünüp vicdsn yapmıştım aslında kalbi kırılmasın diye zorla evleniyorum aşk evliliği değil görücü usulü babamlar verdi demeyi planlıyodum

evet attım

eşim benden boşandıktan 1 ay sonra başka birini hayatına sokarsa çok üzülürüm heralde diye düşünüp vicdsn yapmıştım aslında kalbi kırılmasın diye zorla evleniyorum aşk evliliği değil görücü usulü babamlar verdi demeyi planlıyodum
Vay beee sen ne koca yürekli çıktın öylee helalll

evet attım

Vicdanınız var yani?Daha önce konu açmıştınız babam beni sevmiyor diye.O yüzden mi göz göre göre çocuklu,sizden kaç yaş büyük adamla olmanıza izin veriyor?

Niye yalan söylüyorsunuz ki? Müstakbel kaynananız anlatmıştır her şeyi zaten.

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Eminim sen de,o kokuşmuş pedofili kocisin de Melda'nin umurunda bile değilsiniz.Şu yazdıkların hep kıskançlıktan,o halde kudur!Kim bilir nasıl bozdunuz o kızcağızın psikolojisini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X