eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diğer konunuzun bir kısmını okumuştum ama sizde adamla sanırım daha evliyken konuşmaya başlayıp sonrasında boşandı 1 ay sonra ilişkimiz başladı demiştiniz. Yanlışsam düzeltin bu arada. Ama gel gelelim kimse kendi hemcinsi için böyle kötü kelimeler kullanamaz. Bende bir kadın bir kadını çekemiyorsa ve böyle iğrenç kelimelerle konuşuyorsa bana göre konuşan kişi çekemiyordur. Bende böyle düşünmeye başladım. Yazmışsınız arkadaşı cinsel hayatlarını biliyor şöyle söyledi diye. Bir kere hayatınızda ki adam nasıl iğrenç bir varlık ki kalkıp eşiyle olan cinsel hayatı bir başkasına anlatabiliyor. Mahremiyet ne bilmiyor sanırım ona bunuda öğretin. Eşiyle cinsel hayatı bir başkasıyla konuşan sizinle yaptığı neleri anlatıyordur. Hiç yakıştıramadım bu tarz konuşmanızı. Birde evlenmediğiniz biri için eşim diye bahsetmeniz çok komik 😅

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
İnnnşallah kocam dediğin adam seni yedi mahalleyle aldatıp bin boynuz takar rezil iğrenç yaratık

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Şakamısın diğer konularını bilmiyorumda konu gerçekse eski eşiyle bütün özelini anlatan o adamla evlen tencere kapak gibisiniz.

19 yaşına kadar neler yaşadınız da bu kadar öfke dolusunuz insanlara karşı?Melda kendi yaralarını iyileştirmeye başlamış, sizde önce içinize bir yönelin neden mutlu değilsiniz olamıyorsunuz önce onu bulun.Evlilik için 19 çok erken bir yaş günümüzde,yasitlariniz kendi ayaklarını üstünde durabilmek için hala okuyorlar.Bir erkek için kendi hayatınızı harcamayın.

Eğer gerçekten yuva yıkan siz değilseniz bu kadar tepki verip sinirlenmeniz gerekmiyor , burada tek tek kimseyi yanlış birşey yapmadığınıza ikna edemezsiniz, siz kendinizden eminseniz yaslanın arkanıza oturun, eski eşide helallik almak için aramayın o halde buna gerekte yoktur çünkü, ayrıca kadını burada gömmüşsünüz resmen bunada hiç gerek yok , uzun süreli evliliklerde özellikle çocuk olunca, hamilelik durumunda insanın binbir türlü hali oluyor eşler kaşlı, bıyıklı dibi çıkmış saçlı halini görüyor , kadınlarda kocalarının her halini görüyor keşke sevgililikte olduğu gibi full bakımlı görseler ama mümkün değil onun için böyle konuşmayın, yarın birgün çocuğunuz olur banyo yapıp saçınızı taramaya bile zor vakit bulabilirsiniz , ve son olarak aklı başında bir kadının hiçbir sorun yokken bebeğini emzirmemesi ilgilenmemesi, boşandığı halde eski kayınvalidesiyle kahvaltı yapıp story atması akılda şu soruyu yaratıyor ; ne yaşadı da acaba kadın bu psikolojide ? Belli ki bir sorunu var mantıklı hareket edemiyor , dışardan bakıp ben olsam böyle yapardım demek çok kolay , sizi suçlamıyorum hiçbir şeyle herkesin doğrusu kendisine, ve kimsede hatalı taraf bendim yanlış yaptım demez hep boşandığı eski eşinin eksilerini sayar yalan atabilir kimse benim yoğurdum ekşi demiyor onun için sizde eşinize bakıp o kadını suçlamayın olmamış bitmiş bir evlilik deyin geçin, inşallah siz bir ömür oldurursunuz yanlış birşey varsa zaten gerisi ilahi adalete kalmıştır oda her geç yerini bulur, yoksada rahat olunmalı. 🤷‍♀️

Sen bu Melda'ya bildiğin hayransin..
Yahu insan sevmediği,umursamadigi,hoşlanmadığı birini bu kadar dillendirir mi ?
Bildiğin kıskanıyorsun hatta Melda gibi olabilmek için yanıp tutusuyorsun..
Evli degilken gorustugun kişiden kocam diye bahsetmen bile sırf Melda'ya olan hayranlığından :)
Aranızdaki nikah farkını kocam diyerek kapatmaya çalışmandan.
(M)elda'dir eski eşin adı.
(E)n hayran oldugudur bratz'in çok havali
(L)eylaklari kiskandirir güzel kokusu
(D)enizler,gündüzler,geceler onda saklı
(A)dı Melda,eski kocasının bir tanesi.. 🤣

Son düzenleme:
Sen ne diyorsun ya ne kadar aşağılık bir kadınsın sen banlanırsam da banlanayım.
Terbiyesiz şey.
Yuvasını yıkmışsın kadının.
Valla o adamda aynısını sana da yapar saftrik seni.
Kadını aşağılıyor sen nesin ki .
Otur aşağıya işte zafer kazanmışsın.
Kv onu tutuyor tabi tutar yani düzenlerini bozmuşsun insanların.
Sevmsiz şey

herkes beni suçlamış

neden ?
Siz bu kafayla mı evleneceksiniz..?

Sinirden dolup taşmışsınız. Size ne orman gibi kıllarından, size ne saç renginden vırtından zırtından...

Ah ahhhhh koluna adını yazdırınca parmakta oynatmak mı oluyormuş?

Ayrıca ne çirkin bi yaklaşım Parmakta Oynatmak!

Nerde kaldı EŞ..!

Hayır her şeyi yapıyorsun neyse de kendi hemcinsin hakkında ne kadar çirkin konuşuyorsun , sen olmasaydın o kadın yavrusuna sütünü verir kendi koynunda uyuturdu hiç böyle düşünmüyorsun
Hayir bide arsiz arsiz konusuyo aslinda o karaktersizle tencere kapaklar ama ortada masum bir cocuk ve annesi vardi

ter kokusu nası bir şey onu bile bilmiyorum asko eşim beni koklarken kendinden geçer misler gibi temizlik ve black opium kokuyorum 😘
Kızım sen doktora git ya takıntılı ruh hastası.
Kadını kafana takmışsın .
Kocasını almışsın yuvasını dağıtmışsın hala ne istiyorsun kadından ya.
Ayıp be.
Ahlaksız ve yüzsüzlük görmedim bu kadar pes

Meldayı o kadar takmışsın ki cicim, anlata anlata bitiremedin. Kimin kimi kıskanıp çatladığı ortada. Ayrıca o kocan evliyken cinsel hayatını başka kız arkadaşına anlatacak kadar rezil. Dikkat et bi gün başım ağrıyor diye reddettiğin kocan arkandan yine kız arkadşlarına anlatacak ööööğğğğğ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X