eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşinizi övdünüz mü , yerdiniz mi şimdi ? :KK64:
Bilmem ki..

Ben eşimi kabul ettiğimde bilinçliydim.
Tek taraflı hata olmamıştır mutlaka bunun da hataları çoktur demiştim.
Kendimi de nasıl avuttum dersem,çok gençti,gençliğin verdiği hatalar olmuştur deyip fazla üzerinde durmamıştım.
Dediğim gibi çok ekstrem durumlar olmadığı sürece bu şekilde.

Şimdi siz ne anladıysanız artık :)
Ben bu şekilde tanımlıyorum.

Ek olarak, her evlilik muhteşem hatalar sonrası,
Çok büyük kötülükler sonrası bitmiyor illa ki.
Bazen gençliğin yada cahilliğin verdiği durumlar da daha basitte bitebiliyor.

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Adam ikinci kez boşanacak belli. Çünkü sizi o bebeğe bakasınız diye alacak. Siz de bakmayacağınıza göre sizi niye beslesin demi

Siz niye Maşukiye'ye davet edilmediniz, çağırsalardı koşa koşa gider siz de sucuk yiyip ağzınızı kokuturdunuz. Değer görseydiniz Melda'yı değil sizi davet ederlerdi. Sevgilinizin tüm çevresi hasetliğinizin kıskançlığınızın farkında ve sizinle alay ediyorlar arkanızdan gülüyorlar. Eve gittiğinizde bile herkes bıyık altından gülmüş. Bir erkek için değer mi tüm bunlara? Neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz? Evliliğini bozarım, karısından ayırırım, hemen nişanlanırım yazın da düğünü yaptırırım... ee sonra? O Melda her daim hayatınızda olacak çünkü ortak çocukları var üstelik sevgilinizin annesi de her fırsatta gözünüze sokacak. Siz de deli gibi sosyal medyalarını takip edeceksiniz. ( Benim yüzümden ayrılmadılar, biz ondan sonra başladık demenize kimse inanmıyor ısrar etmeyin)

Ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin o ailenin gelini Melda. Çocuğu atmış gitmiş diyorsunuz ama kadın kayınvalide ve tayfasıyla gezilere gitmiş. Gayet canım cicimli fotoğraf video paylaşıyorlar. Oh ne güzel kadın kendine gelmiş, bakımını yapıyor kuaförüne gidiyor. Bunun olmasına sebep de kayınvalidesi. Ne güzel hem torununa bakıyor hem gelinine destek oluyor. Kayınvalide sizinle değil Melda'yla görüşecek çünkü torunu var. İleride çocuğunuz olursa o bile Melda'nın çocuğu kadar kıymetli olmayacak.

Mahallede racon kesen, cebinde emaneti pıçağı olan bir yarmagül canlanıyor gözümde. Hiç mi kibarlık zerafet görmediniz çevrenizde, hiç mi bir kitabın kapağını açmadınız? Bu kadar erkek odaklı olmak için ne yaşadınız ya da ne yaşamadınız? Aklınız fikriniz hakaret kavga kıyamet. Doğum yapmış kadın bazen hangi günde olduğunu bilmez, gecesi gündüzüne karışır. Yıkanmak bile lüksken kalkmış kaş bıyık orman diyorsunuz. Tekrar yazıyorum baştan kaybettiğiniz belli olan bir savaşı sürdürüyorsunuz. Karılarını aldatan, kocamm erkeğim dediğiniz adamların en kıymetlisi anneleri oluyor. Bir kadın gidiyor diğeri geliyor onlar için.

1. Peygamberin soyundan gelen, kükreyen.
  2. İyilik, güzellik.
  3. Ümit, hırs, arzu.
  4. İnsan ömrünün yetmeyeceği hülyalar, kuruntular.
  5. Gerçekleştirilmesi zamana bağlı istek.
bunlarda benim ismimin anlamı tatlım 😘

"Emel" isminin anlamlarını paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Adınızın Emel olduğunu söyleyince ; Mayıs ayında forumda metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ? konusunu açan adaşınız geldi aklıma.

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Meldacim okuyosan,aynen devam..Elin karisi gelsin benim sacimi,dibimi ,tuyumu konussun oldu!Ne hakla ne munasebeet?Azcik haddinizi mi bilseniz acaba?

tekrar tekrar söylüyorum minicik günahsız bebepin hakkına asla girmem ona iyi bakabilecek kişi ben değilim annesi ve ben onların yuvasını kesinlikle yıkmadım
boşandıktan sonra ilişkimiz başladı zaten her şey çok anlık gelişti lütfen beni bebeğin günahına girmekle suçlamayın
Ama suçlusun 🙄

ah melda bi gelsede yüzleşsem onunla defalarca aradım her seferinde bi kahve içelim helalleşelim diye ama küfür edip yüzüme kapamaktan başka hiçbir öey yapamadı korkak 🤣 sanki ben yıktım yuvalarını
O korkaliktan değil yüzünü görmek istememektendir.Anlamadigin şeyi sana hayat elbet anlatacaktir.Eger adam boşandıktan sonra tanışıp aranızda bir şeyler gelişmiş olsaydı kimse sana bir şey diyemezdi.Ama şuan görünen adamın sana kapılıp,senden destek alıp karısını ve çocuğunu bıraktığı🤷 Dört duvar arasında kim ne yaşıyor kimse bilemez.Melda Melda dion kadına hakaret edion kendince eziyorsun ama şuan sana iyi olan kocam dediğin adam acaba ona nasıldı ne kadar biliyorsun?? Yaşın çok genç umarım bugün için yarınlarda pişman olmazsın

Çocuğu babaya vermek isteyen kadına “sırf kocası uğraşsın diye” demişsiniz. Ebeveyn olmak uğraşmak falan değil, onu bir anlayın önce. Kadınlar çocuk bakacak, erkekler varoşların hırslarını tatmin etmek için gezip tozacak. Öyle dünya yok.

Birde Melda şimdi kocam dediğin adamın orjinalini almış o haliyle . Hani yeni cep telefonu alırsın üstündeki etiketi ilk sen çıkarırsın ya onun gibi .. Senin eşim de eşim diye kendinden geçtiğin adamın genç haliyle vihüüü neler yapmıştır sana kaldı mı yaşlılığı ondan çıldırdın demi 😅 Melda iki gün sonra bulur yenisini korkma ablacım

Eğer bizi trollemiyorsan 19 yaşındasın. O kadar gençsin ki bir evlilik için. Kafaya takıp sinirlerini bozduğuna değmez: yarın bir gün melda diye diye kanser olursun. Eşim dediğin adamla da evlenme. Hayatını yaşa. Adam mı kalmadı anlamıyorum. Melda diyerek hırsından çatlayacaksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X