eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?

Meldacığım şimdiden sana geceleri haram ediyor. 🤣🤣🤣 Daha şimdiden uykularını kaçırmış. Melda seni iyi kudurtmuş.

Lütfen evlen ve iyice çıldır. Melda belliki bekarlığın ve nafakanın keyfini çıkarıyor. 🤣

Meldaya söylediği yalanları sana da söyleyecek bekle sen. Aynen karı koca hayatları bitmiştir aynen. Sende inanmışsın saf gibi.

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Peki sizin bunun uzerıne, o kadını asayalayacak bir sekilde konu acmanız neden?? !!

uyuyodur enerji yoksunu
Bu nasıl Bi kıskançlık nasıl Bi ruh hastalığı. Kadının isminin anlamını Bile kıskanmışsın. Hit tedavi ol acıdım sana. Gerçekten çok zavallısın.
Eskiden metreslerin bile Bi utanma duygusu Bi çekinmesi vardı anacım şimdi ki metresler hepten yüzSüz arsız.

daha önce 1 evlilik geçirmiş adamla evliyim.
Üstelik 7 senedir 2 çocuğum var.
eski eşi ile ilgili konuşma haddini kendimde hiç bulmadım.

Nasıldı? Neydi? Ne yapıyordu? Elbette herkes bişey dedi. Ve fakat ben o evliliğin içinde değildim.
Gözümle evliliklerini yaşama tarzını görmedim.
Herkes herşeyi konuşur. Ama benim olduğum yerde bu 1 kez olur. 2. Kez olmasına izin vermemek için ilkinde gerekli uyarıyı yaparım.
Edebi olan haddini bilir,kendi hatalarına,hayatına bakar. Malum kusursuz yaratılmadık.

Yada işte böyle sizin gibi kendini tatmin etmek isteyen ‘eksik’ insanlar başkalarını eleştirerek olumsuzluklardan beslenir.

Kadın istemese bu boşanma uzardı.
Adam artık sizin. Bırakın kadının ne yaptığını.
Siz 3. Kişisiniz ve sizi hiç ilgilendirmez.
Bu kadar hırs niye yahu :)
Dışarda ona benzer bir sürü erkek dolu.
Çokta şey bişey değil yani.

Nasıldı? Neydi? Ne yapıyordu? Elbette herkes bişey dedi. Ve fakat ben o evliliğin içinde değildim.
Herkes herşeyi konuşur. Ama benim olduğum yerde bu 1 kez olur. 2. Kez olmasına izin vermemek için ilkinde gerekli uyarıyı yaparım.
Edebi olan haddini bilir,kendi hatalarına,hayatına bakar. Malum kusursuz yaratılmadık.

Yada işte böyle sizin gibi kendini tatmin etmek isteyen ‘eksik’ insanlar başkalarını eleştirerek olumsuzluklardan beslenir.

Keşke herkes sizin gibi anlayıslı olsa :)

Yok ya hep bu diziler iyice bozdu toplumu. Hangi diziye baksam aldatan Bi erkek, bi metres güzellemesi, eski eşi anormal göstermez zinayı aşk gibi yutturma. Sonra bazı salaklarda inanıyor bunlara, hak görüyorlar kendilerine yuva yıkmayı böyle utanmaz arlanmaz çıkıp ortalığa sağlıyorlar kendilerini.

Ya olması gereken bu zaten. Benim eşimin ilk eşi olsaydı onun için yok bıyık yok sakal yok yatak odası anlatsaydı soğurdum adamdan. Ne karaktersiz biriymiş derdim. İnsan nasıl güvenir ki çocuğunun annesi hakkında ileri geri konuşan bana neler yapmaz diye korkar.

Ya olması gereken bu zaten. Benim eşimin ilk eşi olsaydı onun için yok bıyık yok sakal yok yatak odası anlatsaydı soğurdum adamdan. Ne karaktersiz biriymiş derdim. İnsan nasıl güvenir ki çocuğunun annesi hakkında ileri geri konuşan bana neler yapmaz diye korkar.
Çocuğunun annesini,yıllarca eşlik yapan kadının arkasından konuşan adam,bana neler yapmaz düşüncesi bitirir zaten 😂

Daha gerçekçi kabul edilebilir sorunlar yok farkında mısınız? Kadının yüz kızartıcı bir durumu olmaması.
Ivır zıvır ortaya atılmış iki kıl tüy. Yedirebildiğine :))

Konuyu çok güzel özetlemis siniz.

Biz kadınların erkekler için kabul etmemiz sindirmemiz gereken şeyler var. Hala benim kocam yapmaz kafası var toplumumuzda.

Kabul edelim ki,çokta iyi olsa ilk eşi niye bıraksın.
İstisna durumlar hariç. Ama çoğunlukla bu böyle yani :))

Eşinizi övdünüz mü , yerdiniz mi şimdi ? :KK64:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X