Eşimin çamaşırındaki lekeler

Eşiniz tamam mı dedi her öğlen arayacaksın deyince?

Böyle mi engel olacaksınız yapacaksa birşeyler?

Müthiş çözümmüş, kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.

adam öğlen boşalsa donuna hem dışarıdan belli olur hem akşama kadar kuruyup pipisiyle bütünleşir
adamın çekecek çilesi var bence..

Eşimin çekmecesinde Bayan çorabı buldum, bana ait değil, kızıma da ait değil. Anneme sordum oda benim değil dedi.
Kafayı yemek üzereyim
Misafir geldi mi yakın zamanda? Hem siz anneniz ile altlı üstlü yaşamıyor muydunuz? Kaynanasının hemen üstündeki eve kadın getirecek kadar delirmemiştir heralde adam.

Rahat cima eyleyememekten dert yanıyordunuz, annem duş sesi falan duyar diye. Tadını çıkaracağınız yerde, yok çamaşır lekeli, yok çorap var. Siz dert seviyorsunuz anlaşıldı.
Ne derdi eşimin çekmecesinden Bayan çorabı çıkıyor ne bekliyorsun ki hayır ne yapayım. Kimseye ait değil uçarak mı geldi bu çorap

İdrarı asitliyse iç çamaşırında ağartma yapmış olabilir bazen biz kadınlardada oluyor

Yoo olmuyor taharet alıyoruz biz shsjjs.

Konu sahibi tam olarak neye sinirlendiniz? Kocanız sizin haricinizde sperm ürettiği için mi? Doğmamış çocuklar dürülmüş çamaşırda ziyan oldu diye mi? Rahat bırakın adamın pipisini.

Şu an başka şere sinirliyim. Eşimin çekmecesinde Bayan çorabı buldum. Ne benim ne kızımın. Kafayı yemek üzereyim

Misafirden falan kalmıştır.
Misafir gelmiyor zaten, sadece bu eve taşınalı 2 ayı geçti. Daha önce kardeşim tek yaşıyordu. Kız arkadaşının eteğini bulmuştuk taşınmadan önce. Annem de belki yine aynı kızın kalmıştır dedi az önce, ama bir ihtimal ben daha fazla sinirlenmiyeyim diye söylüyor. Ben ne yapayım lütfen bana birşey deyin. Şu durumdan nefret ediyorum. İspat edilmiyor

Komşularınız tanır mı sizi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…