Eşimin çamaşırındaki lekeler

Temiz çamaşır başka tabi.

Cevap verse anlayacağızda vermiyorki
Çamaşırı dürerken gördüm yazmış. Dürmek katlamak sanırım. Demekki temiz çamaşırda görmüş. Adam hortum misali sağa sola sallamıyorsa ne işi var orada meninin
[/QUOTE]
Ne işi var orda dediğin iç çamaşırının ön kısmı, o bile birşey diyemedi çünkü bariz meni yani. Deterjan olsa başka kıyafetlerde de olurdu. Daha önce görmedim şimdi neden görüyorum bunu anlamıyorum. Temiz çamaşırda da görsem demek ki o leke daha önce de vardı öyle değil mi

Şu an evde yok, sorsam bilmiyorum dicek
Çok normal deılmı .Gerçi erkeklerın ole kadınlar gıbı akıntısı oluyormu.Belki meni değildir .Bir çesıt akıntıdır.Ama ben bılmıorum kadınlarda oldugu gıbı erkeklerde oluyor mu?Böyle bir seyde olabılır

Günaydın ne konuymuş
Eşinizle birlikte olduktan sonra o çamaşırını giydiyse sabaha kadar menisi gelmiş oda kurumuş kalmış olabilir.
Hatta benim eşim bazen peçete sarar yatar
Çamaşır da uzun süre yıkanmadıysa kalması normaldir.
Yani başka mantıklı açıklama gelmedi aklıma

Bir keresinde çamaşır makinesini çok doldurmuştum, o zamanlar toz deterjan kullanıyordum. Siyah bir kazağımda deterjan lekeleri kalmıştı. İlla tüm çamaşırlara leke bulaşacak değil ya Hadi sandığın gibi diyelim ne olacak? Gayet insani bir durum değil mi? Kadın erkek farketmez hepimizin akıntıları olabilir. O kadar şey yazıldı hala ikna olmuyorsun Pembegül

Ben ikna oluyorum ancak devamlı olan bir durum değil. Ben bu adamla 13 yıldır evliyim sadece daha önce 1 kere görmüştüm başka da olmadı.birde akşam çamaşırları dürerken gördüm. Temiz çamaşırda gördüm.devamlı görseydim akıntı belki bu kadar takılmadım. Üstelik geçen akşam ilişkiden sonra menisi çok sıvıydı hatta takıldım şakasına yeni mi boşaldın ne yaptın diye

Bu olaya bu kadar kuşkuyla baktığına göre şüphelerin var. İnsanın aklına +18 fantazileri geliyor. Adam ne yaptı biri kucağına oturdu o da içerde uyandı mı? Ben anlamadım ki içindeki korkunu?
İnsan sonuçta. Sabit bir yerde çalışmıyor. Çeşit çeşit yerlere giriyor. Olamaz mı. Öğle arasında belki birşeyler yaptı, birini gördü tahrik oldu nerden bileyim görmüyorum ki
Yanında da iş arkadaşı(erkek) var, nasıl olur bilmiyorum. Beni her öğlen görüntülü arıcaksın dedim akşam kafamdan bir sürü şey geçiyor

Böyle yaparsan ilişkiniz kötü etkilenir. Şöyle düşün sen hiç yakışıklı bir erkek gördüğünde aman tanrım keşke bu benim olsa deyipte hiç rüyanda görmedin mi ? Belki böyle masum bir şeydir. Emin olmadan ona baskı yapma. Tamam bende aldatılan biri olarak buna benzer bir şey bulmuştum ama beni kandırmıştı, inanmıştım. Sonra gerçekleri öğrenince bir daha hayatıma erkek sokmadım. Bilmiyorum benim gibi psikolojini bozup içine kapan istemem.

Eşiniz tamam mı dedi her öğlen arayacaksın deyince?

Böyle mi engel olacaksınız yapacaksa birşeyler?

Müthiş çözümmüş, kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…