Eşimin çamaşırındaki lekeler

Atılıcak bir çorap değil, siyah biraz uzun orta kalınlıkta çorap. Üst kısımda kurdele var
size ait olmadığına emin misiniz, yani baskasıyla bir sey yapan bir adam kadının corabını alıp sizin yatak odanızdaki dolaba koymaz yani imkansız

Acaba seni eşinden ayırmak isteyen bir tanıdık bilerek koyuyor olabilirim evine gelen rahatça hareket edebilen birisi hemencecik kötüye yorma
Biz bu eve taşınalı 2 ayı geçti. Diğer evde yoktu bu çorap. Şu an talındığımız şimdiki ev kardeşimindi değiştirdik. Annem kardeşinin kız arkadaşındandır kalmadı dedi. Taşındığunızdan beri ben sizdeyim, ben evdeyken nasıl olsun biraz mantıklı düşün dedi
Pandemiden dolayı eve kimse gelmedi

Kimseye güvenme bence birisi seninle uğraşıyor

şey olabilir mi bazen 4-5li coraplar alıyoruz ya paket icinden sevmedigimiz cesitleri de cıkıyor oyle koyuyoruz giymiyoruz falan kenarda unutuluyor belki oyle bir seydır tasınırken ortaya cıkmıstır o da
Yok bu kullanılmış hatta baya aşınmış, kardeşim kalıyordu bu evde, taşınmadan önce annemle bu evde etek görmüştük kardeşimin kız arkadaşının
Annem yine onundur diyor ama bilmiyorum hiç bir zaman ispatlayamıcam. O kadar saçma bir durum ki, yani net birşey olsa ayrıl, bunun in birşey de yapamıyorum elim kolum bağlı ağlayıp duruyorum

Dalga gecilecek bir konu değil bence. Tek bir sac teli yüzünden aldattığı ortaya çıkıp boşanan bir erkek görmüştüm yani imkansız değil. Ama anneniz sizle kalıyormuş bence de boyle bir şeye cesaret edemez bu durumda. Davranıslarında bi değişiklik var mı

Bilmiyorum güvenmiyorum işte kimseye, sürekli boşanıcakmışız gibi geliyor hep endişe içindeyim

Eğer eşin sana bunu hissettirecek düşündürecek bişey yapmadığı halde böyle hissediyorsan anksiyete bozukluğu olabilir. Bende senelerdir tedavi görüyorum bi araştır istersen. Kendine edersin bu şekilde zaten bişey olsa çıkar açığa merak etme ardını araştırıp sıkma bu kadar. Asıl o zaman herşey sarpa sarar.

Bilmiyorum güvenmiyorum işte kimseye, sürekli boşanıcakmışız gibi geliyor hep endişe içindeyim
Kaynanasının üst katında karısını aldatan adam bildiğin yürek yemiştir, kaynana görmezse komşu görür esnaf görür eve giren kadını.

60da her şey küçülmüyor mu ? Ben bi gömlek programında attım küçüldü gömlerkler sözde gömlek programında 60 var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…