Eşimin çamaşırındaki lekeler

Iğrenç ya sizin yerinizde olsam onunla çamaşırlarımı ayrı yıkar onunkileri 90 d ön yikamada 1 gecede bekletirdim. Kirli biri sanırım madem bulaştı elinde citele kurusun at makinaya .
Pelincim o iğrendiğin şey vücudunun bir çok noktasına değiyor bilmem farkında mısın?

Eşiniz tamam mı dedi her öğlen arayacaksın deyince?

Böyle mi engel olacaksınız yapacaksa birşeyler?

Müthiş çözümmüş, kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.
Tamam dedi, ne dicek zaten sinirliydim hayır dese daha çok kızıcam. Aklıma gelen bu, senin geliyorsa sen söyle o zamn güzel bir fikir

Ayy canınıza yazık, yapmayın lütfen, böyle hayat mı geçer. Dediklerinizin sonu yok ki, dünya kadar senaryo yazılabilir. Bir camasirdan nerelere gelmişsiniz. Ben leke görsem makinaya soylenirim, elimde yıkayıp mi vereyim sana diye.

Afedersiniz ama adamın menisinin daha sıvı olduğunu nasıl fark ettiniz? Her ilişki sonrası test mi ediyorsunuz kıvam için?

Tamam dedi, ne dicek zaten sinirliydim hayır dese daha çok kızıcam. Aklıma gelen bu, senin geliyorsa sen söyle o zamn güzel bir fikir
Mesela ben güvenmediğim, iç çamaşırındaki akıntıdan bile işkillendiğim biriyle evli kalmazdım. Hayatı kendinize neden bu kadar zorlaştırıyorsunuz?

Donunda ki lekeden eşinden şüphelenen, öğlen ne yapıyor bilmiyorum diyen biri için fikrim yok ki benim.

Konunun kendisi saçma çünkü.

Yani haklısınız mesela bizler de de akıntı olur oda leke bırakır bana tuhaf gelmedi ama

Biri konu açıyor hemen dalga geçmeler insanlara dertte begendirilmez oldu bir derdim var değil bir güzel dalga geçilir bölümü oldu son zamanlarda konuya gelirsek normal birşey olabilir iç çamaşırı sonucta

Bu arayacaksın dediğinizde kabul ettiyse de eşte de sıkıntı var ben olsam eşimin ruhsal sorunları olduğunu düşünürdüm ya psikiyatrist artı psikolog ya da bye bye
Ben bunla mı uğraşıcam

vucut sıvımın hesabını verecem bu ne hani

gittim geldim aynı don yoksa başka don mu bugün?

ciddi söylersem gerçekten psikolojik sorunlarınız var normal bir düşünce şekli değil.

Camasir deterjani erimemis olabilir ayy cikmayan sperm mi olur yahu kirli katlamiyorsaniz ayrica ne var ki sonucta o bölgeye temas ediyor

Menisi sıvı demişsiniz zaten belli süre sonra o hafif kıvamlı sıvı sıvılaşır.
Bu bilgiyi tutalım
Ha renksiz bir sıvıysa o precumdur daha az kıvamlı
Evet sık boşalmak da daha sulu yapabilir ama bundan kime ne?
ve bu daha sıvıydı durumunu nasıl anladınız?

bileyim de ben de kocam falan olursa kafasını kırayım benden habersiz benım iznim olmadan ayıplı şeyler yapmış diye

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne işi var orda dediğin iç çamaşırının ön kısmı, o bile birşey diyemedi çünkü bariz meni yani. Deterjan olsa başka kıyafetlerde de olurdu. Daha önce görmedim şimdi neden görüyorum bunu anlamıyorum. Temiz çamaşırda da görsem demek ki o leke daha önce de vardı öyle değil mi
[/QUOTE]
Hala sperm diyorsunuz. Çamaşırı kaç derecede yıkıyorsunuz.meni dediğiniz şey kan değil ki lekesi kalsin. Gerçketen cok tuhaf. Sizin makinada ya da deterjanda sorun var sanırım. Sperm dediğin seyi suya tutsan gider , makinada yıkanan çamaşırda nasil kalabilir. Affedersiniz bazen regl zamanlarinda çamaşıra geçiyor makinada yıkayınca kalmıyor. Siz eminseniz spermden o zaman bişeyden şüpheleniyorsunuz.

İdrarı asitliyse iç çamaşırında ağartma yapmış olabilir bazen biz kadınlardada oluyor

benim eski erkek arkadaşım uykusunda hep erekte olurdu yani sürekli dimdik zevk suyu geliyordu iç çamaşırına hatta bazen uykusunda boşalıyordu ( artık rüyasında ne görüyorduysa ) . bende sizin gibi çamaşır atarken fark etmiştim siyah iç çamaşırında kuru ama parlak lekeler ve sebebibi buna yormuştum. aynı zamanda dediğiniz gibi yıkansada çıkmadığı oluyordu 60 derecede falan yıkanmasına rağmen nasıl bir şeyse zamk gibi mübarek normalde bir yere damlasa o an ıslak mendille silersin geçer yani herhalde kuruyunca çıkmayan türden bir şey bu. aslında önemsemek lazım belki bir tür hormonal rahatsızlık olabilir böyle şeyler, mesela vücudun gereğinden fazla erkeklik hormonu üretmesi ile ilgili.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…