Eşimin çamaşırındaki lekeler

Aynen ya benim esim ben regl iken beni on gün bekler mesela. Baska sekilde banyoda falan hic sanmiyorum yani yapacagini. On gün de sabredebilir yani. Biz bekliyoruz sonucta

Aynen ya benim esim ben regl iken beni on gün bekler mesela. Baska sekilde banyoda falan hic sanmiyorum yani yapacagini. On gün de sabredebilir yani. Biz bekliyoruz sonucta
Evet hatta daha keyifli oluyo öylesi, erkek biraz özlemek ister, ne o öyle gün aşırı elinin altında

Bizle onlar bir değil, onlarda boşaltılması gereken bir sıvı (konudaki menü) oluyor ve bir süre bosaltilmayinca kasik ağrısı yapıyor, sonunda da uykuda kamyon devriliyor.

Bizle onlar bir değil, onlarda boşaltılması gereken bir sıvı (konudaki menü) oluyor ve bir süre bosaltilmayinca kasik ağrısı yapıyor, sonunda da uykuda kamyon devriliyor.
Kamyon devriliyo, fil gelip ustune fistiriyo, itfaiye hortumla daliyo, bu kadar fantazi holivudda yok olm
Bence menü kisisinin spermi on aslan ve 28 itfaiye hortumu gucunde olduğundan kelli, asit orani fazla, deliyo donlari yavas yavas

Yorumlar beni benden aldı resmen belki sizin yakinlastiginiz henüz giyinik halinizdeyken birşey olmuş olabilir leke çıkmamış olabilir vs. Vs kafanizda kurup kendinizi yipratmayin. Oldu ki yanlış şeyler pesindeyse eşiniz zaten çıkar ortaya rahat olun

Sizin akinti nasil kaliyo acaba
Yanlislikla camasir makinesi yerine kurutma makinesinemi atiyorsunuz acaba
Makineniz su aliyormu acaba
Yani zamanla donun o kisimda renk atmasi oluyo ama yikaninca bisey kalmiyo diye biliyorum ben

Kamyon devriliyo, fil gelip ustune fistiriyo, itfaiye hortumla daliyo, bu kadar fantazi holivudda yok olm
Bence menü kisisinin spermi on aslan ve 28 itfaiye hortumu gucunde olduğundan kelli, asit orani fazla, deliyo donlari yavas yavas
Belki film çekeceğiz fikir alışverişi, düşünce fırtınası, aksiyon hortumu yapiyoruz. Kim bilir. Başrol ismi belli zaten; Menü.

Sesli güldüm hdhdhdgson donemin efsanesi sectim bu konuyu pikacu
Menü çok sade geldi bana şimdi vurucu değil. 'The Menü' daha etkili olur, trailerlarda The'yı vurgulu söylersek tamamdır.
Ben de su kaydirakli yorumuna kahkahalarla güldüm tutamadım kendimi. Eşim sordu tabi anlatması çok uzun mazisi derin dedim.

Yanniz 10.sene film sektörunde calistim, boyle bi tespit ne gordum ne duydum, kralsin, Burger kingle de anlasip promosyonlu sperm menuyu cikarttik mi oldu bu is

Benim eşimdede oldu aynısı .kirli çamaşır bekleyince öyle oluyor.eşiniz başka kadınlara bakıp tahrik olmuyor yani içiniz rahat olsun.grip olsa bile insan oluyor bizde nasıl akıntı oluyosa erkeklerde öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…