Eşimin benim yanımda çekinmeden başka bir kadına bakması!

Şaka mısın. Bence raftan geri al o boşanma olayını. Asla sana sadık kalmayacak. Ne şerefsiz bı adam. Bidaha yaptığında olay çıkar. Dışarda falan hatta kamera olan bı mekan olursa iyi olur. Delil olsun. Beş para etmez pis vasıfsız

Sevgiliyken garsonun bacaklarını süzüp bir de selilüt var mı inceledim diyen bi adamla nasıl evlenebildin? Perşembenin gelişi zaten çok net belliymiş...İşin yoksa onı gözetle dur bakıyor mu diye...Allah aşkına diken üstünde değersiz hissetmektense yalnız olmak daha iyi değil mi ya?

Neden psikologa siz gidiyorsunuz ki??Yaptığı güven kırmak yanında onur kırıcı da bir davranış .Huyu bu .Tekrar yapacaktır .Ya alışacak görmezden ,duymazdan geleceksiniz ki zaten kiskanc bir yapınız varmış yapamazsınız gibi geldi .Ya da bu konuda kavga etmeye devam edeceksiniz boşanmayı rafa kaldırdığıniza göre .Net bir şekilde bu konudan rahatsız olduğunuzu ve devam ederse her şeyi yapabileceğinizi ona hissettirmeniz lazım bence .

Eşinizin üslubu, tarzı,hayata bakışı yanlış.Saglıklı düşünmüyor.Nasıl olur da kadınlara bu şekilde bakar.Allah böyle adamları bizden uzak etsin.

ya böyle pis pis herifleri koca diye hayatınıza, koynunuza alıyorsunuz sonra yaptığı iğrençlikler için buraya konu açıyorsunuz. boşanmayacaksınız etmeyeceksiniz, hayali boynuzları yemeye devam. böyle biriyle evlenen de normal olamaz bana göre, kim bilir hangi konuda tencere kapaksınız.

Aldatmak sadece konuşmak veya aynı yatağa girmek değil ki bu yaptıkları da aldatmak bunun bilincinde olsa keşke

ikiniz de aynı seviyesizeiniz ne demek o benim bikini giymeme karismasi ben onun başkasına bakmasına öyle anlaşma mi olur ben Alaçatı da yaşıyorum o dediğiniz yer de abazalara iş çıksın gibi yer degil

Kocaniz sapik bir tacizci. Bana oyle baksa bir adam gozleri artik yuvalarinda kalmaz. Kocam dedigim adam o sekilde baksa insanlara o kisi artik kocam degildir.

Duzeltme: Ayyyyyy eski konuyu hortlatmisim amaninnn

Sizi takdir ettim bende önceki kadar kıskanç değilim siz hiç kıskanmamayı nasıl başarıyor sunuz taktik verirmisinz rica etsem kendime güveniyorum bakarım kendime ama arada dışarı çıkınca benide tutuyo şu kıskançlık mereti

Adam size dışarda baktığı kadınlarla alakalı fantazilerini anlattı siz de dinlediniz ! Ne kadar iğrenç bir evlilik bu ya.

Ay eski konuymus

Ben sanal alemde bakmasına dayanamadım ( gerçi yıllarca dayanmıştım) sosyal medyada onlarca kadının fotoğrafını beğenmesini, turistlerin fotoğraflarını çekip bilgisayarında saklamasını,en sonunda online satış mağazalarında iç çamaşırı mankenlerini aratıp bakmasını hazmedemeyip boşandım.Uzun zaman affetmiş gibi yapmıştım,yeminler etmişti, dışarıda ve evde harika bir eş ve baba görünümlü biriydi! Diyeceğim o ki bu tür adamlar ağır sapıklar maalesef

Böyle bir adamla ömür gecmez

Psikoloğa sizin değil eşinizin gitmesi lazım bence size paikolog ne diyecek ki he kendi ruh sağlığınızı korumak içinse evet gidin ama eşiniz bence destek almalı .sizin kadınlık onurunuzu ezmesi hakkı değil

İlk okurken ne kadar abartıyorsunuz diyecektim ama okudukça yanınızda bir sapık taşıdığınızı farkettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…