Eşimin benim yanımda çekinmeden başka bir kadına bakması!

Aranızdaki kıskançlıktan daha çok eşinizin kadınları tacizci bir şekilde bakması daha kötü bir durum..güzel olan herşeye bakılır bunu anlarm ama bir bakılır hadi gözü seyirdi iki bakılır izlemek ne yahu kusura bakmayın bu sapıklığa girer..boşanmayacaksanız eşinizi doğaya salmadan önce bir tedavi olmasını sağlayın lütfen..amacım sizi kırmak değil bu durum yeterince kırıyordur zaten durumun farkına varın diye yazıyorum.. Eşiniz karısının yanında memeler ve güzel kadınlara diye bir gaflette bulunacak kadar hadsiz bir tacizci

Çok doğru yazmışsınız. Burada benim de birçok konuda önüme çıkan olay. Birisi bir derdini paylaşıyor ki rahatlamaya varsa tecrübesi olanlardan faydalanmaya çalışıyor ama kadının kadına yaptığı zulmü kimse yapmıyor sanırım. Yok ben olsam bidk durmam da sende gurur yok mu da, yok kocan koynuna bile girmiyor yok sen ne genişsinde daha neler neler okudu bu gözler. Sadece bu konu için söylemiyorum. Kendini dolaylı yoldan pohpohlayanlar, kocasıyla övünenler, çalışmayan kadını yerenler, kocasının ailesinden destek alamadığı için üzülen kadını sözde eşitlik adına gömenler! Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez. Canı acımasa keyfinden yazar mı buraya? Yapmayın hanımlar. Adı üstünde bir derdim var. Kendinizi ve hayatınızı o kişiden üstün görüp veya o kişiyi sizden üstün görüp insanların yaralarına tuz basmayın. Varsa bir öneriniz hatta karşıt bir görüşünüz bunu söylemenin karşısındaki kişiyi incitmeden bin tane yolu var. Tabii amaç incitmek değilse. Yarının size ne getireceğini bilemezsiniz.

Daha nisanliyken adamı biliyormussunuz neden evlendiniz ki? Bide soruyorsunuz abarttım mi diye? Valla ne diyeceğimi bilemedim.Ben olsam boşanırdım kesin birde çocuk yoksa hiç durmazdım.Bu arada midem bulandı eşinizden .

Vallahi bilemedim adam çok enteresan bir tip, hani bazı insanlar der ya benim ağzımda hep yapmam diye. Öyle biri de olabilir mi acaba? Bu tarz şeyleri yapanlar genelde çok efendi geçinen tipler de çıkıyor. Bu sanki asker arkadaşıyla tatile çıkmış, rahatlık diz boyu. Çok enteresan gerçekten..

Ya bunlar nasıl muhabbetler böyle, gerçekten enteresan bir çiftsiniz.

Ya bakar etkilenir anlarımda karısının gözünün içine baka baka başka kadınlara iç geçirmesi uzun uzun bakması takip etmesi “evet beğendim etkilendim diye açıklaması “ bunlar iğrenç şeyler.

Adam göz banyosu yapıyor sonra açıklaması “merak ettim acaba silikon mu” “merak ettim acaba selülitleri var mı” sanane be adam!. Vallahi o gözleri yüzünden bir gün birinden dayak yerse hiç şaşırma.

Ayrıca böyle adam insanın kadınlık gururunu incitir , kendini değersiz boş hissetmiyormusun??
Kendimi senin yerine koyuyorum sanırım sinir krizi geçirirdim böyle ahlaksız herifle...

Siz karı koca gerçekten tuhafsınız. Eşim kadınlara bakıyor diye misilleme yapıp dur bende elin adamlarına bakıyım kafası nasıl bir kafadır böyle??

Eşin gerçekten sapık sende ona çanak tutuyorsun. O bakıştığın adama seni kendi elleriyle vermeyi düşünmesi bile iğrenç.

Yakında sana swinger seks teklifiyle de gelir bu!.

Kesinlikle

Abla sapik olan kocan, psikologa giden sen??
Niye gidiyorsun yani sapik bir erkege nasil katlanilir ogrenmek icin mi?
Acik konusacagim, kocan igrenc bir herif. Evlenmeden once de eminim boyledir, eh sen de gore gore bunu almissin iyi ki de almissin yoksa kocan yanlislikla kendine saygisi olan bir kadinla evlenebilirdi mazallah. Tencere-kapak devam edin.

Ordan kurtarsak da seni burdan kurtaramazmisiz Miss Mune haklıymış :)

İlişkinizin geldiği nokta bildiğin son nokta.o bukadar aleni yapıyorsa ve ikiniZde bujadar aleni dillendirebiliyorsanız olup bitenleri bu evlilik ar perdesini parça pinçik etmiş demektir..evet o sizi tahrik ediyor ama yinede girdiğiniz diyaloglar sonderece çirkin midesizce..kimse sevdiği değer verdiği kadına-adama böyle şeyleri söylemez/ söyleyemeZ.ikibizinde birbirinizi sevmediği ortada..
Kadınları sadece et olarak gören bi oluşuma siz onu bizzat aldatsanız bile o vermeye çalıştığınız acıyı sarsılmayı veremeSiniz..iyice düşürmeyin kendinizi.kadınını seven bir adamın harcı değil o paylaşımcı cümleleri yutkunmadan kurabilmek!

Suçlamıyorum sizi ama gitgide çok daha berbat yerlere gider bu işlerin ucu..bari siz aklı selim olun,yol yakınken çoluk çocuğa karışmadan kendini sıyırmaya bak..kafanı vuracak taş ararsın sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…