Eşimin beni Aldattığını nasıl anlayabilirim lütfen yardım edin

Sessizde değil şifrede yok çok vakit geçiriyor video izlediğini söylüyor araştırmayı çok seviyor kendisi bana karşı bir iyi bir soğuk cinsellik yok denecek kadar az neden diye sorduğumda beğenmiyormusun artık dediğimde aklıma gelmiyor sitresten vs. Şeyler söylüyor
Ben aldattığını düşünmüyorum

O kadar haklısınız ki ben en son ne zaman kendim oldum hatırlamıyorum , neredeyse her gün sinir krizleri hastalanmalar o kasar çok şey varki anlatsam roman olur , bu evliliğe önce bebeğim sonra eşim için sıkı sıkı tutunuyorum dolayısıyla eşimden ilgi görmediğim için kendimş yetersiz çirkin özgüvensiz görmeye başladım etrafımdaki insanlar çok güzel olduğumu kendime çeki düzen vermem gerektiğini ve özgüvenli olman gerektiğini söylüyor ama ben bilmiyorum iki kelimeyi bir araya getiremediğim zamanlar oluyor paronaya mı yapıyorum yoksa hissediyor muyum ayırt edemiyorum ama içimi kemiren birşeyler var rüyalarımda da görüyorum bilmiyorum Allah büyük hiçbir şey gizli kalmaz elbet ...
E bu kadar ağır problemler varken niye hala bize aldatmadan başka ayrılık yakışmaz gibi kusura bakmayın ama saçma dramatik cümleler kuruyorsunuz? Sizin evliliğinizin sorunlarının büyüklüğünün ve sürüklendiğiniz kangrenin farkında mısınız?

X