Hem suçlu hem güçlü kocam ayrılmaktan korkuyorum

Birçok somut delil toplamadan bildiğinizi sakın belli etmeyin.hatta yeterince delil toplandığınızda bildiğinizi dilekçe ile ögrense de olur

Güncelleme!!!!
Kocam bugün beni karşısına aldı ve herşeyi itiraf etti ve sakin bir şekilde. Seni seviyorum ayrılmak istemiyorum ama onu da bırakmıcam dedi nasıl bir mantık kafam almıyor anlaşmalı boşanalım herşeyi kabul ediyorum dedi yarın gidecek ve boşanacağız kavgayla kötü bir şekilde olmadı şükürler olsun ama yüzüme baka baka anlatması da nasıl bir kahp…lik. Çok canım yandı. Ama geçecek biliyorum . Hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için teşekkür ederim.
Gidin sadaka verin,bu iğrenç adamdan kurtuldunuz,mevzu iğrençleşmeden hemen bosanin,şok oldum falan filan işlerine girmeyin.Tayin isteyin bir an önce ailenizin yanına gidin Kukumav kuşu gibi düşünmenin zamanı değil aksiyon alın kalbi değil aklı caliştirin ....

Adam zaten ne baba ne de koca sıfatında değil. Yani hayatından çıkmasının sana bir eksisi olmaz ama onun gibi bir asalak için gelir kapısı garantili aile hayatı bitecek. heryer manyak dolu sulh içinde ayrılmaya çalış bence. Son olaylardan sonra korkar olduk. Kendi canımız değilde arkada birakacaklarimiz icin en az zararla çıkmak en iyisi gibi.

Güncelleme!!!!
Kocam bugün beni karşısına aldı ve herşeyi itiraf etti ve sakin bir şekilde. Seni seviyorum ayrılmak istemiyorum ama onu da bırakmıcam dedi nasıl bir mantık kafam almıyor anlaşmalı boşanalım herşeyi kabul ediyorum dedi yarın gidecek ve boşanacağız kavgayla kötü bir şekilde olmadı şükürler olsun ama yüzüme baka baka anlatması da nasıl bir kahp…lik. Çok canım yandı. Ama geçecek biliyorum . Hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için teşekkür ederim.

Aaa çok sevindim . Hiç üzülme verilmiş sadakan varmış bir asalaktan kurtuldun. Bundan sonraki hayatında prenseslerin ile mutluluklar dilerim

Güncelleme!!!!
Çok sevindim sizin adınıza. Ardınıza bile bakmayın. Umarım bundan sonrası siz ve çocuklarınız için güzel olur 💫🌸

Güncelleme!!!!
Ay çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun İnşallah.Çok hanfendi ve güçlüsünüz. Hayatınızda yeni baharlar açsın. Kızlarınız ve size güzel bir hayat diyorum.

Aaa çok sevindim . Hiç üzülme verilmiş sadakan varmış bir asalaktan kurtuldun. Bundan sonraki hayatında prenseslerin ile mutluluklar dilerim
Ben bu sakinlikle ayrılmamıza çok şaşırıyorum açıkçası. Herşey güzel olur umarım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Gidin sadaka verin,bu iğrenç adamdan kurtuldunuz,mevzu iğrençleşmeden hemen bosanin,şok oldum falan filan işlerine girmeyin.Tayin isteyin bir an önce ailenizin yanına gidin Kukumav kuşu gibi düşünmenin zamanı değil aksiyon alın kalbi değil aklı caliştirin ....
Kalbim kırık ama bu durumda aklın gerektiğinin farkındayım evi terkedip çıktım sonra bu soğukta döndüm kendisinin toparlanıp gitmesini istedim evdeki her eşyayı ben aldım niye bırakayım

X