Eşimin beni Aldattığını nasıl anlayabilirim lütfen yardım edin

Eşimin ailesi yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçirdik , sürekli kavgalar ettik ve eşimin elinde sürekli telefon WC bile onsuz girmiyor telefonla uğraşmadığı zaman TV izliyor karı koca ilişkimiz yok denecek kadar az ne yapmalıyım aldatıyorsa nasıl bir iz sürmeliyim lütfen desek hanımlar
Valla aldatığını öğrensen ne yazarki adam zaten sizinle ilgilenmiyormuş öncelikli probleminiz bu olmalı

Eşimin ailesi yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçirdik , sürekli kavgalar ettik ve eşimin elinde sürekli telefon WC bile onsuz girmiyor telefonla uğraşmadığı zaman TV izliyor karı koca ilişkimiz yok denecek kadar az ne yapmalıyım aldatıyorsa nasıl bir iz sürmeliyim lütfen desek hanımlar
Aldattığını kanıtlarla tespit ettin. Boşanacak mısın? Yoksa aldatıldığını bildiğin halde devam edecek misin? Önce bunu söyleyin ona göre nasıl anlayacağınıza dair ipuçları verelim.

Taze aldatılmış biri olarak cevap vereyim. Telefonuyla çok vakit gecirmesi yanı sıra suçluluk psikolojisiyle olsa gerek ani çıkışlar yapar, küçük olayları büyütür kavga çıkarır cinsellik yok denecek kadar azdır sizden şüphe duyar telefonu ya şifrelidir ya sessizdedir yada ters vaziyette yada bunlardan hepsi var ise geçmiş olsun

Aşk duman gibidir gizlenemez.Yani illaki karşınıza çıkar o zaman bilemem delil toplayıp bosanirmisiniz mahkeme tazminata karar verirmi o duygusal yıpranmaya degermi genelde belli bir nafaka bağlıyorlar eşin gelirine göre.Tazminat alsanız bile hayat kurtarmıyor yani.Umarim çalışıyorsunuz dur yoksa çalışmak durumunda kalabilirsiniz.Sihir girdabına girmeyin çıkamazsınız sevgi saygı bittiyse yapacak birşey kalmıyor geriye sogumanin ısıtma çaresi yok Siz tek başıma nasıl yaparım fikrini düşünmeye başlasaniz daha yararı olur size.Gecin karşısına sorun aldatiyorsa yada size artık seni sevmiyorum derse o andan sonra o ne yaparsa siz haklı değilsiniz haklarınızı verecek ve herkes yoluna.Aldatiyor ve hala yüzünüze bakıyorsa onunla evli kalsanız ne kalmasaniz ne Ölmüş bı ilişki mezar tadında gider.Bir cesetle yaşamak gibi.Açık açık konusamayacak hale ne zaman geldiniz bu çok önemli yanı uzatmalar bunlar

Taze aldatılmış biri olarak cevap vereyim. Telefonuyla çok vakit gecirmesi yanı sıra suçluluk psikolojisiyle olsa gerek ani çıkışlar yapar, küçük olayları büyütür kavga çıkarır cinsellik yok denecek kadar azdır sizden şüphe duyar telefonu ya şifrelidir ya sessizdedir yada ters vaziyette yada bunlardan hepsi var ise geçmiş olsun
Sessizde değil şifrede yok çok vakit geçiriyor video izlediğini söylüyor araştırmayı çok seviyor kendisi bana karşı bir iyi bir soğuk cinsellik yok denecek kadar az neden diye sorduğumda beğenmiyormusun artık dediğimde aklıma gelmiyor sitresten vs. Şeyler söylüyor

Aldatiliyorsaniz ve bunu kesin olarak ogrenirseniz ne yapacaksiniz?
Su anki haliyle sebepler yeterli degil mi ayrilmak icin sizce? Illa aldatilmak mi olmali sebeb?

Aldatiliyorsaniz ve bunu kesin olarak ogrenirseniz ne yapacaksiniz?
Su anki haliyle sebepler yeterli degil mi ayrilmak icin sizce? Illa aldatilmak mi olmali sebeb?
Sürekli kavgalarımızın sebebi ailesi çok şey yaptı bana bize ben bu yüzden ikimizinde çok yıprandığını düşünüyorum yani bu kadar şeye beraber göğüs gerdiğimiz için aldatma dışında ayrılık bana yakışmaz inşallah aldatmıyordur ve yapmamıştır emeklerinize ve geçip giden yıllarımıza yazık en en önemlisi bebeğimize

Aldatılma ihtimali en son odaklanacağınız şey burada.
Kendinize odaklanın.
Nasılsınız?
İhtiyaçlarınız yeterince karşılanmadığında ne hissediyorsunuz?
Öfkeli, kırgın, terk edilmiş, güveni kırılmış hissediyor musunuz?
Mevcut sizden memnun musunuz?
Yorgun musunuz, tükenmiş hissediyor musunuz?
Bakın bu soruların hiçbirinde eşiniz yok.
Ama birinin cevabını verirken dahi içiniz buruluyor, kötü bir his geliyorsa, yemişim kocasını, g.tümü yesin, ben benden habersiz hale gelmişim, koca kim köpek…

Sonuç olarak şu an minik bir bebeği olan, tahminimce zorlu duygular içinde bir annesiniz.
Eşiniz her ne yapıyorsa yapsın, eminim kendini sizin kadar ihmal etmiyordur.
Kendinize odaklanın…çok acil.

Aldatılma ihtimali en son odaklanacağınız şey burada.
Kendinize odaklanın.
Nasılsınız?
İhtiyaçlarınız yeterince karşılanmadığında ne hissediyorsunuz?
Öfkeli, kırgın, terk edilmiş, güveni kırılmış hissediyor musunuz?
Mevcut sizden memnun musunuz?
Yorgun musunuz, tükenmiş hissediyor musunuz?
Bakın bu soruların hiçbirinde eşiniz yok.
Ama birinin cevabını verirken dahi içiniz buruluyor, kötü bir his geliyorsa, yemişim kocasını, g.tümü yesin, ben benden habersiz hale gelmişim, koca kim köpek…

Sonuç olarak şu an minik bir bebeği olan, tahminimce zorlu duygular içinde bir annesiniz.
Eşiniz her ne yapıyorsa yapsın, eminim kendini sizin kadar ihmal etmiyordur.
Kendinize odaklanın…çok acil.
O kadar haklısınız ki ben en son ne zaman kendim oldum hatırlamıyorum , neredeyse her gün sinir krizleri hastalanmalar o kasar çok şey varki anlatsam roman olur , bu evliliğe önce bebeğim sonra eşim için sıkı sıkı tutunuyorum dolayısıyla eşimden ilgi görmediğim için kendimş yetersiz çirkin özgüvensiz görmeye başladım etrafımdaki insanlar çok güzel olduğumu kendime çeki düzen vermem gerektiğini ve özgüvenli olman gerektiğini söylüyor ama ben bilmiyorum iki kelimeyi bir araya getiremediğim zamanlar oluyor paronaya mı yapıyorum yoksa hissediyor muyum ayırt edemiyorum ama içimi kemiren birşeyler var rüyalarımda da görüyorum bilmiyorum Allah büyük hiçbir şey gizli kalmaz elbet ...

O kadar haklısınız ki ben en son ne zaman kendim oldum hatırlamıyorum , neredeyse her gün sinir krizleri hastalanmalar o kasar çok şey varki anlatsam roman olur , bu evliliğe önce bebeğim sonra eşim için sıkı sıkı tutunuyorum dolayısıyla eşimden ilgi görmediğim için kendimş yetersiz çirkin özgüvensiz görmeye başladım etrafımdaki insanlar çok güzel olduğumu kendime çeki düzen vermem gerektiğini ve özgüvenli olman gerektiğini söylüyor ama ben bilmiyorum iki kelimeyi bir araya getiremediğim zamanlar oluyor paronaya mı yapıyorum yoksa hissediyor muyum ayırt edemiyorum ama içimi kemiren birşeyler var rüyalarımda da görüyorum bilmiyorum Allah büyük hiçbir şey gizli kalmaz elbet ...

Canım kardeşim, bak bu yorumunda bile kendine katmak istediğin şeyler yine dışarının beklentisine göre. Yani kendime şöyle olayım ki dışarı/koca da bana böyle olsun minvalinde.
Ödül merkezi yine dışarıdan.
Tekrar ediyorum, g.tünü yesinler, kurban olsunlar sana.
Gelmiş burda minicik bebenle canın dişinde çözüm arıyorsun, şöyle kadın üzülür mü…
Kendini onlara beğendirmek zorunda değilsin, kocana ya da ailesine.
Ama kendini ve duygularını duymak zorundasın.
Fiziksel ve psikolojik sağlığını, bedenini duymak zorundasın.
Kocam benden ne beklerden önce, ben benden ne bekliyorumu fark etmelisin.
Yeterince uyuyor musun, sakince hayatına odaklanabiliyor musun, içtiğin sudan tat alabiliyor musun bu önemli.
Yoksa sana asla, bak kendini salarsan koca da bunu yapar demiyorum.
Sen nasıl o salarken gidip instadan ç.klü kaslı erkek beğenmiyorsun, onun da bunu yapmaması için hiç bir şekilde kendini sıkmana gerek yok.
Yalnızca keyfine odaklan, sağlığına, hobilerine, sosyal çevrene…
Kocan dışında ne yaparken çok eğlenirdin mesela evlenmeden önce, bunlara odaklan.
Odağını kocandan kendine çevir. Yolun sonunda ayrılacaksan bile parlayarak ayrılırsın bu şekilde.
Onun peşinde ajanlık yaparak psikolojisi altüst bir paranoyak olarak ayrılmaktan daha iyidir öylesi.

Canım kardeşim, bak bu yorumunda bile kendine katmak istediğin şeyler yine dışarının beklentisine göre. Yani kendime şöyle olayım ki dışarı/koca da bana böyle olsun minvalinde.
Ödül merkezi yine dışarıdan.
Tekrar ediyorum, g.tünü yesinler, kurban olsunlar sana.
Gelmiş burda minicik bebenle canın dişinde çözüm arıyorsun, şöyle kadın üzülür mü…
Kendini onlara beğendirmek zorunda değilsin, kocana ya da ailesine.
Ama kendini ve duygularını duymak zorundasın.
Fiziksel ve psikolojik sağlığını, bedenini duymak zorundasın.
Kocam benden ne beklerden önce, ben benden ne bekliyorumu fark etmelisin.
Yeterince uyuyor musun, sakince hayatına odaklanabiliyor musun, içtiğin sudan tat alabiliyor musun bu önemli.
Yoksa sana asla, bak kendini salarsan koca da bunu yapar demiyorum.
Sen nasıl o salarken gidip instadan ç.klü kaslı erkek beğenmiyorsun, onun da bunu yapmaması için hiç bir şekilde kendini sıkmana gerek yok.
Yalnızca keyfine odaklan, sağlığına, hobilerine, sosyal çevrene…
Kocan dışında ne yaparken çok eğlenirdin mesela evlenmeden önce, bunlara odaklan.
Odağını kocandan kendine çevir. Yolun sonunda ayrılacaksan bile parlayarak ayrılırsın bu şekilde.
Onun peşinde ajanlık yaparak psikolojisi altüst bir paranoyak olarak ayrılmaktan daha iyidir öylesi.
Çok teşekkür ederim şu yazı bile iyi geldi bana

Çok teşekkür ederim şu yazı bile iyi geldi bana

Çok daha iyi ol inşallah. Kendi hayatı yeterince zorken bir de ergen irisi kocalarla uğraşan hemcinslerime üzülüyorum.
İnanın havadan üfürmüyorum, çok kalpten söylüyorum, her ne halt yerse yesin SENDEN ÖNEMLİ DEĞİL.
Canına yazık, böyle peşine düşüp kıçını kovalayacağımız tek şey kendimiz olalım şu hayatta.
Acılaşan günün, giden sağlığın, ihmale uğrayan bebeğin, heba olan gençliğin…bunlar basit şeyler değil.
Kırklı yaşlarına yaklaşmış biri olarak yazıyorum bunları.
Dönüp geriye baktığında insanın tek üzüldüğü şey kendini yalnız bırakıp, bir başkasına akıttığı enerjisi oluyor.
Dünyanın tüm kocaları sizin olsun bana yirmili yaşlarımı verin diyorum bazen kendi kendime.

X