Eşimin beni Aldattığını nasıl anlayabilirim lütfen yardım edin

Derin duygular

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
53
0
24
Eşimin ailesi yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçirdik , sürekli kavgalar ettik ve eşimin elinde sürekli telefon WC bile onsuz girmiyor telefonla uğraşmadığı zaman TV izliyor karı koca ilişkimiz yok denecek kadar az ne yapmalıyım aldatıyorsa nasıl bir iz sürmeliyim lütfen desek hanımlar

Aldattığına dair şüphelendiğimiz başka bir şey var mı ilgisiz olması telefonu elinden düşürmemesi dışında?

Yani eskiden ilgiliydi de şimdi mi ilgisiz ya da cinsellik vardı da şimdi mi yok?

Cinsellik vardı yaklaşık 1 senedir yok yaklaşık 1 yaşında bebeğim var daha önce sosyal hesaplarında açık saçık kızları stalkladığını gördüm ama inkar etti yanlışlıkla girdiğini söyledi yaklaşık 4 yıllık evliyiz severek evlendik telefonu neden sürekli yanında dediğimde alışkanlık diyor

Sorumluluklar mi ağır geldi acaba diye düşündüm. Şöyle deneyin bir anda acil telefona ihtiyacınız var gibi yapın telefonunu verir misin benimkinin şarjı yok deyin mesela, tepkisi ne olacak bakin. Rahat rahat verebilecek mi yoksa tedirgin mi olacak. Tedirgin olursa demekki bir şeyler gizliyor demektir.

Aynen güzel taktik, şarjınızı bitirin. Elinden alın bir şekilde çekincesi olmayan düşünmeden tepenize dikilmeden rahatça verir

İnşallah yoktur öyle birşey zaten varsa ve yakaladıpımda bırakacağımı biliyor
O biliyor da siz emin misiniz? Cunku sonrasında genelde cocugum var nasıl bosanayim baba evine donup ne yapayim deniliyor..İnsallah yoktur ama şayet varsa ögrendikten sonra boşanmazsanız daha cok aldatılırsınız.

O biliyor da siz emin misiniz? Cunku sonrasında genelde cocugum var nasıl bosanayim baba evine donup ne yapayim deniliyor..İnsallah yoktur ama şayet varsa ögrendikten sonra boşanmazsanız daha cok aldatılırsınız.
Evet öyle bir düşünce insanın aklını delip geçiyor ama ben Allah'a büyük konuşmuyorum düşüncesi bile kötü kaldıramam böyle birşeyi Allah göstermesin

Evet öyle bir düşünce insanın aklını delip geçiyor ama ben Allah'a büyük konuşmuyorum düşüncesi bile kötü kaldıramam böyle birşeyi Allah göstermesin
Sevgiliyken iki kisi oluyorsunuz gül gibi geciniliyor, evlenince aileler girince, isin icine ediyorlar iste.Aldatma yok diyelim, sessiz sinema modunda bir yasam da cekilmez.Telefonu temiz cıkarsa konusun biraz birbirinizle vakit gecirin cocuk kücükmüs ama 1 saatte olsa çıkın bas basa..

Açık saçık kızları stalklaması kıllandırdı. Umarım kendine macera aramıyordur beyefendi. Bir yaşında bebeğiniz varmış Allah bağışlasın, peki eşinizin babalığı nasıl? Çocuğuna bağlı mıdır yoksa ona karşı da ilgisiz mi?

Amin inşallah
Çocuğuna bağlı bir baba hakkını yiyemem. Peki varsa öyle birşey nasıl anlayabilirim

Amin inşallah

Çocuğuna bağlı bir baba hakkını yiyemem. Peki varsa öyle birşey nasıl anlayabilirim
Bir süre daha gözlemleyin. Telefonunu boş bulduğunuzda kurcalayın. Bir de çocuğu annenize falan bırakıp eşinizle başbaşa romantik bir plan yapın derim ben. Bakalım baş başa kalınca size nasıl davranacak. Hayatında başka biri varsa zaten sizinle baş başa kalmaktan kaçınır ya da uzak davranır. Umarım aldatma yoktur ve ilişkinizin sadece canlanmaya ihtiyacı vardır.

İnşallah öyledir Allah kimseye yaşatmasın hiçbir kadına o duyguyu , aile büyü ilede uğraşıyor ama hangisinin yaptırdığını ortaya çıkartan adım defalarca büyü ysptırmışlar bize ayırlalım huzursuz olalım diye

Kızlara kendi bakmış ve birilerine yazıyordur işteyken falan. Yada o fikir kafada çoktan oluşmuş. Umarım yanılıyorumdur.

Hissediyorumsam doğrudur diye bi söz var o kadar doğru ki.
Aldatıldım. Telefonu elinden düşürmezdi, ben elime alınca panik olurdu. Hemen elimden almaya çalışırdı. Kavga çıkartırdı. Uzak durur soğuk davranırdı. Koltukta köşe kapmaca oynardık. Siz takip edin bi şekilde karşınıza çıkacak zaten özel bişey yapmanıza gerek yok. Kendinizi yiyip bitirmeyin şu an zaten ne olduğunu bilmiyorsunuz. Umarım böyle bi durum yoktur. Tek temennim sizin için bu olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…