eşimin arkadaşımla ilişkisi var

arkadaşım güsel bir kadın demişsin başlarda.düşün hem güzel hem yanlız yaşıyo hemde boşanmış bir kadın.ve eşin sana benim peşimi bırakmıyo deyip duruyo.madem öyle bir şey var akıllı ve kendinden emin bir adam tutar o arkadaşın olacak kadını kolundan eve getirir ve senle yüzleştirir. ne demek aynı şubeye aldırmak.seni neden işe sokmuyoda o kadını sokuyo.eşin yalan söylüyo bence ayrıca sende okadar kolay inanıyorsun ki.inan çocuğa anlatsam inanmaz.ne yapmışlarsa Allaha havale et ve en önemlisi gururunu ezdirme o iki insan müsvettesine..yasal hakların var senin.gidenin ardından el salla...

katılıyorum.bunlar devam eder zaten

Sedef
Arkadasin ve Sevgili kocan seni cok guzel kandirmislar
Birde yazdiklarindan söyle birsey ortaya cikti
Arkadasin SEYTan kocan ise bir melek

Bu arada soylermisin
Kadin kocanin pesinden kostu diyelim
Esin istememis mi
Sen cinsellik azalmisti o yuzden kocandan suphelendim demistin
Demek ki cinsel isteklerini karsiliyordu arkadasin..
Birde hic bir kadin kuzu kuzu ben sucluyum demez
esininin sucu yoktu demez
aralarinda iyi bir anlasma yapmislar belki esin para bile vermis olabilir..

akilli ol dogru duzgun hareket et bence..

sedef cigimm yazdiklarinii cokk dikkatlii okudumm guzelimm.. bak sen bu olayi n kadar unutmaya calissanda bu seninn icinii kemirirr tiki bir kur agacii nasill yavas yavas kemiriyosa bu soruu kafanda hep olur ve olan sana olurr su ann iki fikrim varr

1.kadininn cep tel. dokumanlari ne kadar konusulmuus edilmis diyee
2.unutmus gii yapp ama hepp takip altina all ona yeniden guvendiginii hissettir ama asla guvenmesüprizzzzzama hep takip te oll cepp tell ile ilgilenmiyomus gibi yap ama her firsatti degerlendirr. onuu boss birakk ama takip ett bakalimm bunu 1 ay kadar yapp
ilk once ona deki: sana inannabilmem icinn sadece 1 sey istiyoruum onuda yapp sana daima inanacagimm ve bu konuyu kapatacagim de ve dokumanlari iste kadininn okk.....
ama sunuda gozz onune all hoslanmadigin biseyle karsilastigindaa ne yapacaginii bilerekk buna kalkis canimm biliyorumm senin icicnn cokk zor gunlerr ama ian herseyy gececekk hic olmazsa bunlarii yaparsann soru kalmicak kafanda . kendine iyibakk :1hug:

eğer boşanmayacaksanız bence eşinizden gizli ve konuşmayarak böle devam edin haberi olmadan boşanma davası açın en azından gözünü korkutun isterseniz yine boşanmayın

yakalanan adam 'kadın pesımı bırakmıyor'

yakalanan kadın' kocan pesımı bırakmıyor'der

ama yasanan olay resmen anlasmalı konusma bence ınanmıs gıbı yap el altından takıp et ve savcılıga basvur butun telefon gırıs cıkıslarını ıncele..

onların anlattıklarına ınanma sen kendıne ıspatla olayı..

bısey yokta dogruysa dedıklerı ne ala

ama degılse en azından ona gore onune bakarsın..

allah yardımcın olsun canım..

Son düzenleme:
zor bi durum evladın var bosanmakta çözüm dil sen hala seviyosun belli ama köpek gibi süründür kocanı yatakları ayır yemek falan yapma onunla ilgilenme konusma zehir et hayatı bak nasıl oluyomuş.

Konuyu ilk başından beri takip ediyorum. Son duruma göre bence eşinizde, arkadaşınızda dürüst değil.
Sizi inandırmak için gereken düzen kurulmuş, bu bayandan rahatsız olsaydı zaten aynı işyerine aldırmazdı.
Bunlara inanmış görünüp, olaydan iyice emin olmalısınız. En hatalı olanda eşiniz bu durumda. Kendisini
istese geri çekebileceği bir duruma dahil olduğu için.
Okudukça çıkardığım sonuş bu ama hala bana karışık geliyor pekçok şey.

Hadi eşiniz uydurdu bu senaryoyu da siz nasıl inandınız yok kocamın peşindeymiş de yok bilmem ne....
kusura bakmayın ama arkadaslar ben bu konularda büyük konuşurum böylesine inanan dahası inanmak isteyenler daha cok aldatılır ..
ben kocam adı altında sahte bir limana sıgınacagıma üç kuruşla yetinir babamdan kalan evime dönerdim ölürdüm de o adamın yatagına girmez evinde durmazdım ...

Hadi eşiniz uydurdu bu senaryoyu da siz nasıl inandınız yok kocamın peşindeymiş de yok bilmem ne....
kusura bakmayın ama arkadaslar ben bu konularda büyük konuşurum böylesine inanan dahası inanmak isteyenler daha cok aldatılır ..
ben kocam adı altında sahte bir limana sıgınacagıma üç kuruşla yetinir babamdan kalan evime dönerdim ölürdüm de o adamın yatagına girmez evinde durmazdım ...

pardon ama çok sert konuşmuşsunuz profilinizde bekar olduğunuz yazıyor sedefi anlamanızı bekleyemem sizden çünkü yıllardır nerdeyse çocukluğundan beri aynı insanla beraber ve küçücük bir yavrusu var karar verirken sadece kendisini düşünemez konuşurken çeker giderim demek kolay ama hayatın içindeyken bu kadar cesaretli olamazsınız bence sedefin şartlarında

sedefçim sen esini çok sevdiğin ayrılmak istemediğin için çaresizliğin sığınıp inanmayı tercih etmişsin ben tercihine saygı duyuyorum seni yargılamıyorum ama eşinin bu davranışları sana yalvarmamaları falan tamamen üste çıkmaya çalışmak bence buna kesinlikle izin verme kendini asla ama asla ezdirme herzaman karşısında yıkılmadığını göster kısaca onu duruşunla döv bu sayede utanır belki..böyle üzmez seni bir daha..dilerim bundan sonra hersey gönlünce olur ve unutmadan çaresiz olduğunu sakın eşine hissettirme...

pardon ama çok sert konuşmuşsunuz profilinizde bekar olduğunuz yazıyor sedefi anlamanızı bekleyemem sizden çünkü yıllardır nerdeyse çocukluğundan beri aynı insanla beraber ve küçücük bir yavrusu var karar verirken sadece kendisini düşünemez konuşurken çeker giderim demek kolay ama hayatın içindeyken bu kadar cesaretli olamazsınız bence sedefin şartlarında

Canım seni tebrik ediyorum ancak böyle anlatılır sedefin durumu

Senin yaşadıklarını kaç gündür takip ediyorum. Gerçekten çok acı bişey bu. Ama seni gözgöre göre kandırıyorlar bence. Boşanmayı göze alamamanı anlıyorum, çocuğun var, arkanda dayanağın yok ama bu yanlarına kar kalmasın ya, bişeyler yap. Bence şu an içlerinden ohh bize inandı sıyırdık diyorlar. Kendini pasif ve çaresiz gösterme, öyle olsan bile gösterme...tek önerim bu sana.

bence bumlar ağız birliği yapıyorlar
sen sen ol inanma
x arkadaşına bir mesaj çek bakalım kocana söyleyecek mi
o zaman anlarsın hala beraber olup olmadıklarını
beraberlerse kocana senin çektiğin mesajı söyleyecektir
mesaj çektiğin gün kocanı gözlenle bakalım davranışları nasıl olacak
o zaman görüşüp hala muhabbetleri devam ediyor mu anlarsın

Bu kadar kolay mı inanmak, yeniden güvenmek? Daha dün fiziksel yakınlaşma olmadığına dair Kurana el basamayıp oturup pişmanım affet diye ağlayan adam değilmiydi bahsettiğimiz adam? :uhm:
Telefon dökümlerini bile araştırmadan sadece söylenene inanmak.. Hele ki bu kadar itimatsızlık yaşatmışken sana ne kadar doğru? fisfisfis
Madem kocamdır çarem yok diyecektin neden bu kadar dedektifçilik yaptın? CADIARZU
Anlamadım anlamıyorum.. :sm_confused:

bence bumlar ağız birliği yapıyorlar
sen sen ol inanma
x arkadaşına bir mesaj çek bakalım kocana söyleyecek mi
o zaman anlarsın hala beraber olup olmadıklarını
beraberlerse kocana senin çektiğin mesajı söyleyecektir
mesaj çektiğin gün kocanı gözlenle bakalım davranışları nasıl olacak
o zaman görüşüp hala muhabbetleri devam ediyor mu anlarsın

en güzel anlama yontemi. bu.herseyi bildini neden boyle bir yalan soyleme geregi duydunu yaz yada ara sor. belki gene tongaya düşer.

Arkadaşının konuşmaları. Senin konuşup eve geldikten sonra ne konuştuğunuzu bile sormadan kocanın direk rahatladınmı demesi çok düşündürücü. Yani nerden biliyor kadının onun söylediği şeyleri doğruladığınıda bunun üzerine aklanmış gibi rahatladınmı diyor.
Neyse...
Sedef; yazılarından anladığım sende neyin ne olduğunun fazlasıyla farkındasın
ama biraz çaresizlik biraz mecburiyet ve birde masum bir yavrun var.
Bu şartlarda başa gelmeyince konuşması biraz kolay oluyor.
Ama canım benim sana diyeceğim bir daha üzülmemek için kocanın burnunu biraz sürtmen lazım
yani bu kadar çabuk normal hayata dönüp üste çıkmasına izin verme yüzüne vur. Hem suçlu hem güçlü nerdeyse kendini tamamen aklayıp haklı çıkartacak kendini çok pişkin.
daha farklı davran ve her zaman gözün üstünde olsun ve bunu fazlasıyla hissettir ona. Cesaret edemesin bir daha.
Hakkınızda hayırlısı

yakalanan adam 'kadın pesımı bırakmıyor'

yakalanan kadın' kocan pesımı bırakmıyor'der

ama yasanan olay resmen anlasmalı konusma bence ınanmıs gıbı yap el altından takıp et ve savcılıga basvur butun telefon gırıs cıkıslarını ıncele..

onların anlattıklarına ınanma sen kendıne ıspatla olayı..

bısey yokta dogruysa dedıklerı ne ala

ama degılse en azından ona gore onune bakarsın..

allah yardımcın olsun canım..

canım sana sonuna kadar katılıyorum hiç sıkılmadan merakla konuyu baştan okudum
ama dicek bişey bulamıyorum Allah yardımcın olsun sedefçim offff offffffffff Rabbim kimseye yaşatmasın şu aldatılma durumunu ya beni öldürsün ama aldatmasın ya

sedefcim aslinda kalbin coooooooooookkkkkk iyi anladi herseyi belliki inanmak istemissin zaten burnuna pis koku gelip olayi arastiran kadin icyuzunude iliklerine kadar anlamistir uzerine gitmeye gerek yok yavrun var haklisin herkez cesur olamaz bosanmayi goze almamanida anliyorum umarim esinin bu igrenc seruveni bu kadarda kalmistir gercekten bitirmistir belliki iyi vakit gecirirlerken tekerlege comak sokmussun birsure ara verdiler nefeslenmek icin ama sen yinede tetikte ol esin sokagin tadini o heyecani aldi insallah seytan durtmez suan inanmak istedigini duydun ve inandin tipik benim kocam yapmaz kadin sarkti esim dur dedi vay be adam kahraman ilan edicek kendini bulsa ama bu kadar yaziyi okudum o ikisinin tek bir lafina inanmadim tanimadan bilmeden gormeden dedim ya sen dogruyu biliyorsun Allah sana sabir sukunet guc sabir versin yardimcin olsun

bu saatte dışarıdan geldim okumadığım yerleri okudum sedefim herkes aynı düşüncede

ben şöle bi öneride bulunacaktım kocanın maaşı iyi.... sen sanırım boşanırsanız hayatla başa çıkamayacağından çekiniyorsun para yön,ünü düşünüyorsun yavruna nasıl bakacaksın boşanma davasında çocuğu ona verirlerse falan filan.....

bu kadar kadın okudu bu topiği bi avukat yok mu bu işi araştıracak bu durumda sedefe tanınacak hakları söyleyeeck naasıl bir yol izlerse daha haklı konumuna geçecek ona bakalım bence bilen sölesin bilmeyen soruştursun ben de soracağım en kısa zamanda bi avukata.....

hani bunları yazdım ama boşanırsanız kısmı için sedefim yarın daha kötü manzaralarla karşılaşırsın gözünün önüne olmadı ondan biraz da çok yakmadı seni her çıkar yolu bilmek lazım bence...

Son düzenleme:
Bana kalirsa sedef ayrilmayi düsünmüyor, herseyin üzerine bir sünger cekip devam edecek.

Ama sedef bence affetiysen bile, ona bunu cabuk belli etme, herseyi daha düsündügünü söyle, ve daha hic birsey icin karar vermedigini söyle, ayrica basi bos birakma, bana bu is biraz senaryo gibi geliyor sen dikatli ol, onlar bu sekilde sularin durulmasini saglamaya calisti sanki.

Karar senin ama dikkatli ol, takipde ol,

Ayrica madem kocan okadar yakisikli, seni onun yanina yakistiramiyorlar ozaman sende kendine daha fazla ceki düzen ver, stilini degistir yani ne bilim yap birseyler.

Allah yardimcin olsun.

X