eşimin arkadaşımla ilişkisi var

şunu unutmayın sedef,eşimi çok iyi tanıyorum diyorsunuz ama, 3 kere başka bir kadınla yemeğe çıktığını hissedememişsiniz. ve o da hiç belli etmemiş. demek ki bazı şeyleri saklama yeteneğine sahipmiş.

yapma be güzelim peki ne zamanmış zamanı ya birde sadece yanlış yaptım diyo sana davranışları tavırları nasıl peki?

sen bizden daha iyi tanıyorsun sonuçta canım...yani bence şimdilik unutmak en iyisi..en azından bir süre unutmuş gibi yap ama gözün üstlerinde olsun...ama iyicede kaptırma kendini her dk bi açık yakalamaya çalışmakla geçmez hayat yani akışına bırak bence..herkes ayrıl ya da ben olsam kesin bırakırdım demiş ama bence kadar kolay değil...birşeyler kolay elde edilmiyor..hadi sizin eşiniz yakalandı bir çok kişi aldatılıyor ama farketmiyor bile ee ha farketmişin devam etmişin ha farketmeden devam etmişsin...devam etmen onursuzluk değil...kendini toparla kendini iyi hisset ki güzel bir kadın olduunun farkına var sende...ben inanıyorum en azından inanmak istiyorm ki birşeyler düzelir...

yapma be güzelim peki ne zamanmış zamanı ya birde sadece yanlış yaptım diyo sana davranışları tavırları nasıl peki?

davranışlar aynı öyle aldatıpta pişman olmuş erkek gibi kur yapmalar filan yok daha önce nasılsa hala aynı.size yazmaya başlamadan önce dışarı çıktı .çıkarkende akşama bişey istiyomusun dedi..her cumartesi halı saha maçı var

diğer msjmda söylediğim gibi o zaman yapcak tek şey hayatına devam etmek ama sakın ipleri elinden bırakma ben inanıyorum eşin xkadınla devam edicektir görüşmeye tabi araya biraz zaman koyarak sen yinede temkinli davran keşke elimden daha fazlası gelse

meraba arkaaşlar ,psikolojik olarak çökmüş durumdayım ,neler yazdınız okumadım ama eminim desteklediniz beni biliyorum..olaylar oluyor sedef hemen gelip buraya yazıyor gibi yorumlar vardı daha önce ,evet yazıyorum başka yapacağım bişey yok çünkü,dört duvar ,eş yok dost yok ,ne yapabilirim bende sizin yorumlarınızı beklediğim için gelip yazıyorum yoksa aaaa bugünde bu olay oldu yarında şöyle olacak demeye gelmiyorum..biliyorum bi çok arkadaş merak etti , ne oldu diye ,evet öğlende görüştüm x bayanla ,artık ona arkadaşım demek bile istemiyorum benim için bitmiştir ,evet herşeyi anlattı suçun kendisine olduğunu eşim birgün bile benim isteğime devap vermedi ,çok dürüst bi kocan var ,sana bağlı seni seven biri ,evet yalan değil gönlüm kaydı ama aramızda hiçbişey olmadı inan buna ne duygusal ne fiziksel dedi..kendime yeni hayat kurucam biraz borçlarım var onlar bitene kadar çalışıp sonra istifa edicem,bu zaman zarfında da başka şubeye atama istiycem hayatınızdan çıkıcam dedi..tabi o bunları konuşurken ben aval aval dinlemedim,hakaretler ettim .dışarda görüştük evinde kavga çıkacağından korkmuş olmalıki dışarıda görüşelim dedi..
eşimle sabah etraflıca yine konuştuk,sen gelmeyeceksin ben yalnız gidicem dedim.bugün bu olayın çözülmesi gerek,kavga gürültü çıktım evden.neyse daha fazla uzatmıycam neticede neye inanacağımı şaşırdım..
yaklaşık 1 saat kadar konuştuk kadınla ,işte çok etkilenmiştim falan filan ayakları ,ettiğim hakaretlere ne desen haklısın demeler sinirlendim en son çektim geldim eve ,tek kelime konuşmadım eşimle ,o sadece rahatladın mı dedi,cevap vermedim..

Yanliz esin cok piskin bide rahatladin mi diye soruyor.Bence sen bu zamana kadar esine cok acik kart vermissin oda senin affedecegini ve onu terk etmeyecegini biliyor ve herseye ragmen hicbirsey yokmus gibi hayatina devam ediyor.
Bence cok yanlis yapiyorsun.Ona onu affedip affetmedigini dusunecegini soyle.Madem affedeceksin onun icinde bir kurt birak yani onu heran birakacaksin korkusu icinde olsun.Yoksa bu yaptiklarina inan surekli devam eder.
Bence sende gerceklerden korkuyorsun.Ne diyim Allah kolaylik versin...

siz inanmayı seçmişsiniz eşinize,
ne diyelim inşallah bidaha böyle şeyler yaşamazsın,
ama ben olsaydım aslaa inanmazdım:nazar:

adam bu halde bide seni bırakıp maça gitti pes yani ya sedef silkelen ve kendine gel evde hizmetini yapıyosun yemeği çamaşırı ütüsü çocukta var ondan senden af dilemiş bence eşinde arkadaşında hala seni ayakta uyutuyolar ya ben çatladım burda o adamıda kadınıda bi elime geöçirsem döverdim ya .

cnm inanma artık zaten sen inandığın için başına bunlar geldi bir kaç ay sonrada başka biri çıkar inan bana .ayrıca beni eşime yakıştırmıyolar eşime bide bana bakıyolar demişin kimseyi umursama kendinide hafife alma lütfen bir insanın doğallığı ve kalbi kadar önemli bişey yok yazdıklarından anlıyorumki iyi kalpli ve safsın.(yanlış anlama duruluk anlamında).bence sen biraz kendine güven insanların senin hakkındaki düşüncelerini umursama.eşine bakan olduğundada şöyle bir alayla bak onlara bakın benim yanımda der gibi.bunları yazıyorum çünkü sen eşinden ayrılmayacaksın belli.

madem eşiniz masumdu da neden kurana el bas dediğinizde basamam dedi burda fiziksel bişeyler yaşandığını düşünmememişmiydik şimdide o kadın bana aşıktı ben bişey yapmadım demiş bunların arasında çelişki çok canım ama sen inanmak istediğine inanmışsın seini adına çok üzücü bir durum allah yardımcın olsun

Sedefcim, telefon dokumunu istemelisin bence esinden. Ben bu isin bu kadarcik oldugunu sanmiyorum.

simdi daha rahat gorusecekler. arkadasin olacak senin kocani elinden alip, seni gozden cikarmis bile. ve onun icin farkeden bir sey yok. herseyi ustune alir iliskileri devam eder.

Esine de soyle bence isten cikarma olursa yok borcum var vs vs dinlemesin, cikarttirsin.

Peki esin neden Kur'an'a el basmamis. Oteki kadinla neler yasamis. baska baska kadinlar da olmus mu?

Eger canim bu kadar cabuk olayin pesini birakip boyleymis dersen inan hep yapar. cunku oh ne kolay siyrildim olur. bence cok kolay siyrildilar.

sakın konuyu kapatma...canım onu birkaç zaman süründür. sana yakıştıramadım beklemiyorum o yüzden şaşırdım de rencide et..
ben seni gözümde fazla büyütmüşüm benimle bir ömür geçirmek istiyorsun sandım sana yetiyorum sanmıştım de...
aynı şeyi ben yapsam itiraf etsem sen nasıl karşılsardın nasıl kapanır sonuçlanırdı konu söyle ona göre davranayım yardım et bana de. bakalım ne cevap verecek.

arkadsının borcu falan diye iyi niyet göstermeye sakın kalkmayın sakın canım ne malüm borcu olduğu varsa bile sizin aile düzeninize göz dikmeden önce düşünseydi.
ayrıca diğer bayan kim? ne iş yapıyor nerden bulmuş?
diğer bayanı arkadsınız da biliyor mu?

hala hayatınızda olmak istiyorsa segisini kanıtlasın bunu ondan isteyin. birşeyler yapsın.
artık gazeteye mi ilan verir aşkını bilboardlara mı yazar yemeklere mi götürür onun bileceği iş...
ama hazmetmeyin lütfen.
:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
gecmıs olsun canım

Son düzenleme:
telefon dökümlerini isteyemem ki kontürlü telefon kullanıyor ,

bak canim cikartiliyormus. esini bu sekilde de sikistirabilirsin gercegi ogrenmek icin. pazartesi gidip dokum isteyecegiz de. bidi bidi ederse kesin antattigi kadarinda cok fazlasi var. tamam gideriz derse de gidin blof yapiyor olabilir ki bilmiyorum canim ya sen daha iyi bilirsin hani burada cok okuduk boyle olyalri da ondan biraz kuskuluyuz. neler gorduk, ne kocalar...ne ihanetler, ne arkadaslar...

offf sedefcim sana ne diyeyim artık sölicek bişey kalmadı artık ya senin iyiliğin için bu kadar saf olma sonra yine üzülüceksin senin kocan bunca olaylardan sonra bence çok rahat seninlede ukala ukala konuşmalar seni bırakıp maça gitmeler bilmiyorum be güzelim ben hiç inanmıyorum onlara gelip gidip bişeyler yazıyorum belki biraz aklın başına gelir kusura bakma seni kırmak için sölemiyorum lütfen iyi düşün:Saruboceq:

belkide kadının yanındadır maç bahane.ciddiye alsaydı seni maç değil nefes bile alamazdı

kontörlü veya faturalı hiç farketmez. telefon kimin üzerine ise o gsm operatörünü arayıp bile telefonda ayrıntılı olarak görüşme saat ve sürelerini öğrenebiliyor. ben bir defasında çok kontörüm düşmüş diye turkcell i aradım. annemi o kadar çok aramışım ki adamlar tek tek döktüler o yüzden bence de döküm çıkarttır ben de inanmıyorum malesef. rahat görüşebilmek için kurgulanmış bir yalan sadece ama yine de sen bilirsin.

sedefciğim aklıma şimdi geldi eşin madem bukadından bunalmış yaptıklarındanda neden kendi şubesine aldırmış ki ???????????????????????????kafamçokkarıştı:uhm::uhm:

arkadaşım güsel bir kadın demişsin başlarda.düşün hem güzel hem yanlız yaşıyo hemde boşanmış bir kadın.ve eşin sana benim peşimi bırakmıyo deyip duruyo.madem öyle bir şey var akıllı ve kendinden emin bir adam tutar o arkadaşın olacak kadını kolundan eve getirir ve senle yüzleştirir. ne demek aynı şubeye aldırmak.seni neden işe sokmuyoda o kadını sokuyo.eşin yalan söylüyo bence ayrıca sende okadar kolay inanıyorsun ki.inan çocuğa anlatsam inanmaz.ne yapmışlarsa Allaha havale et ve en önemlisi gururunu ezdirme o iki insan müsvettesine..yasal hakların var senin.gidenin ardından el salla...

X