eşimin arkadaşımla ilişkisi var

sanırım bu olayı böylece kapatmaya ve unutmaya çalışacağım ,çaresizlik çok kötü bişeymiş ,itiraf eden bir kadın ,yapmadım inan diye yalvaran bir koca sanırım inanmaktan başka çözüm yok.ama güvenim çok sarsıldı ,üstelik itiraf edilen başka bir kadının varlığı .ardarda gelen ölümlerden sonra beni en çok yıkan şey bu oldu ..perişanım..

Gerçektende zor bir durum.senağlama

unutmaya çalış evet.ama inanma sakın.her söyledikleri yalan.seni zaten gözden çıkarmışlar

nasıl yani.sedefcim sonradan pişman olmazsın dimi iyi düşün.sonra daha çok üzülme.

Kadın o kadara kadar kocanın peşinde olacak kocanda istemiyo olacak kadın inadına ilişkimiz vardı derdi.Plan yapmışlar bu çok belli.Gerçekten ilişkileri olmamış olsaydı kadın reddedildiği için ilişkimiz var derdi.Ama asıl gerçeği nasıl ortaya çıkarabilirsin.Bankada olay olmuş demiş ya eşin bu izmir için adını yazdırınca eşin sildirmişte onun üzerine olay oldu demiş bu olayın doğruluğunu öğrenebilsen ya da bankada senin samimi olduğun biri yokmu kadın bunun üzerine gidiyorsa eşinde tersliyorsa başkalarının dikkatini çekebilir.Ama açıkçası yalan gibi geldi.

Sedefçim, eşinlede konuş bu son şansın bundan sonra gözüm üzerinde, anladığım anda bu iş biter, gözünün yaşına bakmam de. Ve gerçekten de bundan sonra gözünün üzerinde olduğunu ona hissettir canım. benneyaptımki

bence esinizle anlasmislar ben sanmiyorum ki bi kadin cikacak ben kocana asildim ama esasli adammis hic bana bakmadi bile diyecek...ya insanoglu hatali oldugu seyde bile kendini savunur ama bu bayan hatasi öyle böyle degil cikip ben yaptim evet diyor sonra isten ayrilirim diyor falan filan ya bu yalan ama sen zaten yapacak birseyim yok unutacam diyorum...
bence esinizle böyle bir anlasma yaptilar esiniz sizin gözünüzde aklanacak bu bayan hayatinizdan cikmis gibi olacak ama esinizle yine görüsecek...istifa ederim fialnda yalan yani su kriz ortaminda istifami edecek baska subeyede gecse esinizle görüsür bence böyle zaten kapamisniz sizde herseyi kabul etmisiniz inanmisiniz..valla bisey diyemiyorum

BOYLE kadınları alcaksın elıne azmı yersın cokmu bırde ıtıraf etmıs utanmadan yazık ya arkadasına ınsan boyle bırsey yapar mı

Ya tamam kadın da dogru soyluyo esınde dıyelım kı! Pekı neden sen farkedene kadar esın bu durumdan sana hıc bahsetmedı.En azından senı karsısına alıp da neden ''Senın arkadasının bana ılgısı oldugunu dusunuyorum'' demedı en azından?Sankı senın fark ettıgınden bu yana eger sorarsa aynı seylerı soyleyelım dıye bı seneryo yazılmıs ve bunu da sana bı guzel sergılemısler.Belkı de sende senaryo oldugunu dusunuyosun ama canının acımaması adına sankı reddedıyosun.Her ne karara varırsan var ama muhakkak dersını de ver.Hıc bı ınsan aldatılmayı konu ne olursa olsun haketmıyor...
Umarım hersey gonlunce olur ve bu donemı olabıldıgınce kolay atlatırsın.

sedefciğim sen bence inanmak istediğin için inandın aslında inanılmayacak ve sadece eşinle x kişinin planı bu bence onlar devam bile edecek.ben daha öncede dedim eğer eşinin anlattıklarını anlatırsa planlanmış eğer eşinin tersini bişey derse asıl gerçekler diye çünkü eşinden bukadar etkilenmiş sana rağmen ısrar etmişse kesinlikle iyice aranızın bozulması için dahada abartırdı durumu eşinin anlatmadıklarını anlatırdı ben hala kesinlikle inanmıyorum allah ikisinide iyi etsin allahlarından bulsunlar sanada allah yardım etsin cnm inan iki gündür çok üzüldüm ya.

Sedef'in hikayesi bize kimseye güvenmemiz gerektiğini bir kez daha pekiştirdi.Her zaman eşimiz de ,arkadaşımız da olsa temkinli olmalıyız.Ne kadınlar var evli erkeklere yanaşmaktan kaçınmayan.Sülük gibi yapışan.Böyle bir durumda erkek eşini önceden böyle bir durumun varlığından[ haberdar etmeli,ama işine gelmeyen,bu durumu kullanan erkekler sonra zeytinyağı gibi üste çıkar.Böyle tiplere kadın erkek fark etmez ''Yazıklar olsun'' diyorum.
Şu saatten sonra eşinize güvenin,hafızanızdakileri silin,diyemeyeceğim.Kontrolü elden bırakmayın,burnundan fitil fitil getirin onun.Görsün bakalım bir kadının canını yakmak nasıl oluyormuş?kötükedihüso

sedefcım hıkayenı bastan sona okudum.bırcok arkadasım gıbı bende anlastıklarına plan dahılınde bu işten en zararsız halde naasıl yırtarız diye düşündüklerı kanısındayım.herseyını paylasmak ısteyen vbır kadına bır erkegın hayır diyebılecegını sanmıyorum.erkek gercekten ya cok dindardır günahını vebalını düşünüp hayır der ,yada elıdır hayır der.eger kocan sana karsı gercekten dürüst olsaydı o adi kadının ilk yakınlasmasından sonra sana bunu anlatıp ondan uzak olmanı söyleseydı bu adam dürüst derdım.ama sen olayları anlayınca pişmanlıklar su üztüne cıktı nedense....ben olsam kocamda tel dökümanlarını ısterdım o kadın ne yazmıs kocan nasıl cvp vermıs...eger bunu içine sindirip devam edersen bu yasadıklarından cok daha buyuk seylern senı bekleyecegını unutma.....allahım yardımcın olsun.

Ya tamam kadın da dogru soyluyo esınde dıyelım kı! Pekı neden sen farkedene kadar esın bu durumdan sana hıc bahsetmedı.En azından senı karsısına alıp da neden ''Senın arkadasının bana ılgısı oldugunu dusunuyorum'' demedı en azından?Sankı senın fark ettıgınden bu yana eger sorarsa aynı seylerı soyleyelım dıye bı seneryo yazılmıs ve bunu da sana bı guzel sergılemısler.Belkı de sende senaryo oldugunu dusunuyosun ama canının acımaması adına sankı reddedıyosun.Her ne karara varırsan var ama muhakkak dersını de ver.Hıc bı ınsan aldatılmayı konu ne olursa olsun haketmıyor...
Umarım hersey gonlunce olur ve bu donemı olabıldıgınce kolay atlatırsın.

şu sözlerinize katılmamam mümkün değil. farzedelim ki,adamı bu kadın resmen taciz ediyor. ,rahatsız ediyor... tamamen sapık bir şekilde peşinde..
adam karısına demez mi. bak canım,bu arkadaşın bana böyle yapıyor.. sakın ha,görüşme,eve gelir falan. onu evimde görmek istemiyorum. sen,tabi haberin yok,çok doğal evimize davet edeceksin,yada o gelecek... ben onunla görüşmeni istemiyorum... çünkü bu kadın resmen beni taciz ediyor. tamamen kes iletişimini..demez mi..normali ve yapılması gereken, bu değil mi... peki arkadaşımız anlamasaydı..oh,ne ala memleket,bu kadın evlerine gidip gelmeyecek miydi.,sedef arkadaşıyla görüşmeye devam etmeyecek miydi...

Son düzenleyen: Moderatör:
sanırım bu olayı böylece kapatmaya ve unutmaya çalışacağım ,çaresizlik çok kötü bişeymiş ,itiraf eden bir kadın ,yapmadım inan diye yalvaran bir koca sanırım inanmaktan başka çözüm yok.ama güvenim çok sarsıldı ,üstelik itiraf edilen başka bir kadının varlığı .ardarda gelen ölümlerden sonra beni en çok yıkan şey bu oldu ..perişanım..
canım çok üzülüyorum sana ya o kadını elime alıp saçını başını yolasım geliyo seni anlıyorum ama ya canım kabul etmek bence yanlış tamam bebeğin var dayanıcak kimsen yok ama bu evlilik bitmiştir artık hiç bir zaman eskisi gibi olmicaksınız güven sarsıldı bir kere böylede hayat devam etmezki be gülüm tabiki karar senin ama o kadınla eşin çok güzel yazıp oynamışlar ve oynamayada devam edicekler yada o kadın olmasada başkaları olucak herşey gönlünce olsun canım:Saruboceq:

eşim çok bakımlı dikkat çekici ve yakışıklı bir adam ,her gittiğimiz ortamda gözler üzerine çevrilir.bende kendimce güzelim ama demek yakıştıramıyolar ki bi yere gittikmi bi ona bi bana bakıp fısıldaşan kadınlar görüyorum.bu beni çok üzüyor.hayatımın her evresinde eşimi kıskanmışımdır ama bu seferki kıskançlık değldi gerçekti ve bu beni çok acıtıyor.sende inanmamışsın ama inanmak istemişsin dediniz galiba öyle ,aslında kocamı çok iyi tanıyan biri olarak doğru söylediğini düşünüyorum ben onun utandığını ,sevindiğini ,üzüldüğünü , pişmanlığını hepsini bir bakışta anlarım,ama beni bu düşüncelere salan bi çok yalnışı oldu bunlardan biri de hayatımızda cinselliğin azalmasıydı ..

peki canım eşine söyledin mi ikiniz anlaşıp ağız birliği ettiniz aynı şeyi söylediniz...madem sana askıntı oluyor niye sana çamur atmıyor niye kendini öne atıyor ve sen bana niye gelip bu arkadaşından uzak dur demedin hiç diye sordun mu eşine canım?eğer sorduysan cevabu ne oldu?

Şimdi hatırladım 2 sene önce eşimin bir müşterisi eşimle birlikte olmak istemişti.Uzun sürelide değil bir seferlik.Eşim kovdu kadını birdahada iş yapmadı.Sonra banada anllattı.Kadını bende görmüştüm 1 2 sefer.Senin kocana asılan senin arkadaşın evine rahatlıkla girip çıkan biri.Gerçekten kocanın ilişkisi olmasaydı kadın bazı tekliflerde bulunduğu zaman gelip sana anlatırdı.İstemeyen adam o kadının evine gidip gelmesini eşine herşeyi anlatarak engellerdi diye düşünüyorum

eşim çok bakımlı dikkat çekici ve yakışıklı bir adam ,her gittiğimiz ortamda gözler üzerine çevrilir.bende kendimce güzelim ama demek yakıştıramıyolar ki bi yere gittikmi bi ona bi bana bakıp fısıldaşan kadınlar görüyorum.bu beni çok üzüyor.hayatımın her evresinde eşimi kıskanmışımdır ama bu seferki kıskançlık değldi gerçekti ve bu beni çok acıtıyor.sende inanmamışsın ama inanmak istemişsin dediniz galiba öyle ,aslında kocamı çok iyi tanıyan biri olarak doğru söylediğini düşünüyorum ben onun utandığını ,sevindiğini ,üzüldüğünü , pişmanlığını hepsini bir bakışta anlarım,ama beni bu düşüncelere salan bi çok yalnışı oldu bunlardan biri de hayatımızda cinselliğin azalmasıydı ..
canım o zaman yapıcak tek şeyin var hayatına devam ediceksin ama eğer eşine inanıyorsan bunu zamanla göstericektir zaten sana aranızdaki cinsel soğukluk falan geçicektir doğru söylüyosa tabi sende takip ediceksin nasıl bu olayda şüphelendiysen o zamanda anlarsın o zaman tekmeyi basarsın ne diyeyim senin yazdığına göre cvp yazdım ben tabikide kabul edip onunla aynı hayatı paylaşmazdım çocuğum olsa bile sen ona zaten inanmışsın çoktan biz ne desek boş sana canım allah yardımcın olsun

peki canım eşine söyledin mi ikiniz anlaşıp ağız birliği ettiniz aynı şeyi söylediniz...madem sana askıntı oluyor niye sana çamur atmıyor niye kendini öne atıyor ve sen bana niye gelip bu arkadaşından uzak dur demedin hiç diye sordun mu eşine canım?eğer sorduysan cevabu ne oldu?

birçok arkadaşım ağız birliği edip seni kandırmışlar dedi açıkcası bende önce öyle düşündüm fakat olayı birebir yaşayandım ve o suratlar karşımdaydı ,bir insan çok rahat anlayabilir doğrumu yalanmı heleki yıllardır tanıdığı bir kadın ve çocukluktan beraber olduğu bir adam ..
konuştum bu söylediklerinin hepsini sordum ona buraya tek tek ayrıntıları yazmadım ama inanın sordum..söylediği tek şey yalnış yaptım .söylemeliydim ama zamanı değildi diyor..

Bravo çok basit bir senaryo ile inandırmış sizi eşiniz.

X