eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Sedef cim başta böyle olur.ağlar sızlar kandırır.zaten tek o bayanla değil başka bayanlarle da ilişkisi olmuş olabilir.Sadece yemek falan değil yani.inanma.Hangi erkek bir bayanla sadece yemekle yetinir.seni kandırır bi şekilde.SONRA BİR BAKMIŞSIN Kİ SEN SUÇLU OLMUŞSUN.......
..

Ayrilamadim bi turlu bu konudan.
Cok uzuldum çok...
Suan nasildir kim bilir, biz burda neleri konusmuyoruz, hatta bosanma davasi açmis da babasindan kalan evi bile dusunuyoruz.
biraz sayfalari bos birakalim.
geldiginde daha fazla uzulmesin.
Neyi neden dusunuyorum, her ne kadar anlamasamda, kararina saygi duyup bekliyoruz iste.
umarim, gelismeler onun yanindan olur.

gurbaa prenses, delikız, my-babay, a.naz rumuzlu arkadaşlarıma aynen katılıyorum.anne babanın olmaması annenin kaç yaşında olursak olalım verdiği o sıcaklığın olmaması çok kötüüüüü,kocanın anne babanın yokluğunu unutturması gereken yerde haince aldatması anne babaya duyulan hasretin en acı taraflarıyla hissettirmesini yaşıyo arkadaşımız.Allah ona da bebeğine de kucak açsın güzel şeyler nasip etsin umutlar versin sedefin ve onun gibi olan herkesin.

anacığım 3 yıl önce 6 ay içinde ne olduğumuzu bile anlamadan karaciğer yetmezliğinden rahmetli oldu ..babacığımda aradan 2 ay geçmişti ki evde koltuğuna oturup çorabını giyecekken rahmetli oluyor..onlardan kalan evden 220 lira kira geliyor..eşim zaten 1600 maaş alıyo mesailerle 2000 e geliyo o da anca borç harç ,sitede oturuyoruz merkezi gaz aidat derken uçup gidiyo ..yani anlayacağınız maddi olarakta çok çok iyi değiliz..
bana destek olan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim ..ama iyi ama kötü yönde eleştiri ve yorumlar geldi hepiniz yine de sağolun..
evet henüz bişey yok tabi arayan soran ..ben ise yattım dinlendim biraz ,kızdan pek fırsat olmadı ama yinede biraz olsun düşündüm ve yine çıkamadım tabi işin içinden..

ama sineye cekme canım. kesinlille tavrını koy.yoksa boyle cok basın agrır.

vay cakal vay hedef sasirtmis gittigi sirkette bir kadinla yemek yemis mis bende kralice Elizabeth im ,resmen diger kadini korumaya gecmis Sedef kardesim bu adamin gozyasi timsah gozyaslari yeme sakin estikce altindan pis kokular cikiyor vallahi simdi ikisine birden girisivericem zaten utu yuzunden 25.sayfadan okumaya basladim

sedef hoşgeldin meraktayızz nasılsın canım

nasıl olayım be canım karmakarışık akşamı bekliyorum neler olacak hiç bilmiyorum.planlı bişeyim yok şu anda ..
ayrıca BEYAZ MELEK cim sanada saygım var canım inanılması güç değilmi ..benimde bunlar başıma gelmemiş olsaydı bende inanmakta güçlük çekebilirdim.umarımböyle bişey kimsenin başına gelmez..

sedef eşin gelince ne yapmayı düşünüyorsun
en azından bunu düşünmüşsür değilmi?

anacığım 3 yıl önce 6 ay içinde ne olduğumuzu bile anlamadan karaciğer yetmezliğinden rahmetli oldu ..babacığımda aradan 2 ay geçmişti ki evde koltuğuna oturup çorabını giyecekken rahmetli oluyor..onlardan kalan evden 220 lira kira geliyor..eşim zaten 1600 maaş alıyo mesailerle 2000 e geliyo o da anca borç harç ,sitede oturuyoruz merkezi gaz aidat derken uçup gidiyo ..yani anlayacağınız maddi olarakta çok çok iyi değiliz..
bana destek olan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim ..ama iyi ama kötü yönde eleştiri ve yorumlar geldi hepiniz yine de sağolun..
evet henüz bişey yok tabi arayan soran ..ben ise yattım dinlendim biraz ,kızdan pek fırsat olmadı ama yinede biraz olsun düşündüm ve yine çıkamadım tabi işin içinden..
[/QUOTE

işte bu kötü ama,ya oturup aldanmaya devam edeceksin maddiyattı,ona olan aşkını,bebeğinizi düşünüp boşanmayacaksın ,ya da kendini yaşını geleceğini gururunu bebeğinin güvensiz bir ortamda büyümemesi gerektiğini,mutlaka bir iş bulacağını ve tazminatla eşinden belli miktar para alabileceğini,eşinin seni kah etmediğini,onun sana değer ve sevgiye dair bir duygudan yoksunluğunu,ona yıllarını vermeyeceğini düşünüp boşanacaksın artı ve eksileri bir kağida yaz bence eksiler çoğalacağina eminim ve tüm bu eksileri kabullenip devam etmek de hem bebeğin hem senin için tehlikeli olabilir.

sedef neden aramıyorsun. ara ve sorsana artık. arkadaşım nedir pişmanlığın diye. hala nasıl duruyorsun... hiçmi merak etmiyorsun ne diyeceğini.

kayınvalide var kayınpeder de rahmetli
kayınvalidemde bursada oğlu ve geliniyle oturuyo 70 i geçkin

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun annecinle babacının
ama bu kadar rahatlık nedir hem senin arkadasınla ben çoktan yıkmıştım ortalığı koymustum tavrımı .. gelirinizle bu konuya bağlantısını pek anlayamadım fisfisfis

bu saate kadar nasıl ikisiyle de konuşmazsın inanamıyorum..
o kocan olacak adam da mı bütün gün aramadı seni..

bu sayfaya kadar okudum allah yardımcın olsun.sadece sunu merak edıyorum aksam esın geldıgınde normal davranır konuyla ılgılı bısey konusmazsa sende susacakmısın.yoksa dıger bayana msj attıgını ve onunda cevap verdıgını soylıcekmısın esıne.

sedef ben inanmadigimi belirtmistim anlatim sekilinin cok dogal,birsey olmamis gibi yazdigndandi ama net üzerinden sanirim bu kadar oluyor..
peki bu adam sessiz sessiz oturuyor böyle birsey olmus bu bence senin sessizliginden dolayi seni kandiracak ben bosan yada bosanma diyemem ama daha önceki sayfalarda bursaya gideceginde akrabalarin oldugunu yazmistin yani tabiki baskasinin evine siginamazsin ama yiende ayaklarim üstünde dururum demistin...belki ayrilmak zordur senin icin gidecegin kimse yok sanirim calismiyorsun ne yapacagini bilemeyebilirsin ama esine bence iyi bir dders vermelisin yani bu sekilde olmamali..beyefendi azicik anlasin yok sigara icecekmisin getir diyemsin sana ona hissettir gidecegini ve eger bu kisi arkadasinsa seni aldattigi kisi onunlada öyle bir konus ki isi gücü biraksin ceksin gitsin...ama tek demek istedigim pasif olma belkide bu sessiz durusun yüzünden kimse inanmak istemdi bu duruma biraz sesini cikarmalisin yoksa seni parmaklarinda oynatirlar ikisi

ya bide arkadas kestirip atamıyo herseyi cünkü annesi babasını kaybetmiş. aylık 200 geliri vra. belkide naparım ne ederim diye düsünüyo.

sedef birde herseye cevap yazmıyosun . mesela arkadasın biri benden oncede sormus. bu sate kadar eşin neden hiç aramadı sormadı.

Sedef'cim...
Yasadigin bu olay gerçekten çok uzucu ve yikici
ama ben sunu soylemek istiyorum, daha oncede yazdigim gibi...
Simdi oturup uzun uzun dusunuyorsun...ama neyi dusunuyorsun ??
Keske once gerçekleri ogrenseydin de ona gore dusunseydin.
Ben sadece bunu onermistim ki bence butun gerçekleri arkadasindan ogrenebilirdin kolayca cunku esinde oda korkak insanlar kanimca.
Hani ogrenseydin gerçekleri de ondan sonra oturup ne yapiyim ben simdi diye dusunseydin
cunku suan sadece beynini yoruyorsun.

bu sayfaya kadar okudum allah yardımcın olsun.sadece sunu merak edıyorum aksam esın geldıgınde normal davranır konuyla ılgılı bısey konusmazsa sende susacakmısın.yoksa dıger bayana msj attıgını ve onunda cevap verdıgını soylıcekmısın esıne.

söylemeyi düşünüyorum

bu arada lady arkadaşım gelir mevzusunun konuyla ilgisi yok demişsin sanırım sen sadece benim yazdıklarımı okuyorsun.arkadaşlar sordu maddi açıdan ne durumdasın.ayrılacak olsan geçinebilecekmisin diye o yüzden yazdım..bir arkadaşta yazının rengini neden kırmızı yapıyorsun demiş yani buna cevap bile veremeyeceğim bu kadar ayrıntıya takılma niye anlamıyorum,illaki birşey bulup ordan ilerleme çabası ve konuyu dağıtma çabası niye..

sedef bir önceki sayfada yazdım ama görmedin sanırım

eşin akşama eve gelince ne yapmayı düşünüyorsun
bunu düşünmüşsündür en azından değilmi?

lütfen bir cevap ver

X