eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Yeni gelenler için konunun özetini yapıyorum kıymetimi bilin..

Sedef, kocası ve arkadaşından şüpheleniyordu..Ama elinde somut deliller yoktu..

Ve dün akşam kocasına şüphelerinden bahsetti ve kocası da aldattığını kabul etti..

Ardından bu sabah Sedef; arkadaşına yıkıcı bir mesaj çekti ve arkadaşı da olayı kabul etti..

Bundan sonra Sedef ne yapmalı?

Bence bekleme moduna geçmeli..[/
B]

Olayın kadın kahramanı ben olsaydım beklemek ne demek, ikisininde anasından emdiklerini burunlarından getirtirdim. Bu kadar sakinlik garip ya.

Sedef kendine gel allasen ya, niye ikisininde başlarına o bankayı yıkmıyorsun. Niye ortalığı ayağa kaldırmıyorsun. Niye yem durumundasın şu anda. Niye???

Bence aramalısın hem eşin hem arkadaşın tarafından aldatıldın.Senin evliliğin senin gururun söz konusu.Bunun hesabını ikisindende sormalısın.Benim başıma böyle birşey gelse gidip o bankayı başlarına yıkmıştım.Rezillikse rezillik.Sana böyle yap diyemem ama bu yaptıklarını yanlarına bırakma

vallahi bi çok yorum var ,sakinsin ,rahatsın , arama , ara , devam et ,boşan ,vur tekmeyi gibi.bunların hepsini bir araya topladığımda bir sonuca varamıyorum..

vallahi bi çok yorum var ,sakinsin ,rahatsın , arama , ara , devam et ,boşan ,vur tekmeyi gibi.bunların hepsini bir araya topladığımda bir sonuca varamıyorum..

sen de
haklısın bacım içinden ne geliyorsa onu yap

Herhalde..
Aslında kocası çok uyanık..O arkadaşı ile değil de başkası ile masumane birkaç yemeğe çıktığını söylerek, va ağlayıp sızlayarak hedef şaşırttı aklı sıra..

Ama bilmiyor ki sedef in arkasında KK var..

Tabi kız arkadaş, lapin gibi atlayıp olayı kabul etti.

Bence onlar şimdi tartışıyorlar ikisi.

Eşi , kadına ''neden inkar etmedin, ben başka kadınla 1-2 yemek yedik deyip olayı bağladım, sen mahvettin'' diyor..

tı tı tı :1no2:
kadının işine geldi tabi ohh bunlar boşanır kocası bana kalır diyor
herifte gönül eğlendiriyor işte o kadına güvenir mi hiç
tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü tükkanıdır
ama tükkan yerinde dururmu her zaman orası meçhul :kahve:

sedef,,,,,,,,,,
peki ,,,senin hiç mi arkadaşın yok...yada bu siteyi nasıl buldun....
bu sitede kimseyi tanımıyorsun....kimseyle bi paylaşımda bulunmadın daha önce ..........
nasıl olupta siteye ilk bu kadar büyük bi sorunla açılış yapma cesaretini gösterdin tebrikler........
pekii bu siteyi herkez okuyo.........
peki ya ben veya burdan bi başka arkadaş x kişi isek..........................
bunu hiç düşün dün müüüüüüüüüüüüüüüüüüü
canım anlattım ya bu konu için üye oldum. bu konu uzun zamandır beynimi kurcalıyor zaten.bugün anladım yarın siteye üye olup anlattım değilki .zaten çözüm yolları arıyordum ..derdimi birde nette anlatmayı düşündüm fikir olur diye sonra aradım burayı buldum ve üye oldum..
arkadaşım var tabi ama anlatamadım işte sadece birtek arkadaşım biliyor..

ya ben bır sey sorucam...aldatma devam edıyormuymus....
halen saklı gızlı görüşüyorlarmı....
:uhm::uhm:

:1shok::1shok::1shok::1shok:
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:
kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
Canım çok zor biri durum yaaa
Ne kadar kötü olduğunu tahmin edebiliyorum ama aklıma bişey gelmedi yaaa
Çok sinirlendim sadecekötükedihüso
Arkadaşım eşimle yakınlaşacak kadar o.......ysa eşime diyecek laf bulamazdım galiba
Yüzüne tükürürüm her ikisinindeeeekötükedihüso

sedefim yavrucum
bu adam seni çok mu ezdi?
çok mu aşıksın?
hazmedemiyo kabullenemiyo musun?
yoksa iyice ortaya cıkarsa kalamam onunla evli, ailemin yanına da dönemem, kendi ayaklarımın üstünde durmam da imkansız diyip o yüzden mi bu kadar pasifsin?

nedir Allah aşkına bu halinin sebebi?
şokta mısın?
gel bi çimdikliyim ben seni
yavrum adam aldatti seni en yakın arkadaşınla ya
kuzunun dedigi gibi
niye yıkmadın dün akşam ortalıgı?
yada sabah o ucuz arkadaşından o mesajı aldıgında niye solugu bankada almadın rezil etmedin kepazeleri cihani aleme?

Birde şu ayağına sigara götürmeni anlayamadım.Sana itiraf ettiği anda kafasını gözünü yaracağına teskin edermiş gibi sigarasını götürüyorsun.Herkesin tepkisi farklıdır ama bu kadarıda olmaz be arkadaşım.Bu kadar şeyi öğrendikten sonra sakin sakin durma.Durma ki bu yedikleri halt yanlarına kalmasın

ben size diyim ararsa o arkadaşı olan bayanı ne söyliyeceğini :nazar:

evet canım biliyodum onların görüştüklerini ( kocasının söylediği müşteri olan bayan) ama sana söyleyemedim affet beni :nazar:

belkide gerçektende doğru bu aralarında birşey yok :nazar:

Beklemekmi...ben olsam herhalde bu kadar emin oldukdan sonra
bir saniye bile duramazdim yerimde...
Mutlaka biseyler yapardim....
olmadi direk Bankaya gider orayi
baslarina yikar olay cikarirdim herhalde...
Ikisinide orda rezil eder yerin dibine sokardim...

Ayrica arkadaslar yeni üye oldunda tanimadigin insanlara nasil
anlatiyorsun bunlari felan diyorsunuz...
Ben olsam bende ilk olarak tanimadigim ve görmedigim birilerine anlatmayi
tercih ederdim böyle bir durumda....

canım yaşadıkların çok zor allah yardımcın olsun.....

ama ne bilim ben senin yerinde olsam sana boşan demiyorum ama bir süreliğinede olsa o evden uzaklaşsan yani bebeğinide alıp annen, kız kardeşin, dayın, amcan, teyzen ne bilim kimin varsı sana yardımcı olabilecik bir müddet onların yanında kalsan daha iyi olmazmı..... yani yine akşam eşin eve gelecek yine yüz yüze geleceksiniz, gene hiçbirşey olmamış gibi davranacak çünkü sen dün akşamdan beri tepki vermeyince herşeyi kabullenmiş görünüyorsun onun gözünde hatta senin dahada gönlünü almak için bu akşam eve bir çiçekle yada sürprizle gelebilir..... topla birkaç eşyanı hazırla çantanı bir yakının yanına git oda anlasın durumun ciddeyetini.... ha arkadaşınla aldatmış yada bir hayat kadınıyla yada ne bilim bir başkasıyla ne farkederki sonuçta aldatmış oluyor her halukarda o yüzden iyi bir ders ver senide göremesin evladınıda burnu sürtsün biraz.....

Herhalde..
Aslında kocası çok uyanık..O arkadaşı ile değil de başkası ile masumane birkaç yemeğe çıktığını söylerek, va ağlayıp sızlayarak hedef şaşırttı aklı sıra..

Ama bilmiyor ki sedef in arkasında KK var..

Tabi kız arkadaş, lapin gibi atlayıp olayı kabul etti.

Bence onlar şimdi tartışıyorlar ikisi.

Eşi , kadına ''neden inkar etmedin, ben başka kadınla 1-2 yemek yedik deyip olayı bağladım, sen mahvettin'' diyor..

Aynen katılıyorum. Bu kadar uyanık olan adam başka bir planla daha gelir . Sabah böyle bir yalan söylesi pişmanlığından yada seni kaybetmek istememesinden çok sevgilisiyle ilişkilerini örtbas ederek kaldığı yerden devam edeceğini gösterir.
başka bir kadınla değilde arkadaşınlada sadece yemek yediğini söyleyebilirdi. Ama onun olduğunu gizledi
CADIARZU

Ayrıca tamam aramasın gitmesin onlar peşinden gelsin diyorsunuzda hiç birşey yapmadanda durulmazki. Akşam eve gelmesini bekliyecek. sonra konuşacaklar yine pişmanım vallahi billahi diyecek eee sonra.

belki de gerçekten başka kadınla ilişkisi var ve arkadaşında biliyordu sana söylemedi diye üzgünüm falan dedi sen arayınca...

ikisini de karşına al konuş o zaman :uhm:

sedef bence aynı anda ikisiyle birden konuş karşılaştır yani onları konuştuklarını mutlaka birinden birisi falso verir

ilonacım dediğin gibi olacağını sanmam ..eğer öyle bişeyi konuşup kararlaştıracaklarsa neden pişmanım konuşucaz dedi,üzgünüm derdi hani benden sakladığı için insan üzgün olur değilmi pişmanım demez ..

arayın sorun o zaman,neye pişmanmış bakalım. pişmanım dedin ,bana açıklarmısın ne demek istedin deyin de,,şu bilinmezlikten hepimizi kurtarın...

sedefcim bişey soracağım.artık herşey netlik kazandığına göre duyguların nedir güzelim...nasıl bir yol izleyeceksin.olan olmuş zaten.asıl bundan sonra napacaksın???

X