eşimin arkadaşımla ilişkisi var

ben sizi anlıyorum sedef hanım.. insan başına gelince öyle bir sabır sakinlik çöküverirki..

eliniz ayağınız tutmaz olur.. ne yapsam doğrusu olur nasıl çıkar yol bulurum die tek başına bir anne elbette böyle davranabilir. bence gayet olağan..
insan başına gelmeden anlamıyor. belki bir anda öğrensen yakalasan çıldırırsın.. ama..
siz zaten tahmin ediyordunuz. bu olaya hazırlıklıydınız. herşeyi birazda olsa düşünmüştünüz. sonra siteye konu açıp farklı bakış açıları öğrenmek istediniz.
insan ne kadar hırçın olsada böle bir olayda kırılmışlığın verdiği sıkıntıyla ciddi tepkiler veremiyor.
onu bir bayanla bassaydınız tepkiniz belki cinayet işleyecek kadar delice olabilirdi. ama siz yavaş yaaş alışarak öğrendiniz. o yüzden bu denli olgun güçlü duruyorsunuz bence..

Son düzenleme:
sedefcim allah yardımcın olsun canım.burada cevaplarını takip ediyor olucam umarım yanılırız.akşam eşin ne diyecek bakalım.arkadaşınla da konuş mutlaka.

Allah kimseyi perisan etmesin cok uzuldum canim. bu zamanda kimseye guvenmeyecen

pardon kusura bakma :teselli:
eşinizin geliri ilgilendirmezki bundan sonraki sizin gelir ilgilendirir 220 ile ne geçindirebilirsiniz ki :sm_confused:

Canim eger esinin aldattigini ispat ederse zaten herseyi alir adamdan.Tazminat baglanir.Insallah bosanmaz ama bosanirsa oyle kolay degil parasiz birakmak cocuk var.
SEDEFcim bu arada aklima gelmisken yazayim.Esinin hangi bayanla birlikte oldugunun tek kaniti cep telinin dokumu.Kimlerle konustugunu cok rahat anlarsin.Onlar istedikleri kadar senaryo yazsinlar.

Canim eger esinin aldattigini ispat ederse zaten herseyi alir adamdan.Tazminat baglanir.Insallah bosanmaz ama bosanirsa oyle kolay degil parasiz birakmak cocuk var.
SEDEFcim bu arada aklima gelmisken yazayim.Esinin hangi bayanla birlikte oldugunun tek kaniti cep telinin dokumu.Kimlerle konustugunu cok rahat anlarsin.Onlar istedikleri kadar senaryo yazsinlar.
onlar zaten aynı iş yerinde çaışıyor. yani telefonla konuşmalarına pek gerek yok ki..

ayrıca iş konuşmasıydı diyebilirler.:KK43:

Canim ayni is yerinde calisiyorlar. kesin ne diyeceklerini konusmuslardir sen ne kadar pismanim dedi desen bile, kadin itiraf etse daha kotu. muhtemelen esinin diger iliskisini bildigini ama sana soylemedigini o yuzden o mesaji yazdigini soyleyecektir. inkar edecekler.

bu olay sicagi sicagina onlar gorusmeden halledilmeliydi. bence yuzlestirme. ayri ayri konus. ama o boyle demedi de. aciklarini ara.

bilmiyorum ya, Allah yardimcin olsun ama su anda esin iliskisi oldugunu iddia etse bile o kadinla olmadigini soyleyecektir israrla. ispat edemezsin.

telefon dokumunu isteyebilirsin.

bende bir ben merak ettim senıyordum
yüzleşme ne oldu ki acep:KK43:(
gerçi ne farkederki bir kere yapan gene yapar
yapmasa bile güven olmadıktan sonra nereye kadar sürüklersinki sende ilişkini:KK43:(

Ya cok üzücü seyler olmus,
ama bence sen böyle bir cevaba hazir degildin, konuyu yeni actiginda demistim sana hazirsan karistir,

böyle seyleri duymak kötü olsa gerek.

Gecmis olsun.

Ama bencede kadina sabah msj attikdan sonra onun verdigi o cevaba bi arasaydin, sicagi sicagina ondan o cevabi alsaydin keske.

Neyse olan olmus umarim herseyi oldugu gibi ögrenirsin.

Sonra ne yapmayi düsünüyorsun????

Allah yardimcin olsun.

Kocandan ayrilmayipda onunla beraber kalmakdan yana olsan bile,
önce bi ayril baska yere git, senin pesinden biraz kossun yoksa bunun üzerine kendilginden oturup kalirsan ona cok büyük bir rahatlik vermis olursun, biraz savassin senin icin.

onlar zaten aynı iş yerinde çaışıyor. yani telefonla konuşmalarına pek gerek yok ki..

ayrıca iş konuşmasıydı diyebilirler.:KK43:

Ayni isyerinde olsa bile insan haftasonlari aksamlari mutlaka arar,mesaj ceker.Bankada calisiyorlar yani onlar ozel seyleri orda konusamaz.Muhtemelen basbasa konusmalari yaptiklari cep konusmalari olmustur.Hayirlisi olsun.

Senorya diyenler yalan diyenler sayfanin sonunda halla takip edip yazmissiniz..
demekki hosunuza gidiyor eger hosunuza gidiyorsa niye sikayet ediyorsunuz az cikin aradan
coook merak ediyorsaniz arada gelin sonuca bakinnn
eger dogruysa siz bide kizi yalancilikla suclayip dahacok baski yapiyorsunuz..
sanalda olsa bu site farkli ..kirmayalimmm birbirimizi..

sedef sana ilk basta yazmistim takip et diye sabredemedin..
simdi kocaanda arkadasinda seni kandirip asil senoryayi onlar yazacak..

Son düzenleme:
sedefçim birazcık cesur olsan nasıl üstünlük kazanacağını görürsün allah yardımcın olsun cnm

Konu nerelere gitmiş ya ben en son dün akşam eşin masum sanmıştım..
burdan da sunu anlıyoruz bir kadın mutlaka anlıyor hissediyor aldatıldıgını...erkekler de bu işi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar..
ama yalan konusunda adam bir numaraymış bence..sabır diliyorum umarım affedebilir kalbin ..

kadınlar herşeyi hisseder canım
iyiki sezgilerimiz çok kuvvetli
yoksa sazan gibi yaşar dururduk

belki de adamı bırakıp gitmiştir yook yok pek ihtimal vermiyorum

Adami birakip giecegini sanmiyorum, sakin bir yapiya sahip, bencede adam bugün tam bir senaryo kurup öyle cikacak sedefin karsina.

saatlerdir haber yok sanirim...
insallah hersey yolundadir ya...
her catinin altinda bambaska yasamlar var...
Allah yardimcisi olsun

Kuzey amma temizlik yapmış mesajlarda delikafadulden

kızlar sedefle ilgili son durum nedir çok merak ediyorum

Durum yok sedef kayıp belki gelir belki gelmez lyerimseniben

off yaa inşallah kötü şeyler olmaz herşey yolundadır inanın sanki çok yakın arkadaşım gibi düşünüyorum...:1no2:

X