Eşimin annesinin umursamazlığı

Böyle bir beklentim olduğu için yazmadım evliliğimizde o kadar çok müdahaleleri oldu ki boşanma durumunda birden ellerini ayaklarını çekmeleri garip geldi öyle insanlar değiller çünkü
Artık nasıl ınsanlar oldukları sızı ne ilgilendiriyor, almıssınız bir karar, yolunuza bakın

Terbiyesizleşmeyin,size hususi olarak açıkladığım halde anlamamakta direniyorsunuz. Kimsenin barışın demesine gerek yok kendi kararlarımı alırken kimseden yardım almadım boşanmayı da isteyen benim ve oldukça kararlıyım emin olun. Sadece aile olduğumuzu düşünmüştüm ve o yüzden sadece geçmiş olsun denmesini bekledim

Yeteri kadar burnunu sürtemedim diyorsunuz yanı, neyse siz valizinizi toplayın, bir kac güne özür diler barıs cubugu yakarsınız:) Gideri olan hiç bir yuva dagılmasın fakat evlilikle evciligi karıstıranlar da sundan bundan fayda gelmeyeceğini bilsin

Bakın yukarıda bır üye yazmış, Ö.üz ölür ortaklık ayrılır, bu kadar. Vaktı zamanında denir o sözler, siz annenıze kadar sevdiniz mi de o sizi kızı gibi sevsin? Sahsen annemden daha cok yakınlık gosteren konusan kv annemin tırnagı olamaz yine de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…