Eşimin annesine olan düşkünlüğü

Konu biter mi kaynanalarda? Kocasıyla kavga ediyor telefonda oğluna dert yanıyor bu sefer adamı babasına karşı kışkırtıyor. Aşırı yanlış bir durum bi keresinde kaynanam evi terk etmiş kocamı arıyor ağlıyor falan bu da annesinden yana diyorum babanı da dinle tek taraflı olmaz. Babası o kadar rahatsız etmiyor bizi. Esim de dedi annesine eve dön diye yüzüne kapattı günlerce konuşmadı hep o haklı görülsün istiyor aşırı alıngan ve iğrenç biri
Asla bitmiyor bizimki dıdısının dıdısına kadar anlatıyor şunun gelinin kardeşinin görümcesinin yengesi boşanıyormuş .. şunla şu kavga etmişler araları bozulmuş . Şu babası ile tartışmış sonra baban şöyle deden şöyle yani yok asla bitmiyor yeğeninin sevgilisine kadar anlatıyor çenesi düşük

Kadın da oğlunu bildiği için saklı gizli yapiyor yapacağını yazıklar olsun ya o zaman yazdığım son maddeyi iptal edelim ama ilk 3 ünü muhakkak uygulayın sık sık gitmeyin gidince de asla yardım etmeyin ev mutfak işlerine iyilik yapsan da görülmüyor bari yapma
Evet gerçekten yapmayı bıraktım zaten bırakınca daha da kötü oldum öbür yaptıklarım da boşa gitti yani 😅

MEsafenizi koruyun, esinize de kayinvalidenizle olan sorunlardan bahsetmeyin, siz söyledikce annesi yücelir siz düsersiniz... O yüzden kadin yokmus gibi davranmaya calisin, istemediginiz hic birseyide yapmayin. Kendi isleriniz olsun, basiniz agrisi, misafiriniz geliyor olsun, randevunuz olsun, hep bir bahane üretin... ama esinize kayinvalidenizi sikayet etmeyin, anca kendisi görürse yaptiklarini anlar, siz söyledikce daha da körlesir gözü, siz uyduruyor ve paranoyak olan kisi olursunuz einize göre. Benim esimde inannin annesine tapiyor, annesiyle alakali kötü birsey degil de, misal gecen sefer anenn icin ise gitmedim dedigimde sanki kadina küpfretmisim gibi bi olaylar bi olaylar... yani tarafsiz normal birsey söyleyince bile sanki kadina hakaret ediyorum gibi davraniyor.... o yüzden kendinizi yipratmayin, mesafenizi koruyun, esinize de yasitmayin, yada gemileri yakmak isterseniz ben senin annenle yapamiyorum diyip ayrilin... ama esinizi seviyorsaniz, iliskinizi yürütmek istiyorsaniz size benim kendi tavsiyem bu...
Eşimi seviyorum şu an hamileyim gerçekten ailem yuvam olsun istiyorum onun da beni gerçekten sevdiğini ve istediğini biliyorum ama annesi konusunda neden böyle davrandığına anlam veremiyorum ayrılmakta çözüm değil gerçekten bilmiyorum

MEsafenizi koruyun, esinize de kayinvalidenizle olan sorunlardan bahsetmeyin, siz söyledikce annesi yücelir siz düsersiniz... O yüzden kadin yokmus gibi davranmaya calisin, istemediginiz hic birseyide yapmayin. Kendi isleriniz olsun, basiniz agrisi, misafiriniz geliyor olsun, randevunuz olsun, hep bir bahane üretin... ama esinize kayinvalidenizi sikayet etmeyin, anca kendisi görürse yaptiklarini anlar, siz söyledikce daha da körlesir gözü, siz uyduruyor ve paranoyak olan kisi olursunuz einize göre. Benim esimde inannin annesine tapiyor, annesiyle alakali kötü birsey degil de, misal gecen sefer anenn icin ise gitmedim dedigimde sanki kadina küpfretmisim gibi bi olaylar bi olaylar... yani tarafsiz normal birsey söyleyince bile sanki kadina hakaret ediyorum gibi davraniyor.... o yüzden kendinizi yipratmayin, mesafenizi koruyun, esinize de yasitmayin, yada gemileri yakmak isterseniz ben senin annenle yapamiyorum diyip ayrilin... ama esinizi seviyorsaniz, iliskinizi yürütmek istiyorsaniz size benim kendi tavsiyem bu...
Eşimi seviyorum şu an hamileyim gerçekten ailem yuvam olsun istiyorum onun da beni gerçekten sevdiğini ve istediğini biliyorum ama annesi konusunda neden böyle davrandığına anlam veremiyorum ayrılmakta çözüm değil gerçekten bilmiyorum

Pes valla bazı yorumları okuyunca şok oldum.Kayinvalide zorbalığını desteklemişler konu sahibine inanmayıp.Sanki bu tarz şeyler hiç yaşanmıyor böyle kayinvalide ve eş modeli hiç yok bu hayatta.Bu kadıncağız hep sallamış,hayal ürünü hepsi.Canimin içi,rest cekeceksin.Gerekirse o da senin ailenle gorusmesin,boşver görüşmezse görüşmesin,ya ailesine ,sana sahip çıkacak,ya da gidip anasıyla yaşayacak.
Yok böyleleri senden de vazgeçmez ama böyle sürüncemde bırakır yaşatmaz ama öldürmez de

X