Eşimin anlamsız yalanı

asla inanma. kimse kahvede oturmak icin ise gitmemezlik yapmaz..yalandan sabah hastayim der kahvaltisinj yapip hider kahveye.
ben evden ise diye cikip sevgilimle cok buluştum. esinizin de günahını almak istemem ama neredeyse eminim ki böyle bir sey. silmediyse google gecmisine baksaniza. nerede ne b.k yedi görürsünüz

İşyeri maaşları biraz geciktirdi tek sorun oydu
ne alaka yani lisede misin de kaytarıyorsun maaşını geciktirdiği için trip mi atıyorsun e işe gitmediğin içinde maaşından kesilmeyecek mi bu nasıl bir kafa kahveyi başka bir dişinin yanında içip kafasını rahatlatıyor olması muhtemel siz bi gözlemleyin bence

Herkes olumsuz düşünmüş ama bizim de iş yerimizde bi arkadaş işe gelmemişti ve saatlerce ulaşamadık. Başına bi şey mi geldi diye telaşlandılar. Müdür eşini aratmıştı. Kız da şehir dışındaydı yazık o da panikledi ama sonra bi arkadaş evine gidip kapıyı çaldı. Günlerdir çok yoğun çalışıyodu meğer telefon sessizde uyuyakalmış. Millet de ne senaryolar yazmıştı iş yerinde ha ama eşinizin yaptığı iş etiğine hiç uymuyor. Habersiz gitmemek de nedir.

gercekten ise cani sikilmis olabilir. bazen isyerinde kotu bir sey olunca, ben de bir kac gun esime anlatamiyorum canim cok sikildigi icin. sizi aldatmak vs icin bir sey yapsa, isyerinden izin alirdi bence. demek ki onlara da trip atmis bi sey demeden gitmemis...

Patron senin kulağına su kaçırmak istemiş…

Eşim patron, elemanı 3 gün işe gelmedi haber vermeden. Dur bir karısını anasını arayayım demedi, 4. gün işe geldi kovuldu zaten.
Ben de öyle düşündüm. Adam gözünü açmak için aramış bilgisi var demek ki gördü ya da adamı başkasıyla

Ben aldatma olduğunu düşünmüyorum. Eğer aldatsaydı sizin numaranızı verdiği için arayacaklarını tahmin edip öğrenmemeniz için izin alırdı.

Ay evet bana da saçma geldi. Eşimin işyerinde herkeste numaram vardır. (Eski işyerimin eşimin işyeriyle ortaklığı vardı) eşim işe gitmesin-geç kalsın kimse beni aramaz. İşyerinde sürekli görüştüğümüz yakın arkadaşlarımız bile aramaz. Garip.

Eşiniz ne şanslı he. İşi yerine zamparalık yapmaya gitsin, patronu olayı bildiğinden gözünüzü açmak için sizi arasın, kocanız saçma sapan bi yalan atsın, siz de inanın. Artık ne zaman yakalansa atsın bi yalan siz de affedin. Gerçekten şanslı adam.

Kimse anlamsız yalan söylemez.
Diyelim ki bir sıkıntısı vardı işe gitmedi. Sizinle dertleşmeliydi. Hatun bugün hiç işe gidesim yok valla şöyle şöyle oldu canım sıkıldı diyebilirdi. Demek ki sorunlarını paylaşacağı hayat ortağı olarak görmüyor sizi. Ayrıca böyle küçük gibi görünen ama gereksiz yere söylenen yalanlar genelde 1 sene icinde daha büyük yalanlara evriliyor.

Kendısını bıle 1 kere arıyorlarken bnı neden arasınlar ama dımı.

İlla aldattı diye bir şey yok tabi ki ama kafası bozuk ve işe gitmediyse size "işe gitmedim" diyebilirdi "işten daha çıkmadım" diye niye yalan söylüyor? Haklısınız, bir de iş yerine senin telefonu vermeseydim keşke diye üstte çıkıyor. Valla yangına körükle gitmek istemem ama ben olsam cinnet geçirirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…