Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

yok o anlamda demedim zaten.sizin dedikleriniz güzel düşünceler çoğumuz da böyle şeyler demiştik.ama bir önceki sayfaya yazdı konu sahibi.onu okursanız artık çok geç olduğunu anlarsınız.
Tesekkur ederim.. ben okumamistim.ve acikcasi umutluydum..ve su an gercekten kendim yasamisim.gibi tuhaf bir sekilde sarsildim..cunku hanimefendi yazdiklarindan belli iyi bir hanim..cok uzucu ama hayat devam ediyor iste..sansi bahti acik olur insallah

aynen öyle katılıyorum dediklerinize.

konunuzu en baştan takip ediyorum,inanın çok üzüldüm son olanlara..
biz kadınlar hissediyoruz işte,kim ne derse desin..
kuruntu değil, kıskançlık değil, saçmalık hiç değil!
o havayı , o elektriği, nasıl anlatsam herşeyi hissediyoruz aslında.ama toplum normları, bireysel özgürlükler,evliliğin/ilişkinin getirdikleri ...vs. derken ,bazılarımız hariç, başta susuyoruz,inanmak istiyoruz karşımızdakine,yanılmış olmak için dua ediyoruz içimizden,öfkemizi boğazımıza geri itekleyip sakince konuşmaya çalışıyoruz..
eşiniz o ayşe denen basit kadın yüzünden evliliğini harcadı..
hakkınızda hayırlısı olmasınını dilerim, en kısa zamanda karşınıza tam size göre gözünüzü sağda solda bırakmayacak bir adam çıkar umarım.

boşanmakla en doğru kararı vermişsiniz. geri adım atmayın. çocuğunuz da yok. sizin için her şey eminim güzel olacak. bariz şekilde aldatmış sizi ya hiçbir savunmayı kabul etmeyin. çok üzüldüm. Allah sabır versin.

ben bir şey merak ettim yanlış anlamayın ama eşinizle ne kadar süre flört ettiniz bu süre içinde hiç eskilerden konuştunuz mu hani üniversite ona yüz vermeyen aşkı bir şeyi var mıydı ya da bir hayal kırıklığı anlatmış mıydı hiç?

Konuyu takip ediyordım, ama eşinin ve ayşenin bu kadar pişkin olacağı aklıma grlmemişti..
En doğru kararı vermişsin, yolun açık olsun arkadaşım...

Inanamiyorum tum sayfalari okudum ve gercekten sonucun bu olucagina sasirdim. Ne rezil insanlarmis. Canim bak sen ne guzel ise baslicakmissin, Allahtan cocugunuz yok git kuaforde sacini boyat ustune basina yeni seyler al isine basla, ve birak o aysesiyle flort etmeye devam etsin, senin yuvan yikildi onlar mutlu olamaz. Ama sen insAllah ccoooookk mutlu olucaksin!

siz gerçekten çok asil bi hanımsınız. başkası olsa ayşenin saçına yapışır kafeye bağıra çağıra rezil ederdi gene hanımefendiliğinizi bozmadan konuşmuşsunuz. flört etmek demişsiniz bu bile çok düzgün biri olduğunuzu gösterir çünkü flört etmek değil başka bi adı var. hele bi de ayşeye zaafım var ama seni bırakmak istemiyorum demiş ya benim nevrim dönerdi o anda. benim de kıvanca zaafım var onu getireyim kumanla yaşar gidersiniz evde derdim. eşiniz sürekli o hanımı övüyodu ya size. aklı başında olsaydı kocanız zaten benim karım çok hanımefendi böyle birine sahibim diye 2 rekat şükür namazı kılardı. ayşe nin karakterine zaten bişey demiyorum. kaldı ki erkeğin ilgi duyduğu kadın kendi kalitesini belli edermiş. evli bi kadının kendisiyle kırıştırmasına göz yuman erkeğinde kalitesi artık ortada. sizi seçerek çıtayı baya yükseltmiş ama onun zaafı çukurlara doğruymuş. kusura bakmayın yazdım yazdım ama ben delirdim resmen burda. yalnız merak ettiğim bişey var ayşeye neler dediniz eşine nasıl söylediniz?

zor bir karar almışsınız ama en doğru kararı vermişsiniz.çok mantıklı bir kişisiniz halinizden tavrınızdan belli bundan sonraki yaşantınızda mutlu olursunuz umarım.evet başta üzüleceksiniz ama inan bana geçicek böyle bir adamı affetmeyin derim ben.arkadaş arkadaşlığını bilecek bunlar resmen sizinde dediğiniz gibi flört etmişler eşinizin size söylediği yalan ne kadar çirkin şeyler.iyiki bir çocucunuz olmamış.rabbim yolunuzu açık etsin.

bu mesajı yeni fark ettim ne demek zaaf yaa nasıl yıkıldım şu an kocanıza da pes yani

Hiç olumlu bakmamıştım zaten belliydi bir şeyler olduğu. Eşinden artık sana koca olmaz, gerçi ondan hiçbir şey olmaz. Çok güçlüsün sakın yılıp affedeyim deme. Seni gözünün önünde aldatmış biri o. Senin gibi aklı başında bir kadını kaybettiğine yansın.

Canancım beterin beteri var üzülme nolur,çok güçlü bi kadınsın gördüğüm kadarıyla. Çocuğunuzun da olmaması hayatını kolaylaştırır,şükret ki ona çocuk vermeden gördün bu yüzünü ve hayatına devam et,arkana dönüp bakma asla. Sana yolunda başarılar diliyorum ki bundan sonra herşeyin en iyisini yapabileceğine de inanıyorum, Allah herşeyi görüyo umarım bundan sonra karşına hep yüreği güzel insanlar çıkarır. Bahtın açık olsun...

Ne desem nasıl desem bilemiyorum.
Birisinin aldatıldığını düşünmesinden daha kötü bir şey varsa, gözünün önünde birebir aldatıldığını görmesidir sanırım.
Allah yardımcınız olsun. Dimdik durun ve hayatınıza bakın. Zor olacak belki ama imkansız değil. Her işte bir hayır vardır.

Ayse hanimla telefon ac konus esin yokken lutfen mesafeli olun de esim sizi övmekten beni unuttu sizin sayenizde evlilik hayatim kalmadi de. Bir erkekle kadin arkadas olabilir ama lutfen mesafeli olun de. Ne o oyle gulusmeler esim sizi ovuyor benim zevkim sizinki kadar degilmis falan resmen benden sogudu de aman canim de iste biseyler ama ara o kadini tatli dille konus onunla

ayşe sizden önce hayatında imiş dostluklar güzeldir sakın bu konuyu açıp olmayan bişeye itelemeyin eşinizi böyle bir düşüncesi yoksa bile ona yorar ve siz üzülürsünüz . onunla ilgilense sizinle evlenmezdi sizden önce o vardı tabiki biraz aşırı eşinizin tavırları ama sakın belli etmeyin şüphenizi. uzaktan sürekli takip edin ve asla yalnız görüştürmeyin arkadaş ortamlarında yanında olun sadece şu telefon konuşmalarını uyarabilirsiniz bir sıkıntın varsa benimle paylaş deyin mesela .eşinizin bu aralar uzaklaşması çocuk mevzusu felan sizin tavrınızdan olmasın ...

Tamam iyice okudum konuyu tencere yuvarlanmis aysesini bulmus. Allahta sizi boylelerinden korumus siz sukredinki onlarin ne halt yediklerini rabbim size gozlerinizle gormeyi nasip etti. Sizi kaybettigi icin ilerde cok ama cok pisman olucak inanin suanda hayatinizi yasayin. Yuva bozanin yuvasi olmaz ayse bugun esinizleyse yarin baskasini esinize degisecektir boyle kadinlarda var.

Şok oldum resmen bu kadarini beklemiyordum yazıklar olsun onlara rabbim sizi korumuş kolayca anlatmanız dilegiyle olanlardan haberdar edin

üzüldüm geçmiş olsun hayırlısı

çok medeni bir insanmışsınız oncelıkle bunun için tebrikler, sonra da kararınız için
bence en doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…