Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

bence sen çok kibar bır bayansın.. çirkefleşip eşinin gözünde çingene durumuna düşücegine, kendını kontrol altında tutup sakin bi şekilde konuşman çok daha iyi olur bu durumda.. bence bu senın ne kadar seviyeli oldugunu gösterir ki her kadında bunu başaramaz.

Cok güzel demissin kiz vallah okurken yasadim ha söyle kendine güven ohhh agzina saglik
Insallah bu bi baslangictir.. Mutlulugun baslangici :)

Merhaba Canan konuyu başından beri takip ediyorum,persembeden bu yana yazmadigin için merak ettim var mı bir gelisme? Umarim olumlu gelişmeler olmuştur Ayşe de aranızda kara çalı olmaktan çıkmıştır.

Arkadaslar gercekten cok kirici seyler yasadim esimle konuyu konustuktan sonra mesajlasmalarina devam ettigi icin suphelendim telefonuna baktim o kadinla bulusmak icin sozlesmislerdi ben de bilerek esime yarin alisveris merkezine gidelim mi falan diye tekliflerde bulundum o da erkek arkadaslarindan birinim adini verip onunla bulusacagini soyledi normalde Ayseden bahsetmesi gerekirdi neyse ertesi gun bu cikti evden sozlestikleri yeri biliyodum nen de yarim saate yakin oyalandim evde sozlestikleri yer de bizim oturdugumuz semte uzak biraz her neyse o semte gittim araya sora kafeyi buldum ben kafeyi goren bi yerde bakindim bi sure cunku yanlis anladiysam rezil olmayayim dedim bilerekte esimi aradim guya disari ciktim diye haber verecegim 2 kere uzun uzun caldirdim ilkinde telefona hic bakmadi ikincisin de aldi aramaya bakti ayseye bi seyler soyledi gulustuler yerine koydu telefonunu ve calmaya devam etti resmen ama bir oturuslari var masada bildiginiz flort ediyorlar opuseceklerini falan sandim neredeyse ben cesaretimi topladim son 1 kere daha arayacagim acmazsa yanlari,a gidecegim diye sartladim kendimi cunku bildiginiz flort ediyolardi hadi onu yanlis anladim esim bana yalan soylemisti aradim acmadi mesgule atti bu sefer canim arayacagim seni araba kullaniyorum diye mesaj atti ben gittim yanlarina sanki yatakta basmisim gibi bi surat ifadesine burundu ikisi de Ayse otur falan dedi oturdum Ayseyle muhattap olmadan esime birincisi bana neden yalan soyledin ikincisi su anda en yakin arkadasim dedigin biriyle flort ediyosun dedim sacmalama dedi hemen neden yalan soyledin o zaman bi halt diyemedi kalktim masadan aksam eve gelecek nasilsa diye arkamdan bile gelmedi dusunun neyse eve geldi ben hic uzatmadan bosanmak istedigimi buna katlanamayacagimi soyledim nasilsa cocugumuz da yok belli sen evlilikten mutlu da degilsin uzamasin bitsin dedim oyle bi kuculdu ki gozumde Ayse benim icin zaaf bu cok farkli ama seni birakmak istemiyorum falan demeye basladi utanmasa kuma getireyim diyecek birakmiyosun zaten ben birakiyorum seni bosanma davasi acicam dedim dil doktu ama ben gercekten buna katlanamiyorum artik esim bugun o kadina yarin baskasina zaaf duyacak aliskanlik haline gelecek ben boyle bi evlikte mutlu degilim sahiden su an annemdeyim ise de girecegim zaten bayramdan sonra bosanma davasini da aciyorum kaynanamlar falan ikna etmeye calisiyor ama yok bunun kurtarilacak bi tarafi yok artik icim aciya aciya bitirdim onca zamani

inanamıyorum ya adi herif.okurken mideme kramp girdi bian.bu ne pişkinliktir arkadaş! o ayşe midir nedir arayın bence bir güzel sayın .resmen afedersiniz enayi yerine koymuş sizi.eşiniz için tek kelime edemiyorum burda yazamayacağım türden şeyler çünkü.
bir de o ayse ile ilgili delilleri elinizde tutun bence mahkemede onu da rezil etmenizi tavsiye ediyorum.eşi de öğrensin hatta

tek kelimeyle afedersiniz ama şerefsiz! zaten okuduğum an başlarım öyle ayşeye demiştim.üstüne birde yüzsüz herif çok sinirlendim çok.

eşinin öğrenmesi iyi oldu
çok merak ediyorum hala devam edecek mi eşiyle
bence doğru olanı yapmışsınız
benim eşimin kafasında da bekar olma fikri var
bir kişi var mı bilmiyorum ama bu şüphe ile gerçekten yaşanmıyor

ayşenin ağzının payını vermenize çok sevindim. o rezillik ikisine de yeter bence.hem şuan gizli kapaklı olarak görüşmeleri onlara cazip gelıyor .bir başbaşa kasınlar da görceksiniz eşiniz ne hale gelecek.ikisi birleşse bile uzun süreceğini sanmam.tamamen ulaşılmaz olana merak meselesi.

Sanirim istese de edemez cunku esi zaten sarsintili bi evliligimiz vardi isabet oldu falan dedi uzulmedi desem yalan soylemis olmam
Olsun en azindan aklinda baska biri yok belki evlilik zor gelmis olabilir alisma sureciyle hallolabilecek seyler aslinda

artik istediklerini yapsinlar zerre umrumda degil ben kendime yeni bi sayfa acayim o bana yeter

o zaman sizle ayşenin eşinin gerçekten verilmiş sadakanız varmış
benimde sarsıntılı bır evlılıgım var da ona buna boncuk dağıtmıyorum yani

sanırım eşinizden soğumuşsunuz bu aşamanız daha rahat geçer umarım
eşiniiz seviyor olabilir aklınız hala onda kalıyor olabilirdiniz

Oncelikle karamsar dusunmemeye calis..uzunn uzun okudum ve inan seni anladim..cok zor bir durum bir kadin icin kafadaki soru isaretleri..ama kesinlikle esine surat yapma derim..erkekler tuhaftir cok ilginclerdir en ufak surat asmandan rahatsiz olurlar.. bence pozitif ol derim, esin senin yanina oturmuyosa sen git yanina sokul, sana sarilmiyorsa sen saril arkasindan..erkekler cocuk gibi derler ya cidden oyle, misal benimki felaket kavga ettik kirdik doktuk herseyi diyelim ben direkt tavrimi koyar trip atar doner kicimi yatarim..ve o ertesi gun bana gelir sen bana dun aekani dondun yattin der ne olursa olsun sen bana arkani dondun yaa diyip basimin etini yer, kavga konusunu unutur benimle onun icin kavga eder..yani ne demek oluyor? Erkekler cocuk gibi, arkadasini cok mu ovuyor? Sen ona o kadar ilgili davran o kadar hosgorulu ol ki yaptigindan utansin.. ve ennnnn onemlisi kesinlikle pozitif olmak:) sen kendini hiccc uzme canim benim.. arkadasiylami gorustu sende ne yap et sohbete dahil ol ilgiyi kendi uzerine cek..öv onu surekli.. ve ister inan ister inanma bu konuda insanin burcu bile etkili oluyor.. ac oku burcunu sana ipuclari verecektir o yazilar konular.. yani bazilarina sacma geliyor ama ben cogu zaman bu sayede basarili oluyorum.. esinin huylarini en iyi sen bilirsin pozitif ol ve suyuna git

ben sizin adiniza cok üzüldüm ama en azindan yalanlari ortaya cikti hersey netlesti..
hakkinizda hayirlisi olsun Allah iyi insanlarla karsilastirsin bundan sonra sizi insallah

Son düzenleme:

konu sahibinin son mesajını da okuyun derım .şuan boşanma aşamasındalar :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…