Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bacim neden kudurayim çok şükür bir insanın zorunlu ihtiyacı olan herşeye yıllardır sahibim yeni görmedim yani herkesi kendin gibi sonradan gören yada göremedigi icin kuduran mı saniyorsun 😁
çok şükür anamızin evinde de kocamizin evinde de herşeyi gördük.
araban var mı?

Niye kıskanacak ne var ki bunda kocan 1milyon tl ye araba almış yav komik olma 1 milyonluk arabanın neyi var o senin dikkat etmeden sürüşünden kaynaklıdır

Burda çok ağız altından hava atanı gördük de böylesini görmemiştim sübhanallah. Onlar zengo koca bulup onun havasını atıyodu hiç yoktan, ortalama insan arabası ile hava mı atılır gözünü seveyim ya.
Ay vallahi ç biraz geyik yapayım dedim sayenizde ülke kadınlarının mizah seviyesini öğrenmiş oldum ya sosyal deney oldu bu neyse o kadarda vahim değil mizah zeka işi herkes anlamaz birkaç tane akılsız çıkmış o kadar

Burda çok ağız altından hava atanı gördük de böylesini görmemiştim sübhanallah. Onlar zengo koca bulup onun havasını atıyodu hiç yoktan, ortalama insan arabası ile hava mı atılır gözünü seveyim ya.
bir tane şey var dı ya kocasinin 5kg altin aldigini falan soyluyodu yatirim için.
En son kendi kendine iki uyelikle yazan bir manyak oldugu anlasilmisti

Ay vallahi ç biraz geyik yapayım dedim sayenizde ülke kadınlarının mizah seviyesini öğrenmiş oldum ya sosyal deney oldu bu neyse o kadarda vahim değil mizah zeka işi herkes anlamaz
He canım sosyal deney
Yalnız mizah seviyeniz yerlerde.
İnsan bari vizyon sahibi olur geyik yaparken.
Esencılız gettosuyum desen o bile iş görürdü.

Ay vallahi ç biraz geyik yapayım dedim sayenizde ülke kadınlarının mizah seviyesini öğrenmiş oldum ya sosyal deney oldu bu neyse o kadarda vahim değil mizah zeka işi herkes anlamaz birkaç tane akılsız çıkmış o kadar
Harika mizah, ama sağda solda yapmayın, evinizde falan daha uygun olur.

Arkadaşlar farklı konularla ilgili bilgi almak amaçlı bir çok soru sormuştum ama çoğu da bu kadar dikkat çekmemişti aslında ben biraz eğlenmek için bu konuyu açtım ama 3-5 tane durumu ciddiye alıp bana saldıranlar olmuş mizah zeka işidir bu şekilde ülkenin kadınlarının mizah seviyesinide öğrenmiş oldum sosyal deney gibi bir şey oldu 😃😃🤷🏻‍♀️

Harika mizah, ama sağda solda yapmayın, evinizde falan daha uygun olur.
Yapıyorum ya ben gülüp eğlenmeyi seviyorum sizin gibi acıların kadını değilim her yerde yapıyorum vallahi çok da memnunum yani sizin gibi oturup dedikodu yapacak ama böyle şeyler yapıyorum ne oldu zoruna mı gitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X