Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 milyonluk araba nazar edilecek bir araba olmaz ki. Siz kendi kendinize kuruluyorsunuz muhtemelen. Daha dikkatli kullaninin arabanızı, kendi hatanızı başkalarına yüklemeyin.

Nazara da inanırım ama sizin gibi görmemiş herkesin gözü üzerimde diye yaşayanların hali başka.
Bak görüyor musun kandırmış beni demekki beni sevmiyor

Arabanın döşemelerine bebek çişi bacım bi kova, kız bebek olsa daha 7 yaşından küçük, iyice serpiyorsun bolca bi kaç ay yıkatmaya vermiyorsun
Tamam komşunun çocuğunu alacağım akşam şu an okulda çocuk ana okuluna gidiyor

Kaportayı anca 200 bin tl ye toparlatıyor ama sorsan herkes konu sahibini gısganıyor 😁
yaaa ahahahaha 😂😂😂 Şuan şu mesajı alıp konu sahibesiyle aynı kafada olan bir milyonluk arabasini ve kaportasını 7 8 estetikle anca toparlamış hayatini herkesin cok kıskandigini düşunen kuzenime yollamak istiyorum 😁

arabayı alan kişinin ishalli dışkısını arabanın ön paneline sürüp 24 saat boyunca güneşin altında bekletiyorsun
ancak para kimden çıktıysa onun olmalı bu dediğim şey, seninki olmaz
ve kesinlikle temizleme yapmayacaksın hiç ellemeyeceksin o iyice aracın ruhuna sirayet edecek
neyse panele bunu sürdükten sonra en geç 4 gün içinde 600 km yol yapman lazım
ama sen kullanmalısın yani arabayı bundan sonra kim sürecekse onun direksiyonda olması lazım
bu 600 km yolu yaptıktan sonra iç dış yıkama yaptırabilirsin, hayırlı olsun

Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

yaaa ahahahaha 😂😂😂 Şuan şu mesajı alıp konu sahibesiyle aynı kafada olan bir milyonluk arabasini ve kaportasını 7 8 estetikle anca toparlamış hayatini herkesin cok kıskandigini düşunen kuzenime yollamak istiyorum 😁
Kızlar niye kudurdunuz bu kadar ya gülün geçin nasıl acılar çekmişsiniz de bunu bu kadar ciddiye aldınız ya herkes gülüyor sizde gülün☺️

Kızlar niye kudurdunuz bu kadar ya gülün geçin nasıl acılar çekmişsiniz de bunu bu kadar ciddiye aldınız ya herkes gülüyor sizde gülün☺️
bacim neden kudurayim çok şükür bir insanın zorunlu ihtiyacı olan herşeye yıllardır sahibim yeni görmedim yani herkesi kendin gibi sonradan gören yada göremedigi icin kuduran mı saniyorsun 😁
çok şükür anamızin evinde de kocamizin evinde de herşeyi gördük.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X