Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?
Acemiliğinden değil nazardan diyorsun yani :)

aaaaa demekki benim kocam beni sevmiyor gidip onla konuşacağım bu akşam

bence de boşa hatta benim beğendiğim araba 34 milyondu param 18 e yetti dedi ben de yürü git al dedim söz verdi diğer ay alacak yoksa bosayacaktım 😀

yaaa ahahahaha 😂😂😂 Şuan şu mesajı alıp konu sahibesiyle aynı kafada olan bir milyonluk arabasini ve kaportasını 7 8 estetikle anca toparlamış hayatini herkesin cok kıskandigini düşunen kuzenime yollamak istiyorum 😁

Bu acaba psikolojik bir sorunmu? Benimde cevremde böyle tipler.
Hep bir filanci beni kiskandi modunda.
Bide bunların filanci bana yürüdü versiyonu var.

Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Arabanın yanına birde bir kaç seans piskolojik tedavi ekleseymiş keşke.
Sanırım ilk defa gördüğün için bünyeye ağır geldı🤦🏻‍♀️

bence de boşa hatta benim beğendiğim araba 34 milyondu param 18 e yetti dedi ben de yürü git al dedim söz verdi diğer ay alacak yoksa bosayacaktım 😀
Ya vallahi gözümü açtınız ya çok tşk akşam sorarım yoksa beni sevmiyor mu ya kafam karıştı

Bu acaba psikolojik bir sorunmu? Benimde cevremde böyle tipler.
Hep bir filanci beni kiskandi modunda.
Bide bunların filanci bana yürüdü versiyonu var.
Ya olay şu aslında kuzenim için konuşayım hayatinda elinde tuttuğu herşeyi dişini fircaladigi macunu bile tirnaklariyla kaziyarak kendisi almak zorunda kaldı.
Hal böyle olunca aslında insanların yıllardır sahip olduğu şeylere kendiside sahip olunca bastırdıkları o kompleks duyguları ortaya çıkıyo bence.
ben öyle düşünüyorum ha şımarsın hakkıdır tırnaklariyla kazidi aldi ama görgüsüzlüge karşıyım.

Enerciiiiii :p kocamı boşamaya gidiyorum bana 1 milyon tiel e araba almıyor :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X