Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acemiliğinden değil nazardan diyorsun yani :)

aaaaa demekki benim kocam beni sevmiyor gidip onla konuşacağım bu akşam

bence de boşa hatta benim beğendiğim araba 34 milyondu param 18 e yetti dedi ben de yürü git al dedim söz verdi diğer ay alacak yoksa bosayacaktım

yaaa ahahahaha Şuan şu mesajı alıp konu sahibesiyle aynı kafada olan bir milyonluk arabasini ve kaportasını 7 8 estetikle anca toparlamış hayatini herkesin cok kıskandigini düşunen kuzenime yollamak istiyorum

Bu acaba psikolojik bir sorunmu? Benimde cevremde böyle tipler.
Hep bir filanci beni kiskandi modunda.
Bide bunların filanci bana yürüdü versiyonu var.

Arabanın yanına birde bir kaç seans piskolojik tedavi ekleseymiş keşke.
Sanırım ilk defa gördüğün için bünyeye ağır geldı

bence de boşa hatta benim beğendiğim araba 34 milyondu param 18 e yetti dedi ben de yürü git al dedim söz verdi diğer ay alacak yoksa bosayacaktım
Ya vallahi gözümü açtınız ya çok tşk akşam sorarım yoksa beni sevmiyor mu ya kafam karıştı

Bu acaba psikolojik bir sorunmu? Benimde cevremde böyle tipler.
Hep bir filanci beni kiskandi modunda.
Bide bunların filanci bana yürüdü versiyonu var.
Ya olay şu aslında kuzenim için konuşayım hayatinda elinde tuttuğu herşeyi dişini fircaladigi macunu bile tirnaklariyla kaziyarak kendisi almak zorunda kaldı.
Hal böyle olunca aslında insanların yıllardır sahip olduğu şeylere kendiside sahip olunca bastırdıkları o kompleks duyguları ortaya çıkıyo bence.
ben öyle düşünüyorum ha şımarsın hakkıdır tırnaklariyla kazidi aldi ama görgüsüzlüge karşıyım.

Enerciiiiii kocamı boşamaya gidiyorum bana 1 milyon tiel e araba almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…